kijk ook op (ll9nsenlinq.nl Familieberichten Michaël van de Pieterman M. van de Pieterman M. van de Pieterman Piet Oppenneer Krina Pieternella Ringelberg - de Meij Gerardus Antonius Kortekaas Gerard Kortekaas Els Stelwagen Dag Els Els Stelwagen-van der Horst Els Stelwagen-van der Horst Els Stelwagen Willem van Zalm Gilles van Belzen Monique 22 1 Dinsdag 10 maart 2009 Er is niets dat moeilijker is Dan de dingen te wensen en Te aanvaarden zoals ze zijn Wij vragen allemaal "Waarom Het antwoord verstilt Daar er geen antwoord is. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroeg overlijden van Zijn enthousiasme, collegialiteit en inzet zullen wij missen. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewerker. We zullen ons Michaël dan ook zeker op deze wijze herinneren. Ons medeleven gaat vooral uit naar Vanessa, Melissa, Joey en verdere familie. Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Internationaal Transportbedrijf van de Swaluw BV Directie en medewerkers Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlingen Joey en Melissa de heer is overleden. Wij wensen Joey en Melissa en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College, H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerlingen en klasgenoten Joey en Melissa de heer Wij leven erg met Joey en Melissa mee en zullen ze steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas MHIDs en klas SDV3K Maurice, Jordi, Grachelle, Manischa, Mark, Quincy, Carmen, Gianni, Han, Maarten, Michelle, Katja, Jouraj, Esra, Jorden, Yorick, Lois, Cris, Manon, Ilona, Michelle, Timo, Nena, Tessa, Maurits, Joost, Rebecca. Dominique, Imad, Wim, Dounia, Neal, Jimmy, Robbie, Giovanni, Barry, Rodrigo, Yaella, Kailas, Loes, Cindy, Karim, Jermaine, Raymond, Silvano, Gio. M.J. Bronner en A. Miljoen, mentoren Scheldemond College Met grote verslagenheid hebben wij het vreselijke nieuws vernomen van het overlijden van onze biljart vriend Wij wensen Ans, Peter en familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Fons en Monique Biljartvereniging 't Bierwinkeltje Ik heb de Heere Lief, want Hij hoort mijn stem, mijn smekingen Ps: 116 Dankbaar voor alle liefde en zorg, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Weduwe van Bartel Ringelberg A 16 januari 1911 4323 NB Ellemeet Moolweg 6 Gré Jan en Dini Andy en Pauline Leni en Rinus Jeroen en Simone Marleen Saskia en Fina Guusje 18 maart 2009 Ellemeet: Zeist: Serooskerke: De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 12 maart om 13.00 uur in het Dorpshuis "t Durpsuus" Deensestraat te Ellemeet, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van Ellemeet. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd Dorpshuis. Heden overleed na een langdurige, geduldig ondergane ziekte, in de leeftijd van 74 jaar, onze geliefde broer, zwager en oom A Den Haag fKloetinge 1 6 januari 1 935 8 maart 2009 Onze dank gaat uit naar allen die hem tijdens zijn ziekte hebben bijgestaan en verzorgd en die met hem meeleefden in zijn goede en minder goede dagen. Uitallernaam: J.L. Kortekaas Correspondentieadres: Hulkestein 47,2804 EP Gouda Gerard is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 2 maart van 19.00-19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaats vinden op vrijdag 13 maart om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Geen bloemen. Na 4 jaar spanning en ontspanning Na 4 jaar verdriet en een lach Na 4 jaar intense betrokkenheid Hebben wij op 8 maart 2009 afscheid moeten nemen van Kapelle: Henk en Margy Huisken-Bergmans Voor altijd in ons hart Heel verdrietig hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Een strijd die Els niet kon winnen. Harry, Frank Ilona, Pauline Rolf, we zullen er altijd voor jullie zijn. (O)Pa en (O)Ma Stelwagen Marian en Henry Eelke en Carolien "Afscheid nemen bestaat niet Je gaat wel weg maar verlaat ons niet" We zullen je missen Eelke Carolien Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Els. Zij was docent Levensbeschouwelijke Vorming aan de Pabo van de Hogeschool Zeeland. Haar optimisme en betrokken heid kenmerkten haar. Wij zullen haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar man Harry, en naar haar kinderen. Namens alle medewerkers en studenten, HenkZielstra Directeur Pabo Hogeschool Zeeland Met leedwezen ontvingen wij het bericht van het overlijden van Els was sinds 2002 als docent verbonden aan onze opleiding Pabo. Onze gedachten zijn bij haar man en kinderen. Wij wensen hen de komende tijd veel sterkte toe. College van Bestuur en alle medewerkers van de Hogeschool Zeeland, Ir. A.P. de Buck drs.P.C.A. van Dongen Vlissingen, 9 maart 2009 Wij zijn verdrietig door het overlijden van Els was voor ons altijd een fantastische collega en heeft zich altijd met veel enthousiasme ingezet voor HVO. Ze heeft ook enkele jaren deel uitgemaakt van de werkgroep HVO-Zeeland. Docenten HVO-Zeeland: Suzan, Ada,Truus, Miriam, Nanette, Ceciei, Lisanne, Julia en Elly Alle oud-collega's Bestuur HVO-Zeeland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega havenmeester Wij zullen Willem in herinnering houden als een toegewijde collega. En wensen de familie van Zalm veel sterkte toe. Bestuur en havenmeesters W.s.V. Burghsluis Heden overleed onze lieve zwager en oom C. van Belzen-de Nooijer Peter en Krina van Belzen en kinderen Arnemuiden, 08 maart 2009 We kunnen nog niet beseffen dat is overleden. Monique stond altijd voor ons klaar en niets was haar teveel. Wij wensen Gilbert, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Restaurant Grill 't Vijverhof Familie Ulijn-Wisse en medewerkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72