De Berk voor werk Laten we elkaar prikkelen en stimuleren WoningExpo Zeeland.. Interieur- adviesplein CaroColour li Jacque-Line Interieurstilering Droom Design 9 Diversiteit Beveiliging Vaste baan www.deberkvoorwerk.nl In deze economisch wat min dere tijd prikkelen en stimule ren de drie interieurstylisten op het Interieuradviesplein op de WoningExpo Zeeland u, hoe u binnen uw budget uw wo ning net ietsje meer leunt laten aansluiten op uw wensen. door Loes van der Hoeven WILHELMINADORP/TERNEU- ZEN/GRIJPSKERKE - Wilt u uw pand verkopen en daarmee een optimale opbrengst beha len? Vaak kan dat eenvoudig en zonder veel kosten. In som mige gevallen hoeft u namelijk slechts enkele meubelstukken te verwijderen of een muur te verven om de ruimte te creë ren, die de potentiële koper zoekt. Ook over het maken van een 'huis' van uw thuis kunt u tijdens de WoningExpo Zeeland gedurende een kwartier gratis worden geadviseerd door de stylisten op de Interieuradvies plein. Maar u krijgt maar één kans, bereid uw gesprek dus goed voor, want de klok tikt door! Het beste advies krijgt u als de adviseurs zich optimaal kunnen inleven in uw situatie. Breng daarom zoveel mogelijk documentatiemateriaal mee naar de beurs, zoals de platte grond van uw woning, foto's van uw huidige interieur en van de in te richten ruimte, voorbeelden van objecten die u wilt houden of al heeft uitge zocht en sfeerafbeeldingen en -elementen die u in uw woning wilt herkennen. De smaakvol le inrichting van het plein is het resultaat van de collegiale samenwerking tussen de sty listen CaroColour, Jacque-Line Interieurstilering en Droom- Design en SLA Landelijke Meu belen uit Oudelande. Gediplomeerd kleurencon- sulente Caroline Taal is er kort over: "Met de kracht van een andere kleur, een nieuwe opstelling en de juiste accessoires, helpen wij u aan stimulerende prikkels voor uw interieur. Kleur is de beste aanval op de recessie!", aldus de eige naresse van CaroColour uit Wilhelminadorp. "Bij ons advies staan uw wen sen, sfeer en woon-/werk- genot centraal. Regelmatig vertellen onze opdrachtge vers ons bij een kleun/inte rieuradvies dat zij wel eens een kleurrijke wand zouden willen hebben en vragen ons dan welke kleur het beste past bij hun interieur. U onderscheidt zich van an deren met kleuren. Als u de combinatie heeft gevonden die bij u past, zult u zich prettiger gaan voelen in uw eigen huis of kantoor. Maar hoe kiest u nu die kleuren die bij uw huis of interieur, uzelf en bij uw gezin of uw bedrijf passen? CaroColour adviseert u graag bij het doelgericht en stijlvol inrich ten van uw nieuwe woning of kantoor, maar ook van uw bestaande pand, als u vindt dat dat aan een nieuwe uit straling toe is. Wilt u een kort arrangement aangaan of een totaalcon cept, met CaroColour kunt u alle kanten op. U maakt van uw huis uw thuis! Bij ver- koopstyling is de visie juist omgekeerd: 'u verkoopt uw huis, niet uw thuis'!". CaroColour biedt nu ook fo- tostyling in combinatie met verkoopstyling. Op de banenmarlct treft de bezoeker interessante va catures aan bij De Berk uit Vlissingen. Voor de kleine uiterst professionele uitzen dorganisatie staan toewij ding, inzet en betrouwbaar heid centraal. Dat resulteert in werk van hoge kwaliteit. door Loes van der Hoeven VLISSINGEN - Al ruim twintig jaar is De Berk een belang rijke Zeeuwse speler op het gebied van uitzendwerk, de tachering, payrolling en be veiliging. Bij directeur John van Nunen en zijn team staat persoonlijk contact hoog in het vaandel. Waar komt dat nu beter tot zijn recht dan op de WoningExpo Zeeland! Uitzendkrachten zijn ideaal voor het opvangen van tijde lijke drukte en voor vervan ging van tijdelijk afwezige werknemers. Bij detachering maakt De Berk een voorse lectie voor de toekomstige werkgever en sluit een ar beidsovereenkomst af met de kandidaat. Detachering biedt daardoor meer zekerheid dan uitzendwerk. De werkgever die kiest voor payrolling, se lecteert zelf zijn tijdelijke kandidaat. De Berk neemt die vervolgens tegen de werkge ver zijn voorwaarden in dienst. De Berk Beveiliging opereert als zelfstandig beveiligings bedrijf en biedt uitstekend gekwalificeerd tijdelijk per soneel. John van Nunen: "Alle disci plines zijn ruimschoots verte genwoordigd óp onze uitnodi gende stand. Bovendien kan tijdelijk werk uitmonden in een vaste baan. U maakt dus van uw beursbezoek werk, als u op de banenmarkt een bezoek brengt aan uitzendor ganisatie De Berk!" Fotobijschrift: Maak werk van uw beursbeursbezoek! - Foto: De Berk 1 Caroline Taal -foto Mieke Wijnen Fotografie Jacqueline de Smet van Jac que-Line Interieurstilering uit Terneuzen voegt graag iets vernieuwends toe aan bestaande situaties. Daar ligt de grote uitdaging! Haar adviezen aan zowel bedrijven als particulieren variëren van slechts één uur tot en met uitgebreide aankoopbegeleiding van de inrichting. Nu de huizen wat langer te koop staan is de agenda van Jacque-Line Interieurstilering ook flink gevuld met ver koopstyling opdrachten. "De reden daarvan is, dat verko pers hun huis te weinig ver- koopgereed hebben gemaakt. Daarvoor roepen ze dan onze hulp in. Het advies vari eert van wat kleine aan passingen tot een complete metamorfose van het pand. Interieurad vies hoeft niet duur te zijn. In 2-3 uur kunnen wij opdracht gevers al een eind op weg helpen voor een bepaalde ruimte. Soms adviseren wij hen, de invulling van ruimtes te wis selen of toevoeging van een Jacqueline de Smet -fotofacque-Line Interieurstilering accent aan te brengen; een visie die leidt naar een ande re verrassende hoofdinrich ting." pasbaar interieuradvies of verkoopstyling advies ver strekt." Daarnaast organiseert DroomDesign voor groepen van minimaal zes personen workshops Styling en Deco ratie bij u thuis of op een an dere locatie. De sfeercollages die cursisten daarin maken, kunnen als uitgangspunt worden gebruikt om er thuis mee aan de slag te gaan. Het reserveren van een workshop is tijdens de Wo ningExpo Zeeland wel heel aantrekkelijk. DroomDesign berekent dan slechts 25,00 per deelnemer voor alle boe kingen die voor 31 december 2009 worden uitgevoerd! voudig kleur advies tot complete in terieur make overs en ver koopstyling. Anita Remijnse Anita Remijnse van Droom Design uit Grijpskerke is eveneens gespecialiseerd in het verstrekken van een "Dat kan zo wel plaats vinden in het pand van de opdrachtge ver als via het internet. Aan foto DroomDesign de hand van foto's van de betreffende ruimten, voor zien van een onderbouwing en plattegronden, wordt online een persoonlijk toe-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 89