Familieberichten IHensenlinq.nl Johanna van de Plasse-Simonse Els Stelwagen Frans van der Maas Ton Otto Jos de Witte Ton Otto DüoliiaiuraiRi Elisa Maria Hiel-Anné Rosalia Mathilda Vermeulen-van de Moortel Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 26 I Woensdag 11 maart 2009 kijk ook op Een goed mens, een lieve vrouw, een fantastische moeder. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is in haar 100ste levensjaar van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Petrus Johannes van de Plasse Baarsdorp, 18 juli 1909 Aardenburg, 9 maart 2009 Breskens: Angèle van de Plasse Arie Femke en Frans Jelle, Flip, Jente Aardenburg: Harold en Milly van de Plasse-van den Broecke Mariëlla en Rudy Manon, Celine Ralph Terneuzen: Arnold en Mies van de Plasse-Maas Jarno en Rebekka Maxime Monique en Niels Evy Oostburg: Henriëtte en Harry Lippens-van de Plasse Jorrin en Sabine Kirsty en Lennard Luna, Mexim, Faybi Haitske V en Björn Noa Ma was zeer tevreden en dankbaar over de liefdevolle verzorging en vriendschap, die zij heeft gekregen in Woonzorgcentrum Coensdike. Correspondentieadres: H. van de Plasse Hanzestraat 10 4527 GG Aardenburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 13 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk van do II. Eligius te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vandaag moeten wij afscheid nemen van onze collega Vele jaren heeft zij zich met hart en ziel ingezet voor haar studenten en haar vak levensbeschouwing. Zij wilde toekomstige leerkrachten het leven leren zien in openheid, met ruimte voor de ander. Zij deed dit vanuit de bevlogenheid voor een humane samenleving en met een onvoorwaardelijk vertrouwen in de mens. Wij zullen haar gedenken als een gedreven en integer collega. Het team van de Pabo van de Hogeschool Zeeland, Bert Alderliesten, Jolanda Audenaerd, Wim Bakker, Eline in den Bosch, Henriëtte op den Brouw, Henk Drayer, Jaimie Ferdinandus, Marjan Glas, Jan Groen, Wilma Hakvoort, Annie van den Heuvel, Menno van den Hoek, Walter Ivens, Wouter Izeboud, Wim Jansen, Wim Jobse, Jos de Jong, Henny van Kesteren, Bert Klamer, Claudia Kooiman, Frangoise Koole, Anja Liberton, Riaan Lous, John Louws, Michel Mohr, Carlien Nijdam, Leendert Jan Parlevliet, Peter Priem, Johan Rietjens, Vincent de Rooij, Dorien Schilder, Marjo Schillings, Marlies Schot, Stephanie Snoek, Ferdinand Spinnewijn, Marjolein Struijs, Luit Tromp, Marinus Vader, Karoly Varga, Theo Verbart, Ellen Verhulst, Maarten de Vreese, Margreet Vreman, Ernst de Vries, Gabé Waisapy en Henk Zielstra Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame man, onze zeer geliefde vader, groot- en overgroot vader in de leeftijd van 82 jaar. Allen die hem gekend hebben zullen beseffen wat wij in hem verliezen. Goes: M. van der Maas-Clement Zevenhuizen: Leo en Janneke van der Maas Arjen en Lydia Ilse en Stef Mirjam en Ruben Nick Esther en Peter Jesse St. Laurens: Jan en Jamde van der Maas Freddy en Daniëlle Gerjan, Werner Johnny en Arianne Benjamin Miranda en Arie Mart, Lynde Jeanet en Frans-Jan Leon Kamperland: Joke en Henk Poortvliet Rian en Martin Jacoline, Leandra Richard en Miriam Lieke Gerie en Jan-Willem Goes: Anneke en Jaap Daniëlse William en Margret Julia Mariska en Rinus Rosanne, Naomi Ferry en Sheila Met dank aan allen die hem verzorgd hebben. 9 maart 2009 Bergweg 5F, 4461 LX Goes De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 13 maart om 14.00 uur in de kerk van de Geref. Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Geen bloemen. Geschokt en bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van onze medewerker en collega Wij hebben Ton leren kennen als een sympathieke collega. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw Els, de kinderen en zijn verdere familie veel sterkte toe in de komende periode. Veolia Transport Nederland Vestiging Zoomvliet Als de nacht begint en het donker duurt een eeuwigheid, dan zoeken wij Zijn kracht, omdat Hij ons naar het leven leidt. Na vele jaren van vriendschap is overleden onze goede vriend en buurman Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij leven mee met Ciska en de kinderen. echtgenoot van ons koorlid Els Ko Kroes Corry Geervliet Stien Tavenier Ton kwam altijd mee als we ergens zongen; er blijft nu een lege plek in de kerkbanken. Vlissingen, 8 maart 2009 Koorgroep de Vlis-singers Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo sterk missen in alle dagelijkse dingen is er één ding, dat troost ons nog het meest: we zijn trots en dankbaar dat jij ons ma en oma bent geweest... Een kaart, een bloem, een lieve groet, het deed ons allemaal zo goed, na het overlijden van ons ma en oma Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser van Dela voor de perfecte begeleiding en aan pastor Chantal van de Walle voor de overweldigende dienst. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en over grootoma betuigen wij onze hartelijke dank. A.J. Vermeulen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, maart 2009 ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlifhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enz telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfaêfirtrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanüren n.a.v. telefonisch opgegeven advedenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuws|pedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvedenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62