|i ai Trendy PZC - dinsdag j{E maart 2009 WIN F Magnifiek Nieuwstraat 6 4311 AN Bruinisse 0111-48 40 38 Geopend ma. 13.00-17.30 uur di-do. 9.30-17.30 uur vr. 9.30-17.30 uur 19.00-21.00 uur za. 9.30-17.00 uur hier en daar schoorvoetend zijn intrede, maar of dat een succes wordt is de vraag: bandplooien maken dikker. De capri is een hot-item deze zomer. Zowel mooi onder een ruimvallende tuniek of een nauwsluitend bloesje. Voor de echte fashio- nista's is de hippe overall een must, in lange of korte uitvoering een ware trend. Over de jaren tachtig gesproken! Tot slot zijn er dan nog de ultrakorte cityshortjes voor de echt warme dagen. Het luchtige zomerjurkje is echt een blijver tje. Ook deze zomer dus weer prominent aanwezig. Van luchtige voilestoffen, strapless, met pofmouwtjes, asymmetrisch of met een overslag; de mogelijkheden zijn ein deloos. Ook de bovenstukken zijn zeer geva rieerd. Van simpele hemdjes tot ge drapeerde tunieken. De nadruk ligt in elk geval op de boven kant. Een blote schouder is helemaal in en ook strap less- en haltertops zien we veel. Korte pof mouwtjes komen we te pas en te onpas tegen. Jasjes zijn over het algemeen kort en hebben veel volume. STEENTJES Zoals gezegd dienen we ons deze zomer het liefst te hullen in één en dezelfde stijl. Ro mantisch bijvoorbeeld.met veel transparante laagjes delicate stoffen in heldere kleuren of met een bescheiden dessin. Draperieën, ruches en vooral veel vloeiende lijnen zijn een must. Het geheel is een beetje dromerig en poëtisch. Dan is er nog de meer roman- tisch-sportieve stijl, maar dan ook weer ui terst vrouwelijk. Lichte stoffen, lekker loszit tende wijde broeken, rokken, bloesjes, tops met afhangende schouders en shirts in leven dige kleuren horen hierbij. Iets extremer is de fantasy-stijl, duidelijk geïnspireerd op het hippie tijdperk. Hier ook weer mooie, frêle stoffen en veel lange tuniekachtige gewaden bandplooi maakt (de kaftan is helemaal hip), wijde lange rok ken en heel veel kleur en natuurlijke dessins, geënt op de bloemen- en plantenwereld. HOE GROTER, HOE BETER De zakelijke stijl is dan weer redelijk sober met veel bruintinten, beige en zand, opge fleurd met een vleugje kleur. De vormen zijn recht, een beetje hoekig en volumineus. Hier passen de jaren vijftig pakjes - jasjes met brede schouders en driekwart mouwtjes en rechte rokken of broeken - prima in. Opvallend is ook de terugkeer van de accessoires. Hoe groter, hoe beter is hier het de vies. Veel kledingstukken worden opgesierd met flonkerende steen tjes en heel veel pailletten. Zo ^gjj niet, dan bieden lange kettin- gen met opvallende hangers uitkomst. Brede armbanden en gi gantische oorbellen maken het he lemaal af De tassen komen ook prominent in beeld, net als de enorme zonnebrillen. Sjaals en sjaaltjes zijn erg actueel en kunnen we deze zomer niet genoeg in huis heb ben. f Xandres nieuwe merken i Laat je inspireren bij Magnifiek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43