rscu O H1ensenlinq.nl Familieberichten <1 opzegaienst Johanna Maria Abrahamse-Heuseveldt Adamar van Waes Eduard Cyrillus Vervaet Colofon Familieberichten Jacomina Lena de Bruijne-Anemaet Mien de Bruijne-Anemaet ja*'-? De Uitvaart Informatie Hulplijn 24 I Dinsdag 10 maart 2009 kijk ook op Hoe dichter ik nader tot 'I huis van mijn Vader, hoe sterker ik hijg naar de eeuwige woning, waar 't heil van mijn Koning mij wacht na de krijg. Heel verdrietig, maar met mooie herinneringen aan haar leven, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 2000 weduwe van Leendert Salomon Abraham se in de leeftijd van 98 jaar. We zijn dankbaar dat zij onze moeder was, van wie wij veel liefde en zorg hebben ontvangen. Bruinisse, S.E. Hoogerheide-Abrahamse C.Z. Hoogerheide E.S. Wiebrens-Abrahamse A.M. Wiebrens Dirksland, A.J. Abrahamse C. Abrahamse-Dijkgraaf Krabbendijke, J. Abrahamse E. Abrahamse-van der Velde kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 8 maart 2009 Allévo "In 'tOpper" Correspondentieadres: Beatrixlaan 12 3247 AA Dirksland De dienst van Woord en Gebed zal donderdag 12 maart om 13.15 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk aan de Noorddijk te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dokter de Kock- straat 13 te Bruinisse. We willen alle medewerkenden van "In tOpper" bedanken voor de liefdevolle zorg en aandacht aan onze moeder gegeven. Als leven lijden wordt, is rusten goed. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve oom Sinds 7 maart 2007 weduwnaar van Leonie Magdalena Scherbeijn Geboren te Eede op 7 mei 1922 en gestorven te Terneuzen op 8 maart 2009 Dit melden u met droefheid, maar dankbaar 'voor alles wat hij voor ons is geweest: Theo Martens t Denise Martens-Dendooven en kinderen Families van Waes, Scherbeijn en De Caluwé 8 maart 2009 Peurssenstraat 15 - 4527 BK Aardenburg Met dank aan zijn huisarts, het personeel van De Stelle, afdeling Klaverblad, het personeel van verpleegeenheid B2 ziekenhuis de Honte en de thuiszorg. De crematieplechtigheid, waartoe u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 13 maart 2009 om 11.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De familie komt samen om 11.15 uur aan het crema torium. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd dat wij hem nu moeten missen, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve pa, opa en ouwe ouwe opa weduwnaar van Maria Louisa Rosalia Hiel levenspartner van Marie Quataert-van den Dries A 19 maart 1916 +7 maart 2009 teClinge te Terneuzen Aardenburg: Marie Quataert-van den Dries Biervliet: Walter en Irene Vervaet-Verstraete Half Esther Groede: Greet en Cor van 't Westeinde-Vervaet Monique en Roland, Nikita, Raily Ronald Hulst: RietenAbKlaeijsen-Vervaet Janko en Leentje Marinka Roosendaal: Elly en Rinus Murre-Vervaet Terneuzen: Marlies en Joep Wijffels-Vervaet Aardenburg: Anneke Raydt-Quataert t Retranchement: Emmy Quataert en Jaap Fremouw Aardenburg: Ronald en Vivian Quataert-de Dobbelaere Rens Meike Aardenburg: Ingrid en Jan van Iwaarden-Quataert An en Ger-Jan Charlotte Jan-Willem Familie Vervaet Familie Hiel Familie Quataert Familie Van den Dries Correspondentieadres: Kaai 30b 4527AE Aardenburg De eucharistieviering, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 12 maart om 10.30 uur in de r.-k. Heilige Maria Hemelvaart- kerk te Aardenburg. Aansluitend zal de teraarde bestelling plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Biervliet. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren voorafgaand aan de dienst, vóór in de kerk vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden t telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopcjfSptkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanfëfertn.av. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsipedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Omringd door allen die zij zo liefhad is onverwacht snel overleden onze lieve, zorgzame en betrokken ma en oma Colijnsplaat, 10 april 1926 Goes, 8 maart 2009 Dordrecht: Mare en Ankie Carlijn Middelburg: Annette en Huibert Iris en Maarten Rens en Marlou Amsterdam: Suzanne Nootdorp: Jacomien en Max Eric Correspondentieadres: Amnestylaan 32 4336 LA Middelburg Wij nemen afscheid van haar op donderdag 12 maart om 12.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. U bent vanaf 11.45 uur welkom om de familie te condo leren en samen te zijn. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. - Ma was dol op bloemen - Verdrietig geven wij LI kennis van het plotseling over lijden van Colijnsplaat: Piet de Bruijne Kamperland: Janny de Bruijne-Wisse Krijn Schippers neven en nichten [I1ensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent f uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74