mt.okop iHensenlinq.nl Familieberichten Jacobus Willem Filius Roger de Bock Adriana Bruijnzeel-Fierloos Maria Francina Deseijn-Pladdet Arie van Eenennaam Marinus Charles de Reu Jan Sinke Ko Stroosnijder Jannetje Vermeulen-de Bel Jan Jacobus Zweedijk Jitse Hiemstra Krijn van Hoeve Peter Kouwer Anna Maatje Reijnhout-Wisse Adriana Maria Geschiere Tannetje Willeboordse-van de Ketterij M. Nachtegael-Mattens 28 I Zaterdag 14 maart 2009 DANKBETUIGING Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebben betoond - door uw aanwezigheid, kaarten, bloemen en telefoontjes - na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader, schoonvader en opa Wij hebben als familie de mooie en waardige afscheidsdienst als heel bijzonder ervaren. Uw hartverwarmende reacties waren overweldigend, het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Roger in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Familie de Bock 's-Gravenpolder, maart 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze zus, schoonzus en tante betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel schriftelijk als persoonlijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie J.C. Fierloos Familie A.P. Fierloos Goes, maart 2009 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder onze oma en oma Ter Schorre Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle anderen blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Adrie en Ria Deseijn Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2009 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader, schoon vader en opa was hartverwarmend. Hiervoor onze oprechte dank. Familie van Eenennaam Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, 14 maart 2009 DANKBETUIGING Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij dit doen langs deze weg. Ontroerd door de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Rinie betuigen wij u onze oprechte dank. Lilian de Reu-van Moeffaert Marco Sandra IJzendijke, maart 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van mede leven, deelneming en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, opa en overopa Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld J.C. Sinke-Kole Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, maart 2009 Lieve mensen, familie, buren en kennissen, Met deze advertentie willen wij u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa de overweldigende blijk van medeleven was voor ons tot grote steun. J. Stroosnijder - de Nood Martin en Anita Marnik, Sanne Kruiningen, maart 2009 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en andere blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, lieve moeder en schoon moeder (Jannie) Jullie medeleven heeft ons heel veel steun gegeven. Het is ons echter onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Willem Vermeulen Sandra Vermeulen en Corjan Basie Middelburg, maart 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. C. Zweedijk-Minderhoud Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, maart 2009 Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom hij werd slechts 52 jaar willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Uit aller naam, Willem Imanse Middelburg, maart 2009 Pauwvliet Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame vader en schoonvader Harm en Mariska Zaamslag, maart 2009 DANKBETUIGING Helaas is het onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Familie Kouwer, maart 2009 Een hand, een woord een brief, een kaart. Het doet zo goed als je iemand missen moet. Uw medeleven en warmte die wij mochten ontvangen na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Allen hartelijk dank. Namens de familie, Wim en Ans Reijnhout Goes, 14 maart 2009 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zuster, schoonzuster, tante en oud-tante willen wij u oprecht dank zeggen. Het heeft ons goed gedaan. Familie Geschiere Grijpskerke, maart 2009 Wij willen u graag bedanken voor uw belangstelling, aanwezigheid, lieve kaartjes en medeleven dat u heeft getoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma Familie P.M. Willeboordse Familie J. Oosterling Arnemuiden, maart 2009 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma, mevrouw betuigen wij onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 116