idee 2009 ré Algemene informatie Tuinldee Goes 2009 wE Erna Won ing Expo Zeeland.. 7 Vrijdag 20 maart tot en met zondag 22 maart 2009 De nieuwe editie van Tuinldee Goes staat weer geheel in het teken van tuinen, wonen en life style. Tuinldee Goes is namelijk tuin en woonbeurs in één! Van vrijdag 20 maart tot en met zondag 22 maart kunt u voor uiteenlopende informatie over buitenleven, wo nen, werken en lifestyle terecht in de Zeelandhallen. Tuinldee Goes wordt gecombineerd met de WoningExpo Zeeland en is inspi rerend voor iedereen die op zoek is naar een nieuw huis en nieuwe tuinideeën. Bent er ook bij? Entree: Toegang voor zowel Tuinldee Goes als de Woningexpo is gratis. Zeetandhallen Da Vinciplein 1, 4462 GX Goes T 073 - 6293230 W www.tuinidee.nl E info@tuinidee.nl Voor meer informatie en een actuele lijst van exposanten kunt u kijken op www.tuinidee.nl Openingstijden: Vrijdag 20 maart 10.00 - 22.00 uur Zaterdag 21 maart 10.00 - 18.00 uur Zondag 22 maart 10.00 - 18.00 uur Tuinldee: Tijd voor tuinplezier Inspiratie in het klein; welke tuin vindt u het mooist? Diverse hoveniers heb ben speciaal voor u inspiratietuinen aan gelegd op Tuinldee Goes in de Ooster- scheldehal. Graag horen wij van u welke tuin u de mees te inspiratie biedt. Laat uw stem dus ho ren en maak kans op mooie prijzen. Tijdens Tuinldee Goes staat dit jaar Tijd voor tuinplezier centraal op een inspirerend themaplein. Tuinplezier voor uwzelf, met uw gezin of met vrienden. Kortom Tuinldee vormt hiermee een prima begin voor uw persoonlijke tuinplezier! Tuinldee 2009 komt er aan en een nieuwe editie van Tuinldee bete kent dat u alweer kunt uitkijken naar het voorjaar. Op Tuinldee vindt u als tuingenieter de mogelijkheid om uw leefruimte buiten met weinig moeite in een ware 'mini-spa' om te toveren. Ook wanneer u een inten sievere tuinliefhebber bent, biedt de beurs veel mogelijkheden. Op Tuinldee 2009 kunt u terecht voor hoogwaardige handgereedschappen tot complete relaxterrassen inclu sief vijvers. Zo kunt u aankomende zomer genieten van een trendy ge- styled terras en een verzorgde tuin. Alle ingrediënten zijn aanwezig om u als tuinliefhebber te prikkelen. Ambitieuze professionals staan voor u klaar om u een passend advies te geven en zij zullen u helpen uw plannen voor het aankomende voor jaar te realiseren. Fifi het bloemenmeisje Meet Et Greet! Wat vond ze het leuk vorig jaar! Fifi het tuinieren beginnen, bloemenmeisje is dit keer dan ook zeker weer van de partij. Oe Meet Greets vi Fifi is namelijk dol op tuinieren en brengt onderstaande tijdei haar enthousiasme graag over op haar jon- zondag 22 maart ge fans. Zijn uw kinderen nog niet bekend 13.00 - 13.30 uur met Fifi? Tijdens Tuinldee Goes op zondag 14.00 - 14.30 uur 22 maart zal Fifi het Bloemenmeisje aan- 15.00 - 15.30 uur wezig zijn voor speciale Meet Greets! Ga nu alvast aan de Je kunt immers niet vroeg genoeg met www.tuinidee.nl voi zondag 22 maart 2009 13.00- 13.30 uur 14.00 - 14.30 uur 15.00 - 15.30 uur Ga nu alvast aan de slag: kijk op www.tuinidee.nl voor de kleurwedstrijd. De 4-stappentuin Kiezen, kopen, aanleggen en ge nieten. Zo werkt de 4-stappen- tuin van Tuinldee mede moge lijk gemaakt door Dreamgarden. Gemak dient de mens. Tijdens Tuinldee Goes ziet u in de Oos- terscheldehal twee prachtige, volledig aangelegde tuinen, van zes bij negen meter. Elk in een geheel eigen stijl. Het bijzon dere is dat u deze doe-het-zelf- tuinen eigenhandig thuis kunt aanleggen, eenvoudig met be hulp van een tekening en hand leiding. De prijs? Die is scherp! Met een budget van 4444,44 euro aan materialen per tuin, kunt u al aan de slag. Maak uw eigen tuintekeningü Altijd al uw eigen tuin willen ontwerpen? Laat u dan inspireren op het themaplein Tijd voor tuin plezier in de Oosterschel- dehal en ontwerp daarbij uw eigen plattegrond- en/ of perspectieftekening van uw tuin. Op Tuinldee Goes zal Linnartz opleidingen- groep, de specialist in cre atieve beroepsopleidingen u begeleiden bij het ma ken van uw eigen schets. De ontwerper van de meest opvallende en best geïnspireerde en mooiste tuintekening maakt kans op een workshop tuinar chitectuur ter waarde van 240,- Wilt u deelne men aan deze creatieve workshop? Meldt u dan vrijblijvend aan bij het themaplein op de beurs- vloer. Naast deze actieve vorm van tuinplezier kunt u er ook voor kiezen in alle rust te genieten van de diverse lezingen die u gratis kunt bijwonen. Onderwerpen van de lezingen zijn "In ternationale tuinen" en "Diverse tuin planten- presentaties". Tija voor tui ezier De Meet Greets vinden op de onderstaande tijden plaats op 1V. www.tuinidee.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 87