5L_. Max Havelaar toont het niet mis te verstane optreden van Nederlandse solda- 40 media
tegen koloniale misstanden
024-3650570 ten, dat bijna als een vooruitblik op de politionele acties gezien kan worden. Pzc
to
to
to
to
to
w
z
n
X
-i
Zaterdag 14 maart 2009
07:0007:05 JAC 08:00
Vinger aan de poot
09:00 De Levende Steen
Gemeente 10:00 SUUS,
jouw winkel 10:15Tom-
my teleshopping 13:15
King Ralph 15:05 How to
live longer 16:05 De ver
bouwers XXL 17:00 De
Tuinruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Car tracks
10:05 Best of shopping
12:00 Tek TV 12:40Te-
fafnieuws12:S0Blac-
kadder 13:25 Blackadder
13:55 Blackadder 14:30
RTL CP: WTCC-Pre
view 15:00 RTL GP: WK
Superbike - Qatar 16:30
PRAutotype 17:00 Gek
op wielen 17:30 RTL
Transportwereld
07:00 Teleshop 8: Tel 07:00 Merge 07:551 feel
sell 17:05 The taste of good 08:30 Runners life
life 17:35 The Ellen show 09:00 Peking Express:
Zuid-Amerika 10:10
TekTVShop11:10 As
tro TV13:10McLeod's
daughters 14:10 Doe-
het-zelf-date 15:10 Hal-
loweentown High 16:55
At first sight
VERONICA
09:00 Phineas St Ferb Q
09:45 A kind of magic
10:30 TotallySpies 11:20 O
Kim Possible 12:05 Fill
more 12:50 Recess 13:25
Disney's The legend of
Tarzan 14:10The re
placements 15:00 Poke-
mon Advanced Battle
15:40 Totally Spies16:25
Tofu's 17:10The suite
lifeofZackand Cody
18:00 Droomhuis in de
zon, realityserie
18:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
18:30 Fightforyour
ride, autoprogram
ma
18:05 Wat je eet ben je
zelf
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
00
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, amuse- hielen!, serie re-
mentsprogramma portages
19:05 LAX, dramaserie
19:35 Close to home,
dramaserie
19:00 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:30 Pirates of the Ca
ribbean: Dead
man's chest, ac
tie-avonturenfilm
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Flight of the
Phoenix, actiefilm
20:00 Krakatoa:The
last days, filmdra
ma
20:30 The closer, dra
maserie
20:10 Crimson tide, ac
tiefilm
21:45 Aspe, politieserie
21:25 Cold case, detecti
veserie
10
O
O
O
O
O
22:35 Gargantua, sf-film 22:45 Dancing in the
dark, dramafilm
22:25 Without a trace, 22:30 The chase, actie
misdaadserie film
23:00
Hart van Neder
23:20 Criminal intent,
land - Late editie
dramaserie
23:10
Piets weerbericht
23:15
Shownieuws -
Late editie
23:45
Head above wa
ter
01:35 Happy Hour
00:15
Jambers magazi
00:30
Teleshop 8
00:20
Man on the
00:10
Oplichters ont
ne
00:31
Sneak preview
moon
maskerd (h)
01:10
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
02:30
Nachtprogram
00:45
The Fresh Prince
01:11
Nachtlounge
05:30
Car tracks
mering: Relax TV
of Bel-Air
03:00
Sneks
04:00
Hart van Neder
01:15
Nachtprogram
05:30
Car tracks
land - Late editie/
Shownieuws (h)
mering
nario waarin slechts een beschei
den plaats voor Havelaar was inge
ruimd. Dat werd echter van Neder
landse kant al snel als onwerkbaar
terzijde geschoven.
De ontvangst van de film was over
het algemeen zeer positief Came
rawerk van Jan de Bont en spel
van Peter Faber oogstten bewonde
ring.
Slechts een enkeling waagde het
de feestvreugde te verstoren. De
belangrijkste dwarsliggers waren
de schrijver Willem Frederik Her
mans (een bewonderaar van Mul-
tatuli) en Rudy Kousbroek, die
zich in tegenstelling tot anderen
juist had gestoord aan 'Hollandse
middelmatigheid' en 'buikpijnver-
wekkende' dialogen.
Max Havelaar, Nederland 2, 23.55 uur Peter Faber, rechts, als Max Havelaar..
foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbedden. 12:00
12:15 TV Brussel. 12:45 De
vrije markt. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Villa
politica. 13:55 Sporza: Wiel
rennen: Parijs - Nice. 15:35
Sporza: Wielrennen: Tirreno -
Adriatico. 17:00 Are you being
served? 17:30 Buren. 17:55
Kijk uit! 18:00 Het journaal.
18:10 Vlaanderen vakantieland.
19:00 Het journaal. 19:30 Het
weer. 19:35 Man bijt hond.
20:05 Joker- en lottotrek
king. 20:10 Dieren in nesten.
20:45 F C. De Kampioenen.
21:20 Hartelijke groeten aan
iedereen. 22:10MVP. 22:53
Winstverdeling joker en lotto.
