Familieberichten H1ensenlinq.nl Cornelis Dirk van Veen Cees van Veen Cees van Veen Cees van Veen Willem Wisse Clementina Maria de Wever Ab de Zwaan Marjo Vleesdraager-Bruning DaiMsüMè Remi Audenaerd Dirk Dignus Berman Hanny Bonte Bert de Ruiter 26 I Zaterdag 14 maart 2009 kijk ook op Na een oneerlijke strijd tegen zijn ziekte is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cees weduwnaar van Matty van Veen-Roth In de leeftijd van 65 jaar. Geraldine Alicia van Veen-Brown Nicoletta en Peter Dinand Mischa en Pervin Samantha en Kichard Alicia Wij willen de medewerkers van de Thuiszorg en het verplegend personeel van verpleeghuis Buitenrust (afd. Dolfijn) bedanken voor de goede zorg. Middelburg, 12 maart 2009 Correspondentieadres: Rotterdamsekaai 31 4331 GM Middelburg Cees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. U kunt aldaar afscheid van hem nemen op dinsdag 17 maart a.s. van 12.15 tot 12.55 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de samenkomst worden gehouden, waarna we hem om 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude 1 lavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. De familie waardeert het zeer, wanneer u een per soonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkingspagina op internet van Cees. U gaat hiervoor naar www.requiem.nl en vult bij naam 'Cees' in en bij het wachtwoord 'van Veen'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een leven met ups en downs, is bij de man met de pijp, zijn laatste vuurtje uitgegaan. Toch nog onverwacht ging hij van ons heen, onze zoon, broer, zwager en oom In de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: Th. van Veen t I. van Veen-Buitenhuis t Hellevoetsluis: Dick van Veen Mia van Veen-v. d. Wielen St. Laurens: Thea de Regt-van Veen Marcus de Regt Middelburg: Jobn van Veen Liesbeth van Veen-Wolthuis Neven en nichten 12 maart 2009 Wij zijn diep getroffen door het toch nog plotseling overlijden van Echtgenoot van onze dierbare collega Geraldine van Veen Wij wensen Ger en familie heel veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers North Safety Products Europe BV Met ontroering namen we kennis van het, to.ch nog onverwachte, overlijden van onze vriend en medelid Cees was vanaf de oprichting lid van ons gilde. Hij blijft in onze gedachten als een trouw en gewaardeerd lid, die met een groot gevoel voor humor van de kleinste dingen kon genieten. We wensen zijn vrouw, kinderen en familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden 't Walchersche Pijproockgilde. Middelburg. Met verdriet geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn geliefde man, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Maria van Stee A Kattendijke, 11 december i924 t Kapelle, 12 maart 2009 in de leeftijd van 84 jaar Kapelle: M. Wisse-van Stee Goes: L. Wisse Broers en zussen Wisse (in herinnering) Kapelle: J. van Stee (in herinnering) Kapelle: A. Dekker-van Stee J. Dekker Kapelle: J. Bal-van Stee C. Bal (in herinnering) Kapelle: H. van der Moere-van Stee J. van der Moere Neven en nichten C.D. Vereekestraat 73, 4421 CC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 14 maart van 16.00-16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 17 maart om 13.00 uur in voornoemd rouwcentrum. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken is, op 98-jarige leeftijd overleden onze onvergetelijke moeder, oma en opoe weduwe van Petrus Jacobus van Waas Breskens: Nelly Walbroek-van Waas Klaas Walbroek in herinnering Sluis: Gina Martin-Walbroek John Martin Melina Oostburg, 12 maart 2009 Correspondentieadres: Dorpsstraat 48 4511 EG Breskens De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 17 maart 2009 om 14.00 uur, op de algemene begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Gewaardeerd AV'56 lid Het was een voorrecht om jou te mogen kennen. De wijze waarop je het onvermijdelijke een plaats gaf is ongekend. Wij wensen Verena, de kinderen en familie alle sterkte toe. Recreantengroepen en bestuur Atletiekvereniging AV'56 Goes In Lelystad is op 8 maart 2009 overleden onze schoondochter en schoonzus, de echtgenote van onze zoon en broer Ron Marjois 51 jaar geworden. Zij was moeder en schoonmoeder van Avalon en Jerry Vanity en een trotse oma van Dezco Rudi en Corry Vleesdraager-Jonker Offenbachlaan 54 4384 MG Vlissingen Inge en Johan Monique en Maarten Eveline en Jerry Femke neefjes en nichtjes DANKBETUIGING Voor uw medeleven betoond na het overlijden van onze broer en oom danken wij u allen hartelijk. Familie Audenaerd Westdorpe, maart 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, ondervonden na het onverwachts overlijden van onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle. maart 2009 Na het overlijden van ontvingen we vele lieve brieven, kaarten en persoon lijke reacties. De warme belangstelling en het medeleven bieden ons troost en steun. Hiervoor willen we u hartelijk bedanken. Ed Stikvoort, Tobias, Sjoerd en de familie Bonte Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van mijn man, vader, schoonvader en opa aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. G.A. de Ruiter-Kouwen Kinderen en kleinkinderen Renesse, maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 100