Familieberichten (H H1ensenlinq.nl I De Uitvaart Informatie Hulplijn opzegaienst w-y kijk ook op Cornelia Joziasse-Meulmeester Piet Ocké Willemina Zandee-Quist Lieve oma Mimi, Margaretha Elisabeth Noordhoek-Kooman Jan Dekker Kees Jansen Han van 't Veer Colofon Familieberichten Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. v_ 26 I Donderdag 12 maart 2009 Degene die ik liefheb heb ik verlaten Om degene die ik liefhad terug te zien. Op 9 maart is overleden mijn lieve mama, schoonmoeder en onze oma Corrie A" Vlissingen 27 januari 1923 t Vlissingen 9 maart 2009 A.Joziasse in herinnering ■West-Souburg: Nel Wamelink - Joziasse Wim Wamelink Vlissingen: Janneke en Michel Middelburg: Tineke en Ed West-S ouburg: Miriam Marc in herinnering Correspondentieadres: Steengrachtstraat 27 4386 AR, West-Souburg ~)nze dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van verpleeghuis Ter Reede, woning 11 voor de zeer respect- en liefdevolle verzorging aan haar Gegeven. De begrafenis beeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Piet was jarenlang lid,oud bestuurslid en trouwe helper bij onze tentoonstellingen. Wij wensen Lien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden vogelver. "de Vink" Breskens Nooit meer pijn, maar vrede, eeuwigdurende vrede Na een lang en bewogen leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en klein omaatje sinds 26 december 1988 weduwe van Marinus Jacobus Zandee in de leeftijd van 95 jaar. Rino en Anita Han en Sabrina' Mieke en Henk Femke Alexander en Rachelle Wessel, Milan, Viënne Onze bijzondere dank gaat uit naar de betrokken medewerkers van Sint Willibrord en naar dokter Albers. Correspondentieadres: Kuipers Rietbergkwartier 18,4333 EL Middelburg De Crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 14 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Klein van stuk, groots in wilskracht. In gedachten zullen we je meenemen op al onze toekomstige reizen. Liefs, Femke, Alex, Rachelle, Wessel, Milan en Viënne Sterk van lichaam en geest is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en mijn oma weduwe van Gijsbert Noordhoek 11 december 1913 11 maart 2009 Dordrecht: Chris en Olga Remko Goes: Co en Jopie Den Haag: Els Correspondentie-adres: Van der Spiegelstraat 17b, 4461 LJ Goes De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 16 maart om 10.00 uur in de aula van het uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Na de dienst is er tot 11.45 uur gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd centrum, waarna we haar in familiekring zullen begraven op de Algemene begraafplaats "Westduin" te Den Haag. Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. A.C. Dekker-van der Have -Broers, Zus, Zwager, Schoonzussen Neven en Nichten Zierikzee, maart2009 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Uw persoonlijke aanwezigheid hebben wij zeer op prijs gesteld. W.C. Jansen-van 't Veer Siem en Gerda Kees en Erika Wim en Karin Kleinkinderen Tholen, maart 2009 Toch zo onverwacht overleden zoveel reacties zo mooi zijn afscheid Lina van 't Veer-van de Kassteele Arjan en Corine Babette en Ron Mikkie Famke Renesse, maart 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden eni telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfacht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrfëren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl .z£.Sm (D0nsenlinq.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78