Familieberichten kl|t°okop 11 fll9nsenlinq.nl Ir. Johannes Dirk Poley Joop Poley Joop Poley Maatje de Jonge-Scheele Hubertus Jacobus Rentmeester Huib Rentmeester Albertus de Zwaan Jacoba Vergouwe-Wisse Cobi Vergouwe-Wisse Cobi Wisse Lieve Cobi 18 I Maandag 16 maart 2009 Gij die alle sterren houdt in uw hand gevangen Na een prachtig leven is tot ons groot verdriet overleden mijn lieve man onze lieve vader en onze opa vriendje Ridder in de Orde van Oranje Nassau Kruiningen, Nieuwegein, 10 januari 1932 13 maart 2009 Sluis: C.H.Poley-Bom Hoorn: Heieen en Paul Dekkers-Poley Justin Mirte Correspondentieadres: Groenevelt 29 4524MA Sluis De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 18 maart om 14.00 uur in de Hervormde Kerk Mariastraat te Cadzand. Aansluitend zullen wij als gezin paps naar zijn laatste rustplaats brengen. Naar zijn wens willen wij een ieder die daartoe in de gelegenheid is, uitnodigen om, na de dienst, in het 'Strandhotel Cadzand', Boulevard de Wielingen 49 met ons het glas op hem te heffen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze broer Architect en levensgenieter Kruiningen: Dirk Poley en Hazerswoude: Addy Poley Elly van Krimpen en Klaas Polder Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotseling overlijden van onze goede vriend en compagnon Architect We zullen ons zijn liefde voor het vak en zijn zorg voor het buro herinneren. Ons medeleven gaat uit naar Corry, Heieen, Paul en z'n kleinkinderen Piet Dekker, Chris Keulemans en Hein de Vries ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij mede dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve tante en oudtante sinds 1976 weduwe van Marinus de Jonge *Axel, 16februari 1918 Terneuzen, 14 maart 2009 Namens de familie; Francien Scheele Terneuzen, Ket kepad 46 Correspondentieadres: Oranjestraat 22 4532 BS Terneuzen De samenkomst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 18 maart om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt "De Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen. Voor aanvang van de samenkomst is van 10.00 tot 10.20 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen.in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Je houdt elkaar nog even vast en je weet.dat het goed is. Wij zijn dankbaar dat zijn lijden voorbij is. In zijn vertrouwde omgeving, temidden van de mensen die hem liefhebben, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa (Huib) in de leeftijd van 84 jaar. Goes: Bets Rentmeester-de Jonge 's-Gravenpolder: Jaap en Rineke Rianka enAlwin Martijn Evelien Goes: Ilona en Piet Gertjan Dennis Amanda en Harvey 's-Heer Abtskerke: Gerard en Toke Goes: José en Peet Rob Mare Goes: Hubêrt Onze speciale dank gaat uit naar de huisarts, dr. H. Slager en de medewerkers van "Stichting Thuiszorg Nederland" voor de liefdevolle verzorging. 14 Maart 2009 M.D. de Grootstraat 97,4461 WB Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 maart om 14:00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na 58 jaar lid te zijn geweest van onze vereniging, heb ben we afscheid moeten nemen van ons gewaardeerd lid. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden handboogvereniging Willem Teil Ovezande Noem de dood niet slecht als hij de pijn van je overneemt Na een leven dat grotendeels goed is geweest Je levenslust zullen we missen echtgenoot van Verena de Zwaan - Putzer is na een langdurig ziekbed overleden op 66-jarige leeftijd. Beckum, Goes, 20 december 1942 12 maart 2009 Annabel en Henk Emma Irene Simon Marieke t Metje Henk en Marijke Betsie en Theo Marianne en Henk Neven en Nichten Correspondentieadres: Verena de Zwaan Evertsenstraat 11 4461XN Goes Tel: 0113-215298 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 17 maartvan 12.00 tot 12.45 uur in het uitvaartcen trum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 in Goes. Om 13.00 uur begint de uitvaartdienst, gevolgd door een informeel samenzijn in het uitvaartcentrum. Wilt u indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, dit bericht als zodanig beschouwen. Na een moedige strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma - Cobi - 15-1-1939 114-3-2009 Hoek: Piet Vergouwe Sas van Gent: Sari en Hugo Diana en Donny - y Martijn en Joyce - V Sylvia Axel: Elly Alexander Thijs Westdorpe: Anja en Vincent Brian Saritha Tulpstraat 5 4542 BV Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Lange- straat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Vol respect, en met verdriet in ons hart, nemen we afscheid van onze schoonzus erl tante Piet, we willen er zijn, voor jou, en voor jullie kinderen! Hoek J.P. Vergouwe en S. Vergouwe-van Es (in herinnering) Corrie Harms-Vergouwe Johan Harms Christiaan Vergouwe (in herinnering) Stien van Kerkfort-Vergouwe Piet van Kerkfort Jan Vergouwe Betty Vergouwe-Hamelink Goes Fré Vergouwe Elly Vergouwe-den Herder Axel Jannie Koster-Vergouwe Jan Koster Terneuzen Izak Vergouwe Corrie Vergouwe-de Bruijne Saar Roelse-Vergouwe Wim Roelse Anneke Oele-Vergouwe (in herinnering) Leen Oele Gerda Oele-de Pagter Vrouwenpolder Martha Vergouwe Rita Voorberg Vlissingen Bert Vergouwe (in herinnering) neven en nichten Hoek, 14 maart 2009 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde en zorgzame zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Piet Vergouwe op de leeftijd van 70 jaar. Kees de Zwarte Rinus en Tineke Wisse-van der Hooft Adrie en Bep Wisse-van Renselaar Bep Wisse-Verhage Nico Wisse Wim en Susan Wisse-Pladdet Mientje en Ko van Bremen- Wisse Corrie Wisse Sannie en Krijn Hamelink-Wisse Harrie en Jannie Wisse-Schippers Izak en Christine Wisse-van Maren Neven en nichten Hoek, 14 maart 2009 Rust zacht Nico en Lucas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20