L Familieberichten ITIensenlinq.nl kijk ook op Ovy/JBilBfj Hermina Augusta de Waal Ad van den Dool Ad van den Dool Jacobus Cornelis Heule Fennigje van de Vrie-Brink Anna Maria Fliers-van Boven Jacobus Cornelis Heule Ko Heule -É 24 I Donderdag 12 maart 2009 Omdat er liefde is, beslaat er geen voorbij in alle eeuwigheid benjij. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Ludovicus de Bakker Kuitaart 21 juni 1930 t Terneuzen 10 maart 2009 Vogelwaarde: L. de Bakker Heeze: Clement de Bakker Marloes de Bakker-Notschaele Lisanne Arjan Arlette Hulst: Ludo de Bakker Truus de Bakker-Homelaar Sam Noortje Olst: Karina van den Brink-de Bakker Claus van den Brink Louisa Pim Moerbeke-Waas (B): Chantal Misseghers-de Bakker Theo Misseghers Bieke l*j Meike Leonie Dorpspad 1 4581 CD Vogelwaarde De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op zaterdag 14 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. H. Petrus en Paulus te Boschkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de BK begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpscentrum aan de Populieren straat 41 te Vogelwaarde. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een bijzonder man met een groot hart Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg geheel onverwachts overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa weduwnaar van Laurie Paauwè in de leeftijd van 60 jaar. Kattendijke: Galina van den Dool-Roganova Vlissingen: Jelle en Sonja Lars Sylvana Spanje: Hilde en Pascal Correspondentieadres: Gerrit Rietveldstraat 20 4383 CC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 14 maart om 10.00 uur in bovengenoemd uitvaart centrum. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geheel onverwacht ging van ons heen onze zoon, broer en zwager (12-04-1948 - 08-03-2009) Wij blijven achter met de herinnering aan betere tijden en wensen Ad's vrouw, kinderen en klein kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verhes. Mv. J.J. van den Dool-Poortvliet Kapelle Mees en Betsy Kloetinge Corrie en Geert Veenendaal Gerard en Marleen Wemeldinge Rob en Hannie Goes De zon scheen De vogels floten De bloemen bloeiden Zijn stem is stil Zijn stoel is leeg Wie hem heeft gekend, weet wat dat zeggen wil. Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis dat rustig is ingeslapen onze zorgzame vader, schoonvader en onvergetelijke opa sinds 18 augustus 1999 weduwnaar van Wilhelmina Janneke Lauret Nieuwvliet, 21 december 1921 Oostburg, 10 maart 2009 Etten-Leur: Jaap Heule Cadzand: Mia en Jan Kools-Heule Hanneke en Bastiaan Joep Carolien Lampzinsdijk 1 4504 RA Nieuwvliet Indien U nog afscheid wenst te nemen van onze Pa, kunt U dat doen op donderdag 12 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 14 maart om 10.30 uur in de Hervormde Kerk te Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "De Heerlijckheijt". Met dank aan het personeel van De Stelle, afdeling Klaverblad, voor de liefdevolle verzorging, zijn huisarts dr. De Meijer en de Thuiszorg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa van de kippetjes, we zullen je heel erg missen. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht gezang 390:3 Dankbaar voor alles wat zij voor ons als gezin heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder Fenna, ma, oma en overoma sinds 1969 weduwe van Quinten van de Vrie A Ambt-Hardenberg 15 mei 1921 in de leeftijd van 87 jaar Kapelle, 10 maart 2009 Kortgene: Quinten en Elisabeth Goes: Cees en Nelly Rotterdam: Addieen Ed Kapelle: Piet (in herinnering) Dordrecht: Ineke Purmerend: Ellaenjohan Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: Pr. W. van Oranjehof 6 3311 RT Dordrecht De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 16 maart'om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk, Bieze- lingsestraat 67 te Kapelle. De begrafenis vindt om 15.00 uur plaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Ont moetingskerk. Bedroefd zijn wij door het verlies van onze lieve zorgzame moeder en oma Marie sinds 24 december 1982 weduwe van Christiaan Fliers 26 januari 1920 t 11 maart 2009 Nel Sohier-Fliers |an Sohier Christian Vredehoflaan 708 Vlissingen Correspondentieadres: Westerzicht 180 4385 AS Vlissingen Onze dank gaat uit naar Dr. Ouwerkerk, naar het verzorgend personeel van Ter Reedeen naar het verplegend personeel van afdeling Noord-3 van het Streekziekenhuis Walcherente Vlissingen voor al hun goede zorgen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 maart van 13.00 tot 13.50 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hanneke Joep Carolien Bedroefd delen wij u mede, dat van ons is weggenomen onze broer, zwager ên oom Terneuzen: Zuidzande: Zuidzande: J. Heule t A.M. Heule-Bastiaansen J.E. Almekinders-Heule C.J. Almekinders t S.J. Risseeuw-Heule J.A. Risseeuw Neven en nichten 10 maart 2009 Toch nog onverwachts bereikte ons het bericht van het overlijden van Tientallen jaren maakte hij deel uit van het kerk bestuur van de Nederlands Hervormde gemeente te Nieuwvliet. Zijn beste krachten heeft hij gegeven, zowel aan de diakonie als aan de kerkvoogdij. Met grote waar dering denken we terug aan zijn inbreng en zijn trouw. We bidden de familie Gods troost en sterkte toe bij dit verlies. De Kerkenraad van de Ned. Hervormde gemeente Nieuwvliet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88