Riethoek is onze Zeeuwse trots Beleef het exclusieve Woonpark Mortiere op de WoningExpo Zeeland Bij ons is het bouwen van uw huis een feestje www.nbu.nl Grandeur van weleer Buiten binnen Middelburg www.mortiere.nl Uniek maatwerk Op de WoningExpo 2008 heefit de Nederlandse Bouw Unie (NBU) uit Etten-Leur het nieuwbouwproject Riet- hoek in Kloetinge geïntro duceerd. In deze verrassen de nieuwbouwwijk worden in de komende jaren 180 grondgebonden kwalitatief hoogwaardige woningen in dertiger jarenstijl gereali seerd. door Loes van der Hoeven ETTEN-LEUR - De eerste en tweede fase zijn in 2008 in de verkoop gegaan. Die omvatten tien verschillende woningty pen. Daar buitenom is er vraag naar seniorenwoningen mét garage en woningen met een verkoopprijs van rond de twee ton. Dit heeft geresulteerd in drie extra woningtypen voor fase 3. De vijftig woningen in fase 3, waarvan dertig rijwo- ningen met een verkoopprijs van rond de twee ton presen teert NBU op de WoningExpo Zeeland 2009. "Het gehele plan is door één architect ontworpen. Terwijl alle typen hun eigen identiteit hebben, bepalen zij gezamen lijk de sfeer van de grandeur van de dertiger jaren met de kwaliteit van nu", vertelt pro jectontwikkelaarjan-Kees Fait van NBU. "Ons bedrijf heeft de gronden aangekocht. Samen met de gemeente Goes heb ben wij het plan ontwikkeld. NBU bouwt deze bijzondere woningen zelf. Op 29 januari is de eerste paal de grond in gegaan. Makelaarskantoren Het Nieuwbouwhuis en Sinke Komejan verzorgen de ver koop. Inmiddels zijn ruim veertig van de drieënzestig woningen van fase 1 en 2 ver kocht. De ruim opgezette wijk wordt gebouwd op een terrein van acht hectaren dat is gelegen achter de 's-Gravenpolderse- weg. Het project geniet een opmerkelijk grote belangstel ling vanuit de nabije omge ving. Veel toekomstige bewo ners komen namelijk uit Goes en Kloetinge. Riethoek wordt een groene wijk met mooie waterpartijen; een genot voor jong en oud, van starter tot en met senior." Impressies van nieuwbouwwijk Riethoek in Kloetinge - Foto's NBU Aan de zuidrand van Middel burg wordt het exclusieve Woonpark Mortiere gereali seerd. Verdeeld over meer dere bouwfasen komen er in de groene waterrijke om geving bijna twaalfhonderd woningen, elk met een eigen signatuur. Die verscheiden heid maakt deze omgeving geliefd bij iedereen die kwa liteit, comfort en ruimte wil 'beleven'. door Loes van der Hoeven MIDDELBURG - Bij het ex clusieve Woonpark Mortiere draait alles om kwaliteit. Op vallend is de combinatie van de jaren dertig met bekende oorspronkelijke Zeeuwse woonelementen. Orisant Ma kelaardij en Bert Dingemanse Makelaardij zijn de verko pende partijen van deze hoog waardige nieuwbouw. Op de WoningExpo Zeeland presen teren zij fase vier en vijf van dit ambitieuze project. Deze omvatten woningen in diver se typen en prijsklassen en diverse vrije kavels met vrij uitzicht op de golfbaan aan de rand van het park. "De belangstelling voor Woon park Mortiere is enorm. Dat komt mede vanwege de diver siteit van het aanbod, dat be staat uit koopwoningen in alle prijsklassen. In Mortiere vindt iedereen die wil wonen in een parkachtige omgeving met grote waterpartijen, speelwei den en met de stad op enkele fietsminuten afstand, zijn droomwoning: van starter tot senior. Wonen in Woonpark Mortiere betekent immers ex clusief buiten wonen binnen Middelburg", aldus Peter Ver burg, de directeur van Orisant Makelaardij in Middelburg. "Bovendien vormt Middel burg de kern van drie steden met een hoog voorzieningen niveau op een meer dan ac ceptabele rijafstand: Rotter dam, Breda en Antwerpen. Deze steden zijn op elk uur van de dag praktisch fileloos te bereiken. Ook dat maakt wonen in Mortiere ZO bijzonder! Geautomatiseerde traditionele bouw is de toekomst. De adviseurs van Danilith uit Etten- Leur begeleiden u van een woonidee tot bouwplan en de architect tekent in samenwerking met u een droom huis, maar robot Henk is de spil in het bouwproces. door Loes van der Hoeven ETTEN-LEUR- Na een jaar van afwe zigheid is Danilith weer present op de Woning Expo in Goes. Zeeland is een belangrijke partner voor het bedrijf dat is gespecialiseerd in traditionele bouwvormen die gerobotiseerd worden ver vaardigd. "Als de woning in de ateliers is voorbereid en de fundering klaarligt, komt alles naar de bouwplaats. Daar wordt bin nen enkele dagen uw woning zichtbaar. U bepaalt zelf hoe ver Danilith de woning voor u afwerkt. De bouwtijd is daar van afhankelijk. Die kan vari eren van enkele weken tot en kele maanden" licht verkoop adviseur Joop van Rijthoven toe. "Dat is niet het enige waar mee ons bedrijf zich onder scheidt. Bijzonder is eveneens dat Danilith geen standaard ontwerpen kent. Iedere wo ning is uniek en is volledig ge tekend en gebouwd conform uw wensen. En last but not least: wij be palen vooraf de prijs van uw woning, waardoor u niet voor verrassingen komt te staan!" U vindt een uitgebreide pre sentatie van Danilith op stand nummer N103. - Foto: Danilith Woonpark Mortiere: exclusief buiten wonen binnen Middelburg - Foto'sOrisant Makelaardij Een gevelelement wordt op de bouwplaats geplaatst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 95