22:54 KENO-uitslagen. 22:55
Euro millions-uitslagen. 22:56
Het journaal laat. 23:10 Studio
100:00 Het weer. 00:05 The
border.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy
en Woppy. 07:15 Nouky
zijn vrienden. 07:25 Bol
en Smik. 07:35 Mijn liefste
vriendjes Teigetje en Poeh.
08:00 Samson en Gert. 08:25
Sprookjesboom. 08:30 Smos.
08:45 Lazytown. 09:10 Mega
Mindy. 09:35 Abrakodabra.
09:50 Ketnetpop2.10:05
Disney's De vervangers. 10:25
De 5.10:50 Bedweters. 11:10
Disney's Lilo Stitch. 11:35
De Smurfen. 12:0013:29 CAN
VAS. 13:30 Lux. 14:25 De keien
van de Wetstraat. 15:00 15:29
KETNET. 15:30 Samson en
Gert. 15:55 Lazytown. 16:20
Disney's De vervangers. 16:45,
17:10 Zo is er maar één: De
cup. 17:30 Mega Mindy. 17:55
Miss in de modder. 18:05 De
week van Karrewiet. 18:15
Miss in de modder. 18:25 Sher
lock. 19:00 Zo is er maar één:
De cup. 19:30 Animalia. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Vranckx. 20:40 Lewis.
22:15 Mankell's Inspector
Lindman. 23:40 5x2.
RTBF1
07:15 Doorlopende herha
ling. 08:30 Jardins et loisirs.
08:50 Intermedias. 10:00 En
quête de sens - II était une
foi. 10:30 Opinions - Mr Mag.
11:05 Escapade gourmande.
11:35 Affaires a suivre. 12:00
Dr Quinn, femme médécin.
12:48 Air de familie. 12:50
Euromillions - uitslagen. 12:52
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:35
Télétourisme hebdo. 14:05 La
clef des champs. 14:35,15:25
Cold squad: Brigade spéciale.
16:10 Columbo: Meurtre aux
deux visages. 17:51 Questions
d'argent. 17:55 Monk. 18:45
Mr. Bean. 19:15 Contacts.
19:20 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:05 Joker- en lot
totrekking. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Une brique dans
le ventre. 20:50 Les fautes
d'orthographe. 22:24 Joker- en
lottotrekking. 22:25 Questions
d'argent. 22:30 Basket 122:45
Studio 1 - Samedi. 23:55 Le 12
minutes. 00:10 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:00 C'est
pas sorcier. 11:30 Théatre
Wallon. 12:20 Qa bouge. 12:30
Auto mobile. 12:55 D6bels:
Parlez-vous franqais. 14:00
Wielrennen: Parijs - Nice. 15:45
Premiers doutes. 17:10 Bat-
tlestar Galactica. 18:00 Dead
zone. 18:45 Chuck. 19:45 L'or
brundu Tibet. 20:35,21:20
FBI: portés disparus. 22:10 Le
meilleur du web. 22:24 KENO.
22:25 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Si le
vent soulève le sables. 00:20
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:35 Rachel
Allen: Bake! 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 OuttakeTV. 14:30
Kilimanjaro: The big Red Nose
climb. 15:30,17:45 Rugby.
20:15 Let's dance for Comic
Relief. 21:35 The National
Lottery draws. 21:45 Casualty.
22:35 Nieuws en weerbericht.
23:00 Match of the day. 00:25
A question of sport.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40 Big
cook little cook. 08:00 Batfink.
08:10,08:25 Rocket Boy and
Toro. 08:35 Three delivery.
08:55 Prank patrol pocket-
size. 09:00 Skunk fu. 09:15
Sportsround. 09:30 Richard
Hammond's blast lab. 10:00
Who wants to be a superhero?
10:55 Bernard. 11:00 Basil's
swap shop. 12:00 Roar. 12:59
Switch. 13:00 Sound. 13:50
Super agents. 14:25 Sound.
15:00 The sky at night. 15:20
Animal park. 16:05,16:45
Psych. 17:30 Final score. 18:10
^Qalapagos. 19:00 Monty
'Hall's great escape. 20:00 The
genius of photography. 21:00
Timewatch. 22:00 The lost
world of communism. 23:00
Comic relief does Top of the
pops. 23:35 Comic Relief: The
best bits. 23:50 The genius of
photography.
Duitsland 1
07:10 Jim Knopf. 07:35
Willi wills wissen. 08:05
Wissen macht Ah! 08:25 Die
Pfefferkörner. 08:55 Tages-
schau. 08:59 Sportschau live.
09:00,09:50 Skiën. 10:40 WK
Schaatsen. 11:00Tagesschau.
11:05 Langlaufen. 12:00
Skiën. 12:25 Langlaufen. 12:55
Noordse combinatie. 13:50
Skiën. 14:10 Langlaufen. 14:50
Noordse combinatie. 15:45
Tagesschau. 15:50 Skivliegen.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehung der
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Sportschau live: Biatlon.
22:15 Tagesthemen. 22:33
Das Wetter im Ersten. 22:35
Das Wort zum Sonntag. 22:40
Sportschau live: Boksen.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Deine Nachrich-
ten. 09:00 pur+. 09:25 Yakari.
