hele week op radio en tv
'Als er een vereniging zou bestaan voor het afschaffen van verjaardagen, was
ik minstens vicepresident' Bernard Haitink
PZC Maandag 9 maart 2009 I 23
06:55 De grote verhui
zing 07:55 The bold
and the beautiful 08:20
Trauma centrum 08:50
SUUS, jouw winkel
09:05 Tommy teleshop
ping 11:50 Wild wed
dings 12:45 Planet's fun
niest animals 13:10Ne-
derland kampeert!
13:40 Verbouwen Sr ver
kopen 14:40 JAC 15:35
The Cosby show 16:15
According to Jim 16:40
The bold and the beau
tiful 17:00 Little house
on the prairie
07:00 Teleshop 7 07:01
Car tracks 07:30 Suerte
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20
Business links 10:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 13:20 PR-
Autotype 13:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:10 De bruiloft
van... 17:40 Oprah Win
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Suddenly Susan 08:00
Hotel 08:35 Born2Cook
09:05 Grenzeloos ver
liefd 10:05 TekTVShop
11:05 Astro TV 13:05 Sa
menwonen 13:40 Ro-
seanne 14:10 Love, Ine
14:40 Suddenly Susan
15:10 Disney feest 15:40
Love, Ine 16i05 Home
and away 16:35 Rose-
anne 17:05 Ready stea
dy cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer In de droom tuin,
Yo Cabba Cabba, Bam
boe club, Meteor and
the mighty monster
trucks, Bamboe club,
Bob de Bouwer, Bam
boe club, Koala broer
tjes, Bamboe club, Fin-
ley the fire engine, Mus-
ti, In de droom tuin, De
drieling, Tofu's, Total
ly spies, Kim Possible, A
kind of magic, Timon en
Pumbaa, Lilo Stitch,
Disney's The legend of
Tarzan, Recess, Fillmore,
Kim Possible, A kind of
magic. Totally spies, Re
cess, Jackie Chan, The
replacements, Phine-
as&Ferb
O
O
mü
Omroep Zeeland
18:00 De grote verbou
18:00
The A-Team, ac
18:35
Dr. Phil, talkshow
18:05 Charmed, fantasy-
18:00
Politieachtervol-
wing, realitypro-
tieserie
serie
gingen, serie re
gramma
18:55
Knight rider, ac
portages
tieserie
18:15
My wife and kids,
comedyserie
18:40
According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:55
Married with
19:30
Debbie's face
19:00 Ghost whisperer, 19:10
Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy
lift voor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
serie
woonprogramma
19:35
Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30
Ice road truckers,
20:30
Look who's tal
20:00 Smaken verschil
20:00
Joey, comedyserie
realityprogramma
realityserie
king, filmkomedie
len, culinair pro
20:30
Two and a half
20:30 Ocean's Eleven,
gramma
men, comedyserie
komische misdaad
20:30 Grey's anatomy,
film
dramaserie
21:30
Voetbal Interna
21:25 Verborgen ge
21:25
Gary unmarried,
tional, voetbaltalk
breken, dramase
comedyserie
show
rie
21:50
The big bang the
ory, comedyserie
22:50 Hart van Neder
22:25
As the world
22:30 Law Order:
22:20
Javier Guzman
land - Late editie,
turns, soapserie
Special Victims
presenteert? Co
reportages
Unit, dramaserie
medy Explosion,
comedyshow
23:05 Piets weerbericht 23:00
It's Showtime
23:20 Oprah Winfrey
23:25 Dirty sexy mo
23:20 PowNed(h)
23:10 De hoofdprijs:
Kickboxgala,
show(h)
ney, dramaserie
nog 4 dagen
vechtsportgala
23:15 Shownieuws -
-
Late editie
23:30 Gevangen ge
vaarlijk
00:30 Happy Hour
00:00
RTL Poker: Heads
00:10
Missing
00:20 Home and away
00:00
Veronica poker
up
01:00
Teleshop 8
(h)
01:00
Nachtprogram
01:00
Teleshop 7
01:01
Sneak preview
00:50 Smaken verschil
mering
01:01
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
len (h)
02:00
Poker after dark
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
01:20 Nachtprogram
02:45
Nachtprogram
05:30
Car tracks
mering
mering
04:00 Hart van Nederl.
Bernard Haitink de eerste akte van
Die Walküre van Wagner diri
geert Het is de registratie van een
luid bejubelde uitvoering uit fe
bruari vorig jaar, met Eva Marie
Westbroek als Sieglinde.
Normaal gesproken krijgt een jari
ge cadeautjes, maar ditmaal is het
andersom. Tijdens de Haitink-
week stellen de AVRO en Radio 4
vijf gratis downloads beschikbaar.
Vanaf vandaag kunnen symfonie
ën van Bizet, Schumann en
Beethoven worden binnengehaald
via www.radi04.nl. Het gaat om
opnamen van het Concertgebouw
orkest. De Haitink-week wordt
zondag 15 maart afgesloten op Ra
dio 4 (14.15 uur).
