van Spanje effeweg.nl SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN effweg.nl Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Brochure aanvragen, meer informatie of boeken? Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. (Ook groepsreizen mogelijk!) Voor meer informatie zie: www.mundicolor.nl/flydrives Dalmatische Kust Romantische Strasse 24 Zaterdag 14 maart 2009Kijk ook op VREISRRDRR!Mt •e 3 a supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen R Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, exd. €15 - reserved ngskosten eventuele toeslagen, overige verzorging en entreegelden (tenzij anders genoemd). Kijk voor meer informatie op www.effeweg.nl Mundicolor is dé specialist op het gebied van reizen naar Spanje en biedt het grootste aanbod van hotels, Paradores en appartementen op de Nederlandse markt. Mundicolor staat voor maatwerk en flexibiliteit. Ofu nu naar Barcelona, Madrid, Mallorca, Andalusie oj de Costa 's gaat, Mundicolor biedt u altijd het beste en meest voordeligeaanbod. Wilt u meerdere accommodaties combineren? Het kan allemaal. Mundicolor heeft de laagste vliegtarieven per Iberia, KLM, Vueling en Transavia. Onbezorgde reizen beginnen met het juiste adviesMundicolor dus! Castilië is het oudste koninkrijk en tevens het hartvan Spanje. Haar naam belooft het al: een groot aantal kastelen die veelal goed bewaard zijn gebleven. In de oude steden Toledo, Segovia, Avila, Leon en Salamanca vindt u een schat aan gebouwen uit de 15e en 16e eeuw, de tijd van grote bloei na de ontdekking van Amerika. Madrid, de hoofdstad van Spanje, is voor veel Nederlanders nog een onbekende schoonheid; een veelzijdige schoonheid die echter niet gemist mag worden. In al deze steden vindt u de typisch Spaanse atmosfeer op de Plaza Mayor, waar fijnproevers kunnen genieten van een glaasje 'tinto' met een 'tapa' in een van de vele mesones. 7 Tijdens deze fly-drives maakt u kennis met alle hiernaast genoemde steden. U verblijft in goede hotels die door hun centrale ligging de mogelijkheid bieden de steden gemakkelijk op eigen gelegenheid te verkennen. Bij de reissom is naast de vlucht, de lucht havenbelasting en de hotelovernachtingen ook de autohuur inbegrepen. Dagelijks vertrek, geldig voor verblijf t/m 31 oktober 2009. Firtca 's en hotels van Nederlandse eigenaren; Mundicolor selecteerde voor u een aantal bijzondere accommodaties. De eigenaren zijn Nederlanders of Vlamingen. Ze wonen aljaren in Spanje en zijn trots op hun hotel of huis Ze hebben allen hun eigen verhaal. 8-daagse NL'se eigenaren variant V.a. 499, -p.p. 8-daagse Hoteltour V.a. 599,- p.p. 8 daagse Paradorestour V.a. 889,- p.p. vanaf: 499,-per persoon Mundicolor, uw Spanje Specialist! Prinsengracht 783 - 785 1017 JZ Amsterdam Tel. 020 685 1711 info@mundicolor.nl www.mundicolor.nl Mundicolor is onderdeel van: The Institute ofTravel 4 dagen - Vertrek: 10 april 2009 Volpension! Inclusief: Karelsbrug. 3 hotelovernachtingen op 75 km van Praag, 3 maal ontbijtbuffet, 3 maal diner, vervoer per Tourist Class touringcar Hoogtepunten: Staphorst, Bourtange, Hunebedmuseum, Westerbork, KaasKijkboerderij, Orvelte, kaarsenmakerij, Emmen, Noorder Dierenpark. Actie bij vertrek op 13 april: Boek deze reis voor 21 maart en ontvang een luxe reiskoffer t.w.v. €69,95 U betaalt alleen de verzend kosten a €10,-. Vermeld bij boeking actiecode: MACTIED. Maximaal 1 koffer per boeking. 4 hotelovernachtingen, 4 maal ontbijtbuffet, 4 maal diner, 5 maal lunchpakket, afscheidsdiner, vervoer per Tourist Class touringcar Hoogtepunten: stadstour Berlijn, Branden- ■j burger Tor, Alexanderplatz, Checkpoint Charlie, Gedacht- niskirche, Unter den Linden, Reichstag, boottocht rivier Spree, lichttour, Fernsehturm, Potsdam, park Sanssouci. 2, 3 of 4 hotelovernachtingen, 2, 3 of 4 maal ontbijtbuffet, vervoer per Tourist Class touringcar 7 hotelovernachtingen, 7 maal ontbijt, 7 maal diner, stadsrondrit Barcelona o.l.v. een gids, vervoer per Comfort Class touringcar Hoogtepunten: stadswandeling beneden- en bovenstad Praag, boottocht Moldau, Praagse Burcht, het 'gouden straatje', St Vituskathedraal, Tynkerk, het astronomisch uurwerk, /lila, Placa d'Espanya, /lontserrat, Olympisch tadion, Nou Camp stadion, 'are Güell, Ramblas, Pueblo spanyol. Hoogtepunten: Zadar, Romeins Forum, Sint Donatus basiliek, Kalelarga, Krka Nationaal Park, stad swandeling Trogir, Split en Dubrovnik o.l.v. een gids, boottocht naar eilanden Hvar en Brac, Medugorje, Neretvakloof, Mostar, Plitvir.e meren. 11 hotelovernachtingen, 11 maal ontbijt, 11 maai diner, stadsbezichtiging Trogir, Split en Dubrovnik o.l.v. een gids, vervoer per Comfort Class touringcar 12 dagen - Vertrek: 13, 27 april, 7 september, 19 oktober Hoogtepunten: Königswinter, natuurrondrit Romantische Strasse, Dop- pelbriicke, St Wolfgangskerk, stadswandeling Würzburg o.l.v. een gids, slot Residenz, Dinkelsbühl, Feuchtwangen, Herrgottskirche. 4 hotelovernachtingen, 4.maal ontbijtbuffet, 4 maal diner, stadswandeling Würzburg o.l.v. een gids/ vervoer per Tourist Class touringcar 5 dagen - Vertrek: o.a. 6, 27 april, 20 juli, 3 augustus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66