De belangrijkste en opvallendste musthaves voor2009 op een rij! De etalages bieden een heer lijk voorproefje van de laatste trends en de nieuwste mode. Hoe hoger, hoe opvallender Patchouli en het voorjaar. What's hot dit voorjaar? Een dagje windowshoppen levert tal van nieuwe indrukken op. In no time ben je weer helemaal op de hoogte. PZC - dinsdag maart 2009 Hoog, hoger, hoogst is dé trend voor dit voorjaar op het gebied van schoenmode. Niets is te gek. De torenhoge naaldhak kleurt het straatbeeld dit seizoen. Voor al de apart gekunstelde hak is he lemaal hip. Deze zwarte pump met peeptoe valt meteen op in de winkel. Naast een hoge hak is ook de open neus erg trendy dit sei zoen. De Tango pump is uitge voerd in zwart lak waarbij ook de details de aandacht trekken. Het vergt misschien enige oefening om er op te lopen, maar met deze pump val je zeker op. Liselotte Vermolen Wie bij ICI Paris XL binnenwandelt, valt op dat het aanbod van geuren (nog) niet drastisch is aangepast op het naderende voorjaar. Ik laat me door een deskundige verkoopster uitleggen waarom dat zo is. Wat blijkt? Even wachten, patchouli komt helemaal terug. In de échte voorjaarsgeuren i zit een vleugje patchouli verwerkt. Nog niet in de winkel te vinden, maar al wel beschikbaar als proefmonster. Ik kan je dus verklappen welke geur het helemaal gaat worden: de White Patchouli van Tom Ford is on misbaar dit seizoen. Hij ruikt heerlijk en doet verlangen naar het voor jaar. O Tom Ford, White Patchouli. Ook verkrijgbaar de variatie Tom Ford, Extreme. Meer info: www.iciparisxl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47