09:50 Flipper Lopaka. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 DieKüchenschlacht-der
Wochenrückblick. 13:00 heute.
13:05 ZDFwochen-journal.
14:00 Stubbe - Von Fall zu
Fall: Stubbes Hunderttausend.
15:15Tierische Kumpel. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland, 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht 19:25 Da
kommt Kalle. 20:15 Willkom-
men bei Carmen Nebel. 22:45
heute-journal. 22:58 Weerbe
richt. 23:00 das aktuelle sport
studio. 00:00 Bliss - Erotische
Versuchungen,
Discovery
07:50 Scrapheap challenge.
08:45 Brainiac. 09:40 Deadliest
catch: Unsafe and unsound.
10:35 Storm chasers. 11:30
Weapon masters: Greek fire.
12:25 Ultimate survival: Ire
land. 13:20 Anthony Bourdain:
No reservations - Puerto Rico.
14:15 Time warp: Breakdan-
cing. 14:40 Time warp: Trail
bikes. 15:10 Overhaulin':
Brushtang. 16:05,16:35 Fifth
gear Europe. 17:05 Dirty jobs:
Maggot farmer. 18:00 London
Ink. 19:00 Mythbusters:
Voice flame extinguisher. 20:00
Prototype this. 21:00,21:30
Fifth gear Europe. 22:00 Chop
shop: Boy racer. 23:00 LA
Ink: Nowhere to work. 00:00
Survivorman: Amazon.
National Geographic
07:00 Business Poland Busi
ness Russia. 07:30 Teleshop
ping. 08:00 Turning point: Dr.
Jeremiah. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Tele-
shopping. 11:30 Business Po
land Business Russia. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Let's get inventin':
Car coffee. 12:30 Michaela's
wild challenge. 13:00 Heads
up: How do you drive a space
robot? 13:30 Remarkable vets.
14:00 Animal patrol: Wild
horse hazard. 15:00 Kingdom
of the blue whale. 17:00 21 st
century shark. 18:00 Hyena:
Bonecrusher queens. 19:00
Crocodile chronicles: Lizard
kings. 20:00 Sharkville. 21:00
Hollywood science: Amazing
vehicles. 22:00 Inside: Jaguar.
23:00 Scuba car. 00:00 Escape
tech.
TMF
10:00 Wat te doen voor je
poen. 10:30 Clipkennis. 11:00
TMF Pure. 12:00,12:30 Sascha
im Schnee. 13:00 Top 25.
15:00 Clipkennis. 17:00 TMF
Dance. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF in de mix. 21:00
Zaternacht. 23:30 TMF in de
mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club
top 10.09:45 Hollywood
buzz. 10:10,10:40 The Hills.
11:05 Made. 12:00 The Hills
weekendbreak. 18:10 The
city. 18:40 My super sweet
16.19:05 Paris Hilton: My
new BFF. 20:00 Brooke knows
best. 20:25 Hogan knows
best. 20:50 Made. 21:45 The
fabulous life of J-Lo St Marc
Anthony. 22:10 From G's to
gents. 23:05 The real world:
Hollywood. 00:00 Fist of zen.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 7 Jours
sur la planète. 08:30 Explora
tion planète. 08:45 Canadees
nieuws. 09:10 TV5Monde
l'info. 09:15 TiVi 5.11:00
Coeur océan. 11:25 Paroles de
clips. 11:30 Acoustic. 12:00 A
bon entendeur. 12:35 Le code
Chastenay. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Thalassa. 15:30
La vie en vert. 16:00 Nieuws.
16:30 Dans la nature avec
Stéphane Peyron: Terre de feu,
les exilés des canaux de Pata-
gonie. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:30 Profession voyageur:
Niger, le plus beau désert du
monde. 19:00 Arte repor
tage. 19:45 Geopolitis. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Le mariage de
Mile Beulemans. 23:00 Nieuws,
23:10 Afrikaans nieuws. 23:25,
00:20 La coeur des grands.
Eurosport
08:30 Schansspringen. 09:00,
09:45 Skiën. 10:45 Langlaufen.
12:00 Noordse combinatie.
12:45 Skiën. 13:30 Langlaufen.
15:00 Wielrennen: Parijs - Nice.
16:00 Schansspringen. 17:45
Noordse combinatie. 18:30
Wielrennen. 19:30,20:30
Biatlon. 22:00 Schaatsen.
23:45 Autosport: Rally. 00:15
Schaatsen.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 The spirit of....
09:30 CNN business traveller.
10:00 World report. 10:30
CNN business traveller. 11:00
Larry King. 12:30 World sport.
13:30 i Report for CNN. 14:00
News special. 14:30 World's
untold stories. 15:00 Political
Mann. 15:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 16:00 International desk.
16:30 TalkAsia. 17:00 Inside
Africa. 17:30 World sport.
18:00 Scene by scene. 18:30
World's untold stories. 19:00
Eco solutions. 19:30 The spirit
of.... 20:00 CNN business tra
veller. 20:30 Backstory. 21:00
Political Mann. 21:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 22:30 World sport.
23:00 World news Europe.
00:00 i Report for CNN.