Familieberichten Hlensenlinq.nl Gab'jren Feline Antje Elisabeth Ovï/lüden Jaap Blok Jaap Blok Dina Janna Scheele-Goud Marius Gillis de Glopper Ir. Pieter Hupkens Ir. Pieter Hupkens Frans van der Maas J. de Witte Blaas Marijs Ton Otto Ton 20 I Dinsdag 10 maart 2009 kijk ook op Blij zijn wij met de geboorte van onze kleindochter op 7 maart 2009 Dochter van Jessica en Chris, zusje van Leander De trotse grootouders Ary en Truus Lems Ch.H. Lems Kleine Houtplein 4,6718 GG Ede Laura, Wij zijn erg geschrokken van het bericht datje vader, de heer plotseling is overleden op 5 maart 2009. Wij wensen jou en je familie veel sterkte en we hopen dat we je kunnen steunen in de komende tijd. Je klasgenoten uit klas 2A Het Goese Lyceum, locatie Bergweg 9 maart 2009 Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze leerlinge Laura, de heer als gevolg van een ernstig ongeval is overleden op 5 maart 2009. Wij wensen Laura en haar familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans, sectordirecteur vmbo 9 maart 2009 Heere! Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. Psalm 90: lb Met diepe droefheid delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd, na een ernstige ziekte, heeft weggenomen onze geliefde zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante weduwe van J. Scheele in de leeftijd van 76 jaar. De Heere trooste de kinderen, kleinkinderen en de familie in dit zo smartelijke verlies. Waarde: 's-Gravenpolder: Millgrove (Canada): Waarde: Hoek Krabbendijke Waarde: Waarde Courtland (Canada) Waarde: Waarde: Burgessville(Canada) Ede, 6 maart 2009 J.M. Goud weduwnaar van H.C. Goud-Weststrate H.M. Goud-Bel weduwe van M.A. Goud H.C. Goud-Wolfert weduwe van J.C. Goud O.J. Goud D.M.C. Goud-Wisse C.M. Goud P.J Goud-Koster J.J. Goud A. Goud-Minnaard C.A.M. Goud-Kruythofï weduwe van M.J. Goud J.A. Goud M. Goud-Brouwer C.B. Goud J. Goud-Tilroe J.C. Wisse-Goud A.S. Wisse D.A. Goud F. Goud-Sinke A.W. Goud G. Goud-Dees Neven en nichten Heden is overleden weduwnaar van Johanna Schoonakker -V Ellemeet 18 oktober 1925 t Burgh-Haamstede 8 maart 2009 Mr. E.C.J, van Dissel ex. test. Correspondentieadres: Kleine Kade 47 4461 AS Goes De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 12 maart om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Heden bereikte ons het droevige bericht dat overle den is onze oud-collega Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur, de directie en de medewerkers van het Scheldemond College H.J. vanArenthals bestuurder - rector De Probusclub "Honte" te Vlissingen heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van haar zeer gewaardeerd lid Wij wensen de familie alle sterkte toe bij dit verlies. Namens het bestuur: Dr.Ir. J.P. Reinhoudt, voorzitter Ing. J. Rus, secretaris Tot onze diepe droefheid is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Sterke de Heere, Marie, haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen in dit zo zware verlies. Goes: L. de Jager-van der Maas A. de Jager Kamperland: Iz. van der Maas L. van der Maas-de Jager Kortgene: M.G. van der Maas-Rommers Kortgene: W.Kramer-van der Maas P. Kramer 's-Gravenpolder: P. van dék Maas S.A.M. van der Maas van Koeveringe Goes: J.van der Maas-van der Maas A. van der Maas Wilhelminadorp: L.van der Maas-Boot Neven en nichten Goes, 9 maart 2009 Van ons is heengegaan onze zwager en oom op 'de hoge leeftijd van 92 jaar. ~Jos~ echtgenoot van F. de Witte-Arendse De herinnering aan hem in onze familie is waardevol. Vlissingen: P. Arendse t M. Arendse-de Hamer t Middenmeer: B. Arendse J. Arendse-Leistra f Middelburg: A. Arendse t J. Arendse-Boogaard (achter) neven en (achter) nichten Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze oom sinds 2 november 1985 weduwnaar van Jannetje Blaasse in de leeftijd van 95 jaar. Neven en nichten Een woord van dank aan de directie en verzorgend personeel van zorgcentrum Rustenburg Middelburg, zorgcentrum "Rustenburg", 7 maart 2009 Correspondentieadres: Houwerstraat 14 4341 GSArnemuiden De rouwdienst, die geleid zal worden door candidaat D. Jongeneel, zal worden gehouden D.V. donderdag 12 maart om 11.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arne muiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk. Geen bloemen Zij die geen kaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waar ben je gebleven waar ben je heengegaan recht uit ons leven uit ons bestaan om je eigen weg te gaan Tot onze verbijstering en ons groot verdriet heeft onze lieve Ton afscheid genomen van dit leven 30 augustus 1957 8 maart 2009 Wij hopen de kracht van God te ontvangen om dit verlies te dragen. VlissingenEls Otto-Lievense Joel en Bianca Niels Bailey Sterkenburg 101 4385 GJ Vlissingen Op vrijdag 13 maart zullen we afscheid nemen van Ton in een dienst in de Ontmoetingskerk, Ooster- scheldestraat 1 te Middelburg om 10.30 uur. Voor de dienst kunt u afscheid nemen van 10.00 tot 10.20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de Noorder begraafplaats te Vlissingen om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Recht uit ons leven, uit ons bestaan, besloot je nu een andere weg te gaan Niet uit gedachten, niet uit ons hart, wat overblijft, is intense smart Wij zijn verbijsterd en verdrietig dat op zondagavond onze lieve schoonzoon, zwager en oom afscheid heeft genomen van dit leven. P. Lievense t M. Lievense-Verhage Tineke en Kees Martin en Chantal Gerard en Marieke Peter en Laura Walter f Evert Marjaen Jan Willie Richard Evelien en Peter Yannick, Chariot, Esra Marie - Linde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22