Hlensenlinq.nl Familieberichten Ben Beumer Overleden Bastiaan Pieter Bakker Bernardus Gerhardus Beumer Jaap Beste Jaap Leuntje Kaijser Leuntje Bolleman-Kaijser JanCapello Louise Hermine Astrid Cornelissen Piet Oppenneer Piet Oppenneer 16 I Maandag 9 maart 2009 Na een langdurige ziekte is toch nog onverwachts op de leeftijd van 99 jaar overleden, onze vader, grootvader, overgrootvader en baasje A 12-10-1909 Nispen 17-3-2009 Vlissingen Oost Souburg: Jo Bek-Avot Mieke Purmerend: Krina Marinissen-Bakker Ed Monique,Frank Aileen Colin Oost Souburg: Nel Srnith-Bakker Charles, Silvia Jim, Ali Joey, Ashwin Sandra, Corine Kimberley <PRakker Correspondentieadres: Nagelenburgsingel 1 4388 KE Oost Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 11 maart van 12.00 -12.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 bij Torenweg), 4337 XD Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13'.00 uur plaatsvinden in crematorium aan de West Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wal hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame levenspartner, onze vader en opa Ben A Lochem, 29 augustus 1939 f Vlissingen, 7 maart 2009 Janet Stroo Jolanda en José Yvonne, Roy en Dominique Monique en Frans J. Ie Clercq Boulevard Bankert 500,4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 12 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3,4337 PB Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. Hoopvol volgden wij zijn strijd, die hij alsnog verloor. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze gehelde buurman en zeer gewaardeerde secretaris /penningmeester van de VvE Ganuenta Wij wensen Janet, kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bewoners wooncomplex Ganuenta, Boulevard Bankert, Vlissingen, het bestuur van de VvE Ganuenta v', lp I I» 1 Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom. Wij zullen hem altijd missen. Onze gedachten en liefde zijn ook steeds bij hen van wie Jaap zoveel hield: zijn vrouw Joyce, zijn kinderen Chalene, Laura, Kate, Chelsea en Levy en onze vader en moeder en opa en oma. Goes Middelburg Anne Blok en Bert Kreeft Jervaes Kok Dientje Kreeft Hanna Kreeft Nans Blok Jan van Gorsel Laurens van Gorsel Wat zouden we nog eens graag voor je spelen, helaas het mag niet zo zijn! Wij wensen je vrouwtje en kindertjes heel veel sterkte toe en verder natuurlijk heel de familie. We zullen je missen, dag vriend. Ben Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Verdrietig maar dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, geven wij kennis dat door de Heere van ons is weggenomen, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma sinds 16 februari 2000 weduwe van Krijn Bolleman in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van "Vremdieke" bijzonder dankbaar voor de warme en liefdevolle verzorging. Zierikzee: J.L.F. Bolleman K. J. Bolleman-van de Velde Axel: C.J.N. de Kraker-Bolleman C.J. de Kraker Terneuzen: L.F. Bolleman M. Bolleman-Moes Klein- en achterkleinkinderen Verzorgingshuis "Vremdieke", Hoek, 7 maart 2009 Correspondentieadres: Schuurbeque Boeijestraat 2/5 4301KK Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 11 maart in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerk- laantje 1 te Terneuzen om 14.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouw circulaire heeft ontvangen, verzoeken wij om deze kennisgeving als zodanig te zien. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, onze geliefde oude zuster, schoonzuster en tante weduwe van Krijn Bolleman in de leeftijd van 91 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart, Terneuzen: C.J. Kaijser C.M. Kaijser-Schoondermark Soest: F. Kaijser Neven en nichten Terneuzen, 7 maart 2009 kijk ook op Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met vrede in ons hart geven wij kennis dat na een lang, actief leven is overleden onze oom in de leeftijd van 86 jaar. Mieke de Schipper-Goovers Cees de Schipper Jan Goovers Cobie. Goovers-van Dalen RiaHuige 7 maart 2009 Correspondentieadres: de Graaffstraat 3 4461 WN Goes De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 11 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er in de condoleanceruimte van het crema torium gelegenheid tot condoleren en«amenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes voor de goede zorgen. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij, Maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, Hoe ik was toen ik alles nog kón. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Wies Elsene, België 14 maart 1937 Brugge, België 6 maart 2009 Middelburg: EllyenTheo Loek en Bianca Kim en Rens Cindy en Leonard Dyon, Jaimy, Loran Den Haag: Marco en Yim Mee Nieuwkoop: Elly en Charles Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 20 4331 RK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op donderdag 12 maart om 11.00 uur, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid Is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen Met leedwezen hebben wij vernomen dat onze oud collega de heer is overleden. Wij wensen zijn vrouw, zoon en verdere familie veel sterkte toe. PV. Union Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Piet was jarenlang lid van V.V.Terneuzen. We danken hem voor zijn trouwe steun in al die jaren. We wensen Ans en Peter veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur qn leden Voetbal Vereniging Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30