Familieberichten mi. ook op fnensenlinq.nl Ludovicus Josephus Maria Bogaart A. van den Dool Ad van den Dool Lara Krol Lieve Lara Lara Krol Frangois Harinck Maria Cornelia Nijenhuis - van Pienbroek J.C. Heule Ad van den Dool 20 I Vrijdag 13 maart 2009 liet was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen wal je voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve broer. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Ludie Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Walsoorden: Marcel en Lima Clinge: Jan en Marian St. Jansteen: Jos en Jacqueline Neven en nichten 11 maart 2009 Correspondentieadres: den Walhoeck 8, 4564 DE St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Ludie in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 15 maart van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 16 maart om 10.30 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematori um, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Gedurende bijna 36 jaar heeft hij een bijdrage geleverd aan het ADZ. Wij wensen zijn naaste familieleden veel sterkte toe in de komende tijd. Medewerkers en directie ADZ Groep Wij zijn verslagen en bedroefd door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ad zal altijd in onze herinnering blijven als een goed collega met een warme persoonlijkheid. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in het ver werken van dit verlies. Collega's technisch-archief N.V.EPZ Ons lieve meisje met je sierlijke handbewegingen en je vrolijke schaterlach... Je was 't zonnetje in ons bestaan Heel plotseling ben je uit ons leven weggerukt We blijven altijd van je houden, je zit voor altijd in ons hart ■A Utrecht, 17 oktober 1999 t Utrecht, 10 maart 2009 Clinge: Jelle en Esther Krol-Dijks Olaf Vlinder in herinnering Koningin Julianastraat 37,4567 CA Clinge Lara is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op vrijdag 13 maart van 14.00 tot 17.00 uur. We nemen afscheid van Lara tijdens de herdenkings dienst in de kerk van Clinge op zaterdag 14 maart om 11.00 uur. Daarna zal Lara op de begraafplaats aldaar begraven worden. Na de begrafenis is er gelegenheid voor persoonlijke condoleance in 'de Troubadour' tegenover de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Lara, Jouw stralendelach Twee wapperende handjes Ons ondeugend plagen Genieten van liedjes En nog zo veel meer. We zullenje missen. Kinderen en medewerkers van K.D.C. de Tjasker Stichting Tragel Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein De een die bloeit uitbundig De ander geurt heel fijn Sommige bloemen blijven lang Weer anderen maar even Maar jij Lara Jij bent en blijft voor altijd het zonnebloempje in papa, mama en Olaf s leven Van de bewoners en collega's van Assestraat 2-4-6 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onver wachte overlijden van dochter van onze medewerker Jelle Krol en Esther Krol, lid Cliëntenraad Tjasker. I.ara kwam al jaren dagelijks bij ons op kinder dagcentrum de Tjasker. Het is voor ons moeilijk te bevatten dat dit niet meer zo zal zijn. Wij wensen haar ouders, Olaf en familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers, management en Raad van Bestuur Stichting Tragel, drs. J. Stelwagen, voorzitter RvB a.i. IN PLAATS VAN KAARTEN Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom weduwnaar van Janna Jacomina Harinck-van der Vliet Goes, 3 juni 1925 Goes, 11 maart 2009 's-Gravenpolder: L. van der Hiele-Harinck P.J. van der Hiele Heeslingen (D): M. van Daalen-Harinck W.D. van Daalen Maassluis: W. Paauwe-Harinck Neven en nichten Correspondentieadres: Earn. P.J. van der Hiele Ambachtstraat 32,4431 BE 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 16 maart om 14.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 13.45.uur. Aansluitend zal om pltn. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouw centrum. Na een lang en gelukkig leven is rustig van ons heengegaan onze moeder en oma Pien, weduwe van Harm Derk Nijenhuis moeder van Jaapje Mans, Briggit en Japie Correspondentieadres: Mans Nijenhuis Emmakade 155, 8921 CB Leeuwarden Gelegenheid om met ons een praatje te maken is er op maandag 16 maart tussen 12.30 uur en 13.30 uur in "Ludingawaard", De Jokse 12 in Leeuwarden. Hierna zullen wij oma in kleine kring gaan begraven naast haar zoontje Jaapje in Kommerzijl, Oma hield van kleine bloemen. Wij ontvingen het droevige bericht dat onze voorzitter, de heer is overleden. Hij heeft zich sedert 1993 volledig ingezet voor het welzijn van onze Soos. Wij zullen zijn inbreng missen. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit gemis. Het bestuur van de Seniorensoosnieuwvliet Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Ad werkte al zo'n 6 jaar als inleenkracht bij EPZ. Wij kenden Ad als een open, betrouwbare en vriendelijke collega en medewerker. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22