i (D IHenseniinq.nl M Familieberichten Frans Melse Florus Melse Frans Melse Frans Melse Frans Melse Egbert Jacob Rietveld Maria Apolonia de Smit-Koemans Clementina Maria de Wever Jan Koppejan 22 I Vrijdag 13 maart 2009 kijk ook op En zie, Ik ben mei u, alle dagen Tot ons grote verdriet is op woensdag 11 maart 2009 toch nog onverwacht snel van ons heengegaan, onze lieve vader, opa en mijn lieve partner sinds 1994 weduwnaar van Jannie Melse-Marinusse op de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: Leo en Marjan Melse-van Hese Masha en Adrie Kelly en Fabian Lewedorp: Erna Melse Julia Ruben Middelburg: Els Melse en Rob de Hond Eva Jasper Koudekerke: Tonnie Rijckborst-van der Weele Evertsenstraat 19, Koudekerke Correspondentie-adres: L. Melse Keizer Karelhof 214386 BE Vlissingen Pa is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buiten- hovelaan 14337 HJ Middelburg. Na telefonische afspraak met uitvaartverzorging "Monuta de Voorzorg", (0118-412760) is er voor de naaste familie gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De kerkelijke afscheidsdienst, voor familie en belang stellenden, zal worden gehouden op maandag 16 maart om 14.30 uur in de "Michaëlskerk" te Koudekerke. In deze dienst zal ds. C.G. den Hertog voorgaan. Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Huys ter Schelde" aan de Vlissingse- straat 38-40,4371 RE Koudekerke. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, Wij zijn des Heren Romeinen 14-8 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze geliefde broer en zwager weduwnaar van Janna Marinusse op de leeftijd van 73 jaar. Beverwijk: C. Melse A. Melse-van Mourik t Oost-Souburg: W. Melse E. Melse-Dingemanse Oost-Souburg: W. Alewijnse-Melse L.L. Alewijnse neven en nichten Oost-Souburg, 11 maart 2009 Als de nacht begint en het donker duurt een eeuwigheid. Dan komt het licht en neemt Gij hem op in Uw heerlijkheid. Na 8 weken spanning hebben we woensdag 11 maart 2009 afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Sari Toussaint-Marinusse Frits Toussaint f Kees Marinusse Jannie Marinusse-Tevel Rien Marinusse Anneke Marinusse-Teeuwen Neven en nichten Helaas is overleden Hij was zeer betrokken bij onze familie. We zullen hem missen. Koudekerke: Tonnie Rijckborst-van der Weele Koudekerke: Daan Rijckborst Heieen Rijckborst-van Donge Berkel en Rodenrijs: Vincent en Anke, Jasmijn Rotterdam: Daniël en Thea Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze buurman Wij wensen de familie en Tonny veel sterkte toe. Rie van der Velde Toos de Waal Lenie Adriaans Henk en Ria Kloosterman Ik hef mijn ogen op naar de bergen: Vanwaar zal mijn hulp komen Mijn hulp is van de HEER, die hemel en aarde gemaakt heeft Ps 121:1,2 Tot onze diepe droefheid overleed mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader echtgenoot van Johanna Cornelia in 't Veld A 17-06-1921 Meerkerk t 11-03-2009 Markelo In leven predikant van de Ned. Herv. Kerk Nooit zal je meer door de tuin lopen, waar elke bloem en elke plant getuigde van je zorgzame hand: Een andere Tuin ging voor je open. Markelo: J.C. Rietveld-in 'tVeld Zoetermeer: Henk en Judith Marc t Tom en Annefloor, Marleen en Ferdi Brielle: Egbert en Tiny Jesse, Jochem, Eefje Middelburg: Theo en Jet Goes: Wilma en Robert Obermorsch-Willer: Hans en Cylvia Bernice, Adam, Ruben Oscar, Naomi Burg. Korthals Alteslaan 3 7475 DA Markelo De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op maandag 16 maart om 14.00 uur in de Dorpskerk te Markelo. Deze dienst zal worden geleid door lis. J.A.D. v/d Boon uit Wassenaar. Nadien zal de teraardebestelling in besloten familie kring plaats vinden. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren: voor de dankdienst van 13.15-13.45 uur in het Dienst gebouw, Kerkplein 41 te Markelo (naast de kerk). i J» I In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, ma en oma Marja echtgenote van Gerardus Desiré de Smit Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: G.D. de Smit Hulst: Patrick de Smit Hulst: Rosita de Smit en kleinkinderen 11 maart 2009 Trumanlaan 35,4561 WC Hulst U kunt afscheid nemen van Ma in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 15 maart van 12.30 tot 13.00 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op maandag 16 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken is, op 98-jarige leeftijd overleden onze onvergetelijke moeder, oma en opoe weduwe van Petrus Jacobus van Waas Breskens: Nelly Walbroek-van Waas Klaas Walbroek in herinnering Sluis: Gina Martin-Walbroek John Martin Melina Oostburg, 12 maart 2009 Correspondentieadres: Dorpsstraat 48 4511 EG Breskens De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 17 maart 2009 op de algemene begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. üt* Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde broer in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: J. Koppejan Meliskerke: H. Koppejan 11 maart 2009 Kaasboerweg 2 4365 NA Meliskerke Op maandag 16 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de kerk -van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 13.15 uur. Voorafgaand aan deze dienst is' er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.15 uur in de rouw kamer van de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58