Haitink tachtig jaar, Nederland 2,
22.55 uur
00
O
_k
VD
O
O
N>
to
O
O
to
10
to
CO
O
X
11:00
Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00
Zeeland nu
18:18
Weer
18:22
Nu aan tafel
18:31
De wedstrijd
18:43
Regioned
19:00
Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:15
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 The lion man.
14:25 Clips. 14:35 Sporza:
Wielrennen: Parijs - Nice. 16:35
Masterchef: The professionals.
17:05 Are you being served?
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Eeuwige roem. 21:30
S1 ngle. 22:00 De laatste show.
22:45 Studio 1.23:10 Het
journaal laat. 23:31 KENO-uit-
slagen. 23:32 Het weer. 23:35
Man bijt hond. 00:00 De rode
loper. 00:20 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
;ië2
Bernard Haitink kreeg vorige week dinsdagavond een staande ovatie na zijn
jubileumconcert met het Concertgebouworkest. foto Koen Suyk/ANP
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's De
vervangers. 07:50 Oggy en de
kakkerlakken. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Sherlock. 08:40 De week
van Karrewiet. 08:59 CANVAS.
09:00 De zevende dag. 11:00
Winterbeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Musti. 15:35 Draakje.
15:40 Charlie en Lola. 15:50
Bol en Smik. 16:05 Mijn
liefste vriendjes Teigetje en
Poeh. 16:30 Samson en Gert.
16:55 Disney's De vervangers.
17:15 Zoé Kezako. 17:30
Gawayn. 17:45 George van
de jungle. 18:00 Sherlock.
18:10 Karrewiet. 18:20 Zo is
er maar één: De cup. 18:40
Click-ID. 18:55 Disney's Zoem
in op Maggie. 19:05 Sherlock.
19:15 Karrewiet. 19:25 Oggy
en de kakkerlakken. 19:30
The Sleepover Club. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Mag ik u kussen? 21:10 Belga
sport. 22:00 World War II
- Behind closed doors. 22:55
Phara. 23:35 Afterlife. 00:25
Doorlopende herhalingen van
Terzake/Phara.
RTBF1
09:15 Affaires a suivre.
09:40 Une brique dans le
ventre. 10:05 Commissaire
Montalbanp: L'odeurde la nuit.
11:59 Questions d'argent.
12:00 Table des terroirs. 12:05
Les feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:40
Weerbericht. 13:45 Télétou-
risme quotidien. 13:55 Derrick.
14:55 Au fil du voyage. 16:40,
17:35 Arabesque. 18:28 Chaud
devant. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:20 Monsieur
Dictionnaire. 19:21 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:20 Contre
enquête. 21:45 Intermedias.
22:55 Questions d'argent.
23:00 Affaires a suivre. 23:30
50° nord. 00:15 Le 12 minutes.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 10:45
Explo.doc. 11:37 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Tout une histoire.
13:00 Tekenfilms. 13:40 72
heures du 11 au 14 mars. 14:35
Wielrennen: Parijs - Nice. 16:35
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Les dessous
de Veronica. 19:50 Un gars,
unefille. 19:55 Beursberichten.
20:05 Studio 1 a la tribune.
22:00 Un gars, une fille. 22:21
KENO. 22:22 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:44
Beursberichten. 22:45 Otango,
musique et danse. 23:45 Door
lopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Dom's
on the case. 11:00 Axe the
agent? 12:00 Homes under
the hammer. 12:30 Cash in
the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 Kerwhizz. 16:25 Mona
the vampire. 16:40 Pinky and
Perky. 16:50 The story of Tracy
Beaker. 17:05 One minute
wonders. 17:35 Half moon
investigations. 18:05 News-
round. 18:15 The weakest link.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Watchdog. 21:00
EastEnders. 21:30 Panorama.
22:00 Comic relief: The fool's
guide. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Undercover princes.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 Tom. 08:25 News-
round. 08:30 Roar. 09:30 Pinky
Dinky Doo. 09:45 Jackanory
Junior. 10:00 Big and small.
10:15 Finley the fire engine.
10:30,10:35 Louie. 10:45 Bob
the builder. 10:55 Pingu. 11:00
Big barn farm. 11:15 Charlie
and Lola. 11:30 In the night
garden. 12:00 Fun with Pho
nics. 12:10,12:15 Telling tales.
12:20 Primary history. 12:40
Around Scotland. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 Coast. 14:05 Bri
tain's dream homes. 15:05 The
world at war. 16:00 Murder,
she wrote. 16:45 Escape to the
country. 17:30 Ready steady
cook. 18:15 Flog it! 19:00
Eggheads. 19:30 Priceless
antiques roadshow. 20:00
Richard Hammond's enginee
ring connections. 20:50 High
altitude. 21:00 Railway walks.
21:30 Grow your own drugs.
22:00 Heroes. 22:45 Dragons'
den: Best of. 23:00 Not going
out. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Media
revolution.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Musikantenstadl. 12:00 heute
mittag. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Panda,
Gorilla Co. 17:00 Tages
schau urn fiinf. 17:15 Brisant.
