a ad Fietsvakantie door Karinthië 1 ii A LEZERSEXTRA PZC Rail Away Europe box ka Schitterende wijnen uit de Bourgogne LEZERSEXTRA PZC V treinreizen in Europa REIZEN 8 dagen fietsen langs rivieren en meren van de Drau 14 I Donderdag 12 maart 2009 4 dvd-box van de populaire tv-serie Rail Away. U maakt fasci nerende treinreizen over markante spoorlijnen door 16 landen in Europa. Maak kennis met verschillende culturen, landschap pen en intrigerende mensen. Totale speelduur 320 minuten. Adviesprijs 39,95 Lezersprijs 29,95 exclusief 4,95 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie web - winkel. Bij vragen belt u de Klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). BON RAIL AWAY EUROPE BOX Hierbij bestel ik; (aantal) x 'Rail Away Europe box' a 29,95 per stuk voorlettersvoornaam naam Om jOv geboortedatum Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wege ner Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening ♦exclusief verzendkosten 4,95 Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Rail Away Europe Box', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. tf ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel i Lezersprijzen* 09/05-26/06 en 29/08-26/09 €455,- 27/06-28/08 €499,- 27/09-10/10 439,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Exclusief huurfiets C 52,- p.p., halfpension 120,- p.p., 1-pk toeslag 109,- p.p., Administratiekosten Globe, entree voor overige bezienswaardigheden onderweg, persoonlijke uitgaven, Autobahnvignet en eveqtuele parkeer en tolgelden. Vertrek is dagelijks mogelijk van 9 mei tot 10 oktober 2009. Meer informatie boeken boeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties). Voor meer informatie of om deze zeer aan trekkelijk geprijsde lezersaanbieding te boeken neem contact op met Globe Reisburo, tel. 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRAT01. Kinderkorting: op aanvraag. Verlengingsnachten mogelijk in Lienz en Ferlach. Maak kennis met het Oostenrijkse deel van de Drau dat door Karinthië stroomt. U fietst van Oost Tirol door naar Karinthië. Onderweg komt u langs veie meren en rivieren die het mooie Karinthië rijk is. Dag 1: U komt aan in Lienz voor 2 overnachtingen. U ontvangt de huurfietsen en alle benodigde infor matie, zoals de reisbescheiden met de route en de fietskaart. Dag 2: Per trein reist u naar San Candido in Zuid Tirol. Vanuit hier fietst u verder langs het imposante Reuzenge bergte van Oost Tirol weer terug naar Lienz. Ca. 41 km. Dag 3: U fietst vandaag langs de Drau en voorbij de middel eeuwse stad Gteifenburg naar Sachsenburg, waar u 2 nachten verblijft. Ca. 60 km. Dag 4: U fietst over Lendorf naar Seeboden en Millstatt. Rondom het Millstattermeer gaat u via Seeboden weer terug naar Sachsenburg. Ca. 62 km Dag 5: Langs Slot Rothenthurn bereikt u al fietsend langs de Drau, Paternion. U fietst verder naar Villach waar u onder meer het prachtige historische centrum en de St. Jacobskerk kunt bezoeken. Ca. 47 km. Dag 6: Vandaag fietst u langs de vesting Landskron naar St. Andra. U fietst via verschillende meren en mooie uitzichten naar Ostriach, Sattendorf en Annenheim weer terug naar St. Andra, waarna u weer verder fietst naar Villach voor de overnachting. Ca. 51 km. Dag 7: Via de Drau fietst u naar kasteel Rosegg en naar Freistritz im Rosental. Het rozendal is één van de mooiste dalen van Karinthië. Na Maria Elend fietst u naar Ferlach, een oude stad bekend om de geweren die ze hier veelal nog met de hand maken. Ca. 53 km. Dag 8: Eind van de fietsrondreis. Na het ontbijt heeft u een bustransfer terug naar Lienz, van waaruit u weer terug naar huis kunt keren. Inclusief: 7 overnachtingen in 3- of 4-sterren hotels o.b.v. logies en ontbijt privéparkeerplaats in Lienz bagageser vice dag 1 t/m 7 incl. verzekering tot 500,- p.p. trein kaartje Lienz - San Candido incl. fiets Bustransfer Ferlach-Lienz incl fiets route-informatie (o.a. fietskaart, routeboek) 7 dagen service-telefoonnummer voor reisadvies. LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Paul Florian - Hautes Cötes de Beaune 2007 Een elegante rode Bourgogne meteen kruidig en rokerig ka rakter. Zijn bouquet van fruit wordt geken merkt door een hint van terroir. Kruidige smaak met indrukken van gekonfijt fruit en aardse nuances. Santenat W Jean Saint Honore- Santenay 2000 Schitterende rijpe rode Bourgognewijn voor een wel heel scherpe prijs. Uitbun dige, belegen geur met nuances van ka ramel. Fris en krachtig van smaak met impressies van pure chocolade en kruiden. Marcellin Vaucourt - Saint Veran 2007 Schitterende droge I witte Bourgogne met een fruitig karakter. Mooie geur met nuances van verse 'bloemen en een subtiele kruidigheid. Frisse smaak, vol, hinten van zacht wit fruiten mooi in balans. Domaine Carrion - Chablis 2007 Een mooie droge witte Chablis met een fris karakter. Mooie geur met nuances van karnemelk en kruidig heid. Droge, frisse smaak, pittig, vol, romig, kruidig en veel frisse aangename zuren. Adviesprijs 13,50 Adviesprijs 14,95 Adviesprijs 14,95 Adviesprijs 15,95 Lezersprijs 7,95 1 Lezersprijs 8,95 1 Lezersprijs 8,95 1 Lezersprijs 9,95 1 ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel BON WIJNEN UIT DE BOURGOGNE Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Hautes Cötes de Beaune (rood) a 7,95 per fles i (aantal) x dozen (6 flessen) Santenay (rood) a 8,95 per fles (aantal) x dozen (6 flessen) Saint Veran (wit) a 8,95 per fles (aantal) x dozen (6 flessen) Chablis (wit) a 9,95 per fles Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Om Ov geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC. gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56