IDensenlinq.nl Familieberichten Els Stelwagen-van der Horst Els Stelyvagen-van der Horst Els Stelwagen-van der Horst Lieve Els Wilhelmus Fredericus Gerardus Josephus van Zalm Willem van Zalm Willem van Zalm Janna de Witte Janna de Witte-de Witte dmÈJyuJyfkiU) Colofon Familieberichten Jerry Marcks kijk ook op Maandag 9 maart 2009 I 21 Veel te vroeg moesten wij afscheid nemen van mijn lieve meid en onze fantastische moeder 11 september 1952 7maart2009 Bedankt lieve Els voor het mooie leven met jou Harry Stelwagen Franken llona Pauline en Rolf Henri Dunantstraat 37 4388 NJ Oost-Souburg Els is thuis, alwaar geen bezoek. Wij zullen afscheid van haar nemen tijdens een bijeenkomst op woensdag 11 maart om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. Degenen die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, willen wij bij deze uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen. Bloemen kunnen bezorgd worden bij: Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Je liefde, warmte, gezelligheid en je lach Els we gaan je heel erg missen, iedere dag Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve, dierbare en onvergetelijke dochter, zus, schoonzus en tante Wij hebben grote bewondering pn diep respect voor de kracht en de waardigheid waarop zij met haar ziekte wist om te gaan. Oost-Souburg: Thijs van der Horst t Rie van der Horst-Groenewegen Middelburg: Connie Reijnhout-van der Horst Rinus Reijnhout Annelies en Aalbert Quinn Rudy en Aalbertina Keano Marion en Tony Dane en Jace Ritthem: Kees van der Horst Suzan van der Horst-Michiels Sjoera Raïssa Nina Oost-Souburg: Jack van der Horst Jannie van der Horst-de Groot Anne en Matthijs Thijs en Manon Onze gedachten gaan uit naar Harry, Frank en llona, Pauline en Rolf, wij wensen hen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. We zijn verdrietig door het overlijden van onze nicht Wij wensen haar man, kinderen, moeder, broers en zus veel sterkte toe. A. van der Horst-Dirven Rob Peter en Carolien Kees Ella en Willem Bernard en Ineke 40 jaar vrienden wat zullen we je missen Fred, Hannie Judy, Bouk Guido, Famke Thijs Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht, mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Willem A 29 juli'1935 17 maart 2009 F. van Zalm-van der Meijden Willem en Joyce Patrick Tim Jos en Cookie Marita en Arno Evy Lynn Boaz Bernhardstraat 41 4328 BR Burgh-Haamstede De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat, toch nog onverwacht, is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Noordwelle: C. Dalebout-van Zalm L. Dalebout Haamstede: J. van Zuylen-van Zalm H.J. van Zuylen - in herinnering Haamstede: T. van Zalm A. van Zalm-van Ham neven en nichten Haamstede, 7 maart 2009 Verdrietig zijn wij dat is overleden onze "grote" jachtvriend Manneke en Kees van der Graaf Nelleke en Ruud Wuite Frans Klink Wij wensen de nabestaanden alle sterkte toe. Van het concert des levens krijgt niemand een program. Na een zorgzaam leven is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Weduwe van Jacobus de Witte in de leeftijd van 91 jaar J. de Witte t Oost-Souburg: C. Castel-de Witte W.A.L. Castel t Arno Janet Jack Danny Yvonne Koudekerke: M. de Looff-de Witte P. de Looff Jan en Karin Raymon Patrick Luc Ko en Petra Remco Onze dank gaat uit naar doktoren en verplegend personeel van de Vliedberg en Tulpstraat 6, voor de liefdevolle verpleging. Koudekerke, 7 maart 2009 Correspondentieadres: Leliestraat 2a 4371 ED Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woens dag 11 maart om 11.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Dat zij mag rusten in vrede. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. K. Reijnierse t C. Reijnierse-de Witte P. de Witte P.D. de Witte - Slis Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en pjjv telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfacht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrferenn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties 0- -3-2004 8-3-2009 Altijd in onze herinnering Je slechte vrienden van de roaring forties men only club E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsroedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23