Familieberichte: DverJederi ti|kootop O m6nsenlinq.nl Jacoba Adriana van Dijke Leuntje Kaijser Leuntje Maria Koster-Scheele L. Koster-Scheele Leuntje Maria Koster-Scheele Gerard Kortekaas Emmie Maria Camilla Jesoirens Pieter Cornelis Ocké Piet Ocké 24 I Woensdag 11 maart 2009 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die hel aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik nu achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na haar ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Coby Zij overleed op 9 maart 2009 in de leeftijd van 62 jaar. Almere: Sjaak Koole en Diana Floricel Bianca Westdorpe: Peter Koole en Myranda Koole-Dobbelaar Tamara Hoek: Leon Koole en Miranda van den Dries Herman Heijermansstraat 39, Terneuzen Correspondentieadres: De Specerij 1 1313 NA Almere U kunt afscheid nemen van Coby in het Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op zaterdag 14 maart van 11.45 tot 12.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 14 maart om 13.00 uur in de aula van het crema torium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Verdrietig maar dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, geven wij kennis dat door de Heere van ons is weggenomen, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma sinds 16 februari 2000 weduwe van Krijn Bolleman in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van "Vremdieke" bijzonder dankbaar voor de warme en liefdevolle verzorging. Zierikzee: J.L.F. Bolleman K.J. Bolleman-van de Velde Axel: C.J.N. de Kraker-Bolleman C.J. de Kraker Terneuzen: L.F. Bolleman M. Bolleman-Moes Klein- en achterkleinkinderen Verzorgingshuis "Vremdieke", Hoek, 7 maart 2009 Correspondentieadres: Schuurbeque Boeijestraat 2/5 4301KK Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 11 maart in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerk- laantje 1 te Terneuzen om 14.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwcirculaire heeft ontvangen, verzoeken wij om deze kennisgeving als zodanig te zien. Geen bloemen De Here is mijn herder Psalm 23 Na een werkzaam leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze geliefde zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 10 februari 2007 weduwe van Jacobus Koster in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Arnemuiden: M.C. de Ridder-Koster J. de Ridder Sjaak en Marjan Sjoerd, Jolien Arnemuiden: L. Koster Middelburg: C. Koster Zierikzee: W.K. Schot 4341 PP Arnemuiden, 10 maart 2009 Derringmoerweg 7 De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. C. Bijman, zal gehouden worden op zaterdag 14 maart om 10.45 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerk- laan 4 te Arnemuiden Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid-" nemen van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaats vinden op de begraafplaats te Kleverskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed nog onverwachts onze geliefde zuster en schoonzuster, mevrouw G. Scheele P. Scheele-Durink M. Scheele N.J. Scheele-Janse in herinnering L. Scheele Neven en nichten Nieuw en Sint Joosland Verdrietig, vernamen wij dat thuis in haar eigen vertrouwde omgeving is overleden, onze lieve altijd zorgende buurvrouw Wij wensen de familie veel kracht dit verlies te dragen. Mevr. P. Dijke-Klap Familie C. Maljers Dhr. J. Corré Familie J. Coppoolse Dhr. A. Louwerse Familie A. Walhout Familie K. Oele 10 maart 2009, Arnemuiden Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud collega, de heer is overleden op 8 maart 2009. De heer Kortekaas was jaren docent Engels aan onze school en heeft in die tijd veel voor onze school en onze leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans, sectord i recteur vmbo 10 maart 2009 Na een leven dat in het teken stond van stille eenvoud, bezorgdheid en liefde hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, schoonzus en tante echtgenote van Gustaaf Clement Johan Marie van Nieulande Zij overleed in de leeftijd van zeventig jaar. Zuiddorpe: Gustaaf van Nieulande Zuiddorpe: John en Ineke Zuiddorpe: Onno en Yolanda Trystan 9 maart 2009 Schaapdijkstraat 1,4574 SZ Zuiddorpe U kunt afscheid nemen van Emmie in het Blaauwe Hofke 75 te Hulst, op donderdag 12 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 13 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium Bellamystraat 28-c, 4532 CP Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleance. Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weel wat dat zeggen wil. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, is na .een liefdevolle verzorging op afdeling 4 van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa, broer en schoonbroer Piet echtgenoot van Paulina Maatje Willemsen op de leeftijd van bijna 70 jaar. Breskens: P.M. Ocké-Willemsen Breskens: Jacky en Valerie Torhout (B): Pieten Carien Priscila en Freddy Daniëlle en Gert-jan Breskens: Fam. Ocké-Haartsen Oostburg: Fam. Meesen-Willemsen Oostburg, 9 maart 2009 Philips van Kleefstraat 10 45 11 CE Breskens Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 1 1 maart van 1 8.00 tot 1 8.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op vrijdag 1 3 maart om 8.30 uur, in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze oud collega en jarenlange trouwe werknemer; Vrijwel heel zijn arbeidzaam leven heeft hij bij ons gewerkt en nu, veel te vroeg, moeten we afscheid nemen van hem. We wensen zijn vrouw Lien en verdere familieleden alle sterkte toe. Namens familie de Bliek en alle oud collega's van garage de Bliek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48