Topcom D'Lite 100 LEZERSEXTRA PZC X Hou jij van onderzoeken en ontwerpen? OifjHXzmnll Syribra Assistant Controller Topwijnen voor een spectaculair lage prijst LEZERSEXTRA PZC Mercuri urval Water proof! zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een solide onderneming 36 Zaterdag 14 maart 2009 Noodzaklantaarn met LED's Deze zaklantaarn met LED verlichting biedt uitkomst in nood situaties! Terwijl de lamp oplaadt, schakelt het LED licht auto matisch in bij een stroomonderbreking. Inclusief oplaadbare batterijen. 1 ikbestelsnel opwww.pzc.nl/gezondheidswinkel Adviesprijs 34,95 Lezersprijs 24,95" exclusief verzendkosten 4,50 Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON ZAKLAMP GEZONDHEIDSWINKEL Hierbij bestel ik(aantal) x de zaklamp a 24,95* (46705) exclusief verzendkosten van 4,50. voorletters Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Wegener Gezondheidswinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar We gener Gezondheidswinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Het Goese Lyceum, locatie Van Dusseldorpstraat. woensdag 18 maart aanvang 19.00 uur Vooraf aanmelden via de administratie. Synbra Holding bv is een internationale onderneming met circa 1400 medewerkers en een omzet van circa 300 miljoen euro. Het bedrijf ontwikkelt en produceert kunststoffen, waarvan expandeerbaar polystyreen de belangrijkste is. Door de Synbra werkmaatschappijen worden uit deze kunststoffen vervolgens eindproducten gemaakt, zoals isolatiesystemen voor de bouw en een grote diversiteit aan verpakkingsmaterialen voor velerlei markt segmenten. Synbra Holding bv is gevestigd in Etten-Leur en omvat zelfstandige werkmaatschappijen in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Denemarken, Portugal en Spanje. De afdeling Finance Administration (3 medewerkers) binnen de Holding is primair verantwoordelijk voor het verzamelen, vastleggen, verwerken, analyseren, interpreteren en rapporteren van alle relevante financiële informatie. Voor deze afdeling zoeken we een (m/v) Uw functie U gaat deel uitmaken van het financiële team van de Holding. De nadruk binnen uw takenpakket ligt op het tijdig verzamelen, vastleggen, controleren en rapporteren van financiële gegevens die vanuit de werkmaatschappijen worden aangeleverd. Vervolgens analyseert, interpreteert en "vertaalt" u deze gegevens in betrouwbare stuurinformatie voor de Holding directie. Belangrijk hierbij is hgt vermogen om verbanden te leggen tussen financiële getallen en de "business" van de Synbra groep. U rapporteert aan de Holding Controller Uw profiel Een functierelevante opleiding op minimaal bbo-niveau, bij voorkeur aangevuld met vakinhoudelijke verdieping op het gebied van "financial control". Enkele jaren ervaring met genoemde taken binnen een (internationale) productieomgeving is een pre. Engelse taalvaar digheid in woord en geschrift. Persoonlijke kenmerken: zelfstandig, communicatief, resultaat gericht, analytisch en vasthoudend. Passend in een klein team en binnen een informele en dynamische bedrijfscultuur Geboden Een financieel gezonde onderneming met internationale marktleidersposities. Het sterke innovatieve karakter genereert trendsettende producten die verdere groei mogelijk maken, In Etten-Leur wacht u een professionele en collegiale werkomgeving waarin u zich snel vakinhoudelijk kunt ontwikkelen, zowel in de breedte als de diepte van het vakgebied. De be drijfscultuur is prestatiegericht en geeft volop ruimte aan het nemen van initiatieven en dragen van eigen verantwoordelijkheden. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overleg. Reageren? Solliciteren kunt u via www.mercuriurval.nl. U vindt de vacature onder ref.nr. 83777 of via de zoekterm 'Synbra'. Voor vragen kunt u bellen met Carmen Adams, recruiter Mercuri Urval, 033 - 450 14 08. Zie ook www.synbra.nl Ben je geïnteresseerd in technisch georiënteerde beroepen? Dan is het Technasium iets voor jou! Ingenieur, medicus of architect zijn voorbeelden van beroepen waar je binnen het Technasium op een praktische manier mee gaat kennismaken. Het Technasium heeft een doorlopende leerlijn van brugklas tot en met examenklas. Op het Technasium ga je met het vak Onderzoek en Ontwerp werken aan opdrachten die gegeven worden door bedrijven of instellingen. Je ontwerpt bijvoorbeeld een schaalmodel van een brug of een energiezuinig huis. Voor wie is het Technasium bedoeld: Leerlingen met een HAVO/VWO-advies (CITO-score van minimaal 542) Leerlingen die Technasium willen combineren met Tweetalig VWO (CITO'-score van minimaal 545) De avond is bedoeld voor leerlingen van groep 8 en hun ouders. sclilfkncl^ep Het Goese Lyceum Van Dusseldorpstraat 78 4461 LV Goes tel. 0113 - 21 69 71 info@pontes.nl Chateau Naudonnet Bordeaux Superieur AOC 2007 In het Franse Virsac maakt de Nederlandse wijnmaker Wim van der Eijk al jaren lang met veel succes de mooiste wijnen. Zijn soe pele Bordeaux Superieur IJl heeft door de jaren heen al vele prijzen gewonnen. Adviesprijs 8,95 Lezersprijs 5,95 ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel Chateau Hourbanön Médoc Cru Bourgeois AOC 2006 Volle, krachtige smaak met veel tanninen, zwoeligheid yan het eikenhout, iets mestig, drop, rokerigheid en verleidelijk kruidig. Lan ge, zeer intense afdronk. 20 maanden houtlagering op eikenhouten vaten. Adviesprijs 11,50 Lezersprijs 6,95 Chateau La Rose Pressac Grand Cru AOC 2003 Geweldige Saint Emi- lion Grand Cru. Uitbundige zwoele en rijke geur met hinten van vanille en hout. Zeer volle romige smaak met impressies van kruiden, jam en karamel. Lange afdronk met veel fruit. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 11,95 1 BON TOP WIJNEN Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Bordeaux Superieur 2007 a 5,95 per fles (aantal) x dozen (6 flessen) Médoc Cru Bourgeois 2006 6,95 per fles j (aantal) x dozen (6 flessen) Saint Emilion Grand Cru 2003 a 11,95 p. fles Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Om Ov geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postze gel is niet nodig.) De-PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38