Samen bouwen aan het succes en de toekomst van ZEELAND WONING WoningExpo Zeeland... Enorme belangstelling Nieuw: Watersportplein! A chair to lean on Bedankt! www.zeelandhallen.nl Colofon vlnr Rob Scharff, Ger van Beek en Marco van Elswijk Van 20 tot en met 22 maart 2009 zijn de Zeelandhallen voor de vierde maal het de cor van de WoningExpo Zee land en van Tuinldee, twee succesvolle beurzen onder één dak die bezoekers van heinde en verre naar Goes trekken. door Loes van der Hoeven GOES - Het thema van dit jaar 'Samen bouwen aan het suc ces en de toekomst van Zee land' houdt veel meer in dan de beurs alleen. Zeeland kan slechts op de kaart blijven staan als dé provincie waar de rust, ruimte en het groen, het wonen, werken, leven en re creëren zo bijzonder maken, als alle betrokken partijen aan dit succes gezamenlijk hun steentje bijdragen. De som der delen vormt immers een sterk geheel! De beursorganisatoren Zee landhallen Goes en Van Beek en Partners trakteren de be zoekers dan ook op een veel zijdig aanbod van de nieuwste trends, zonder uitzondering ingrediënten die van Zeeland het land maken, waar het le ven goed is. 'Trakteren' in de ruimste zin van het woord dan wel te verstaan, want de toegang aan zowel de Woning Expo Zeeland als aan Tuinldee 2009 is gratis! De vierde editie van de Wo ningExpo zal naar verwach ting haar drie voorgangers ruimschoots overtreffen. De publieksbeurs groeide al van 12.000 bezoekers in 2006 naar 20.000 in 2008. Dat is mede te danken aan het grote aanbod van woningen, nieuwe en al in uitvoering zijnde bouwplan nen, ruimte voor ondernemers, werk en banen in de provin cie. Onder het motto 'Samen bouwen aan het succes en de toekomst van Zeeland' infor meren provincie, gemeenten, projectontwikkelaars, wo ningcorporaties, makelaars, hypotheekverstrekkers, in terieur- en verkoop-stylisten en trendsetters op het gebied van woning- en tuininrichting consumenten en ondernemers over de kwaliteiten van Zee land. Daarbij staan de thema's Life Living, Tuinldee en Cul tuur Beleving centraal. De beurs vindt plaats in de drie hallen van het evenementen- complex en is geopend op 20 maart van 10.00-22.00 uur en op 21 en 22 maart van 10.00- 18.00 uur. "Zeeland biedt een enorme schat aan mogelijkheden om te recreëren aan, op, in of onderwater. Deze kracht van Zeeland kan en mag niet ontbreken op een beurs waar de wensen van zowel de ver anderende toerist als van de vèranderende bewoner een van de speerpunten zijn. Wij zijn dan ook heel blij met het watersportplein, de nieuwe, blauwe loot aan onze groene stam", vertelt Rob Scharff, directeur van Zeelandhallen Goes. "Op het ruim opgezette, maar toch intieme watersport plein maakt de bezoeker ken nis met de vele facetten van de sport en van de mogelijkheden die Zeelands ligging aan Zowel open zee als aan de binnenwa teren met hun schitterende flora en fauna biedt." Project manager Marco van Elswijk: "Zeelandhallen Goes draagt tijdens de WoningExpo op ludieke wijze zijn steentje bij aan het Goes-Afrikajaar. Afgelopen winter hebben wij namelijk een stoelversierwed- sjrijd georganiseerd onder de bezoekers aan onze oer-Hol- landse ijsbaan. Zij hebben niet alleen een stoel gekregen om de sport op het bevroren wa ter onder de knie te krijgen. Wij hebben hen ook gevraagd om van 'zomaar' een stoel 'hun droomstoel' te maken door die zo mooi mogelijk te versieren, met als doel er een topopbrengst mee te behalen tijdens de verkoop op de Wo ningExpo Zeeland. De beurs- organisatie zal de opbrengst verdubbelen en beschikbaar stellen aan 'A. chair to lean on'. Met dit project in Gambia wordt het mogelijk, meubelen en de tuinomheining te maken van het familiehuis dat toneel- en muziekclub Hopsa Heisasa uit Oudelande daar voor een arme familie heeft gebouwd. Een van onze standhouders zal ter plekke gaan assisteren met de vervaardiging. Tijdens de WoningExpo worden bo vendien de prijswinnaars van de versierwedstrijd bekend ge maakt." Rob Scharff: "Als beursorgani- satie zijn wij de Provincie Zee land zeer erkentelijk dat zij voor de derde maal een eerste ondersteuning voor de realisa tie van middelen en publicatie hebben toegezegd. Naast de inbreng van de deelnemers, is het voor dit enorme evene ment noodzakelijk, nog meer mediabereik te realiseren om bekendheid te kunnen genere ren. Als wij er in toenemende mate in slagen, de boodschap versterkt in de Randstedelijke en West- Brabantse media te kunnen uitzetten, mogen wij ook rekenen op nog meer be zoekers en zullen wij de nood zakelijke groei ongetwijfeld realiseren. De beursorganisatie heeft zich ingezet voor de realisatie van 'Wonen en leven in Zeeland'. Deze promotionele special kan echter uitsluitend tot stand ko men dankzij de bijdragen en medewerking van alle deelne mende partijen. Alle betrokke nen danken wij dan ook har telijk voor hun medewerking en inzet. Graag verwelkomen wij u op de WoningExpo Zeeland 2009!" - Foto: DuoFoto WoningExpo Zeeland is een uitgave van Van Beek en Partners en Zeelandhallen Goes in samenwerking met het Advertentiebedrijf van PZC. WoningExpo Zeeland wordt verspreid bij alle abonnees van PZC en BN/DeStem in een oplage van 200.000 exemplaren in Zeeland en Wést-Brabant. Bladmanager: Johan van den Kieboom Accountmanagers: Ivo van der Velde Verkoopteam Zeeland Segmentteam BN/DeStem-PZC Vormgeving: DRUKMETKLEUR.nl Redactie: Loes van der Hoeven Ger van Beek Produkties Zeelandhallen Goes Tuinldee IHI1L IIIUIII IUIIIIIIIII

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82