18:00 ARDvor acht 19:50
Das Wetter im Ersten. 19:52
Tor der Woche des Monats.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Erlebnis
Erde: Wildes Russland. 21:00
Kampf urn Opel. 21:45 FAKT.
22:15 Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Beck-
mann. 00:00 Nachtmagazin.
00:20 60 x Deutschland - Die
Jahresschau.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen.
11:15 girl friends - Freund-
schaft mit Herz. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin. 14:00 ZDF
SPORTextra: Vrouwenvoetbal.
16:15 Alisa - Folge deinem
Herzen. 17:00 heute - Wetter.
17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKO 5113.19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
WISO. 20:15 Pretty Mama.
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 Vertical
limit - In gröfêter Gefahr. 00:10
heute nacht. 00:25 Sieh zu dass
du Land gewinnst.
Discovery
07:40 Scrapheap challenge:
Giant darts. 08:30 Wrecks to ri
ches USA: Pony race. 09:20 Die
Ludolfs. 10:15 Classic car club:
Jag E-type. 10:40 Overhaulin'.
11:35 Nextworld: Future cars.
12:30 How they do it?: Tunne
ling/Tea/Mountain bikes. 13:25
Brainiac. 14:20 Smash lab:
Unbreakable car. 15:15 Fight
quest: Hong Kong. 16:10 Ame
rican chopper special: Dayton
bike week. 17:05,17:35 Fifth
gear. 18:05 LA Ink: Vasec
tomy. 19:00 Mythbusters:
Blown away. 20:00 Dirty jobs:
Coal miner. 21:00 Deadliest
catch: No mercy. 22:00 Storm
chasers. 23:00 Destroyed in se
conds. 23:30 Shocking survival
videos: Snowbank burial. 00:00
Extreme engineering: Super
fast warship.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Mad labs.
12:30 Animal inspectors.
13:00 Rough trades. 13:30 I
didn't know that. 14:00 Shark
quest. 15:00 Wild detectives:
Blue whale. 16:00 Humpbacks:
Cracking the code. 17:00 I
didn't know that. 17:30 Green
dream district. 18:00 Animal
24/7.19:00 Zoo tales. 19:30
Animal house. 20:00 Air crash
investigation: Blind landing.
21:00 Smarter than an ape?
22:00 My brilliant brain: Acci
dental genius. 23:00 Supercell.
00:00 Smarter than an ape?
TMF
09:00 De videotheek. 12:00
TMF superchart. 14:00 De
videotheek. 15:00serveert.
15:30 Your chart. 16:30 Kijk
dit nou live. 17:30 Clipkennis.
18:00 De videotheek. 20:00
Your chart. 21:00serveert.
21:30 De videotheek. 22:00
TMF Pure. 23:00 De video
theek. 00:00 Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 10.11:30 M is for music.
14:30 Euro top 20.15:30
Made. 16:25 My super sweet
16.16:50 Room raiders. 17:20,
17:45 The Hills. 18:10 Life of
Ryan. 18:40 Wanna come in?
19:05 Room raiders. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 Wanna come in? 22:10
That's amore. 23:05 Busted.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
After hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws.
09:10 TV5Monde I'info. 09:15
Afrique presse. 09:40 Cöté
maison. 10:10 TV5Monde
I'info. 10:15 Méditerranéo.
10:45 Des chiffres et des
lettres. 11:10 Tout le 'monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Les
chefs cuisiniers. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Rumeurs.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Un couple épatant. 15:35 Plus
ou moins. 16:00 Nieuws. 16:30
Histoires de fiction: Les sagas
familiales. 17:30 Questions
pour un champion. 18:00
Nieuws. 18:20 L'invité. 18:30
Le journal de l'éco. 18:35 Ru
meurs. 19:00 Le point. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Foot! 22:00
Envoyé spécial. 23:00 Nieuws.
23:10 Afrikaans nieuws. 23:25
Affaires de families.
Eurosport
08:30 Autosport: FIA WTCC.
09:30 Wintersports weekend
magazine. 09:45 Langlaufen.
10:30 Schansspringen. 12:00
Short track. 13:00 Atletiek.
14:45 Wielrennen. 16:30,
17:30 Schansspringen. 18:30
Eurogoals. 19:15 Eurogoals one
to one. 19:30 Schansspringen.
20:15 Sport traveler. 20:20
WATTS. 20:30 Armworstelen.
21:00 Pro wrestling. 21:30 Vin
tage collection. 22:25 Diverse
sporten. 22:30 Total KO. 23:30
Eurogoals one to one. 23:45
Eurogoals.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 World report.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
14:30 i Report for CNN. 15:00
World business today. 16:00 In
ternational desk. 17:30 World
sport. 18:00 International desk.
19:30 i Report for CNN. 20:00
Quest means business. 21:00
World news Europe. 22:00
BackStory. 22:30 World sport.
23:00 World news Europe.
00:00 The situation room.