mensenlinq.nl Familieberichten Lterieiten Laurens Adriaan Davidse Lou Davidse Louw Davidse Jan van de Voorde Catharina Hack-Brouwers René Kuijt Johanna Krijnsen-Kop René Kuyt Yvonne van den Berg 16 I Maandag 16 maart 2009 kijk ook op Strooi uit mijn as voor alle winden opdat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinde. Na alle fijne jaren die we met elkaar mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Simone Davidse-Beck A Koudekerke, 19 november 1933 t Terneuzen, 14 maart 2009 Terneuzen: Simone Davidse-Beck Familie Davidse Familie Beek Bachlaan 43,4536 GB Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 20 maart om 11.00 uur in de Emmaüskerk parochie kerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Mijn man hield van witte bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We zijn diep getroffen door het toch nog plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Middelburg Nel Davidse Ben vd Voorde John Davidse Dominique en Rory Edwin en Caroline Davidse Diep getroffen zijn we door het overlijden van onze goede vriend We wensen Simone en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. f Annie en Cees Suus en Johan Rina en Albert Na een bijzonder leven hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van Oostburg A 25-5-1955 Terneuzen 111 -3-2009 Goes: Marisca en Edwin Jayson Zaamslag Mw. J.S.K. Davidse-Wage Corr.adres: Joost de Moorstraat 214461 XG Goes De crematie zal in stilte plaatsvinden. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Verdrietig stellen wij u in kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder Toos weduwe van Johannes Marinus Hack A Roosendaal 5 september 1924 t Antwerpen, 12 maart 2009 Vlissingen: Hans en Jacqueline Correspondentieadres: Paalhoofd 11 4386 HB Vlissingen De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 18 maart om 10.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven Alleen... kunnen we nu niet meer met je mee Geheel onverwacht is donderdag, na een leven dat getekend werd door inzet, doorzettingsvermogen, betrokkenheid en hartelijkheid voor allen die hem lief waren, overleden mijn lieve man, onze zoon, schoon zoon, zwager en oom echtgenoot van Petra Kuijt-van Eijk Hij overleed in de leeftijd van 35 jaar. Petra Kuijt-van Eijk Whisky4! enTimmie® Jan en Ans Kuijt-Dattin Luc en Coby van Eijk-Barendregt Barbara en Erwin Emmen-van Eijk Kim en Sylvie 12 maart 2009 De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 18 maart om 14.30 uur in de aula van crematorium Heeze, Somerenseweg 120 te Heeze. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condo leren. U kunt afscheid nemen van René op dinsdag 17 maart van 17.45 tot 18.15 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Berkveld 12 te Helmond. Ieder die zich betrokken voelt is van harte welkom. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde en zeer zorg zame moeder en oma sinds 13 juni 1992 weduwe van Gerard Krijnsen in de leeftijd van 89 jaar. Waarde: M. Kole-Krijnsen A C. Kole Jaco en Irene Mirjam, Christiaan, Frangois, Matthias, Machteld Gerard en Erna Martijn en Lydia Riko Kortgene: J A. Krijnsen W. Krijnsen-de Kok Rianne en Geurt Job Joan Ger-Jan Delfzijl: G. Dorleijn-Krijnsen A.L. Dorleijn John Rick, Anouk, Roy, Ruben Jolanda en Andre Daniël, Jasper, Patrick Werkendam: J. van de Velde-Krijnsen J. van de Velde (in herinnering) Christiaan Jo-Anne en Anko Benjamin 15 maart 2009 Westerscheldestraat 25 4413 CX Krabbendijke Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar woensdag 18 maart van 19-30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 19 maart om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er van 13.00 tot 13.20 uur in de kerk gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig hebben we veel te vroeg en onverwachts afscheid moeten nemen van Je oom en tante, neven en nichten Vlissingen: Ben en Leida Kuyt Paulus, Ingrid en Chelsey Middelburg: Eugène, Eva en Bram Berkel-Enschot: Mea, John, Joseph, Shannon en Guinevere Bovenkaspel: Thea, Pieter, Karei, Alisia en Derck We wensen Ome Jan, Tante Ans en Petra en haar familie veel sterkte met het verwerken van dit verhes Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze liefste vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Yf echtgenote van Paul van der Linden Vooren De zon schijnt in haar gezicht, de vogeltjes fluiten en het is vrijdag de 13e. Zij overleed in de leeftijd van 70 jaar, omringd door haar maatje en 3 meiden. Terneuzen: Paul Muscat (Oman): PaolaenWil Tilburg: Mady, Mimi, Floor Schiedam: Karin, Imme 13 maart 2009 Abel Tasmanstraat 2,4535 BE Terneuzen U kunt afscheid nemen van Yvonne in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op woensdag 18 maart van 19.00 tot 19.30 uur en donderdag 19 maart van 12.45 tot 13.15 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Yf houdt van veel losse witte bloemen en kleurrijke kleding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18