Familieberichten >i|k°°k°p O (Ilensenlinq.nl Bastiaan Pieter Bakker Nico Schipper Nico Schipper Nico Schipper Blaas Marijs Dien Scheele-Goud Dina Janna Scheele-Goud Jozias de Witte Jos Nel Joziasse+i972 Opa de Witte Jos de Witte Jos de Witte 20 I Maandag 9 maart 2009 Na een langdurige ziekte is toeh nog onverwachts op de leeftijd van 99 jaar overleden, onze vader, grootvader, overgrootvader en baasje 12-10-1909 Nispen 7-3-2009 Vlissingen Jo Bek-Avot Mieke Krina Marinissen-Bakker Ed Monique,Frank Aileen Colin Nel Smith-Bakker Charles, Silvia Jim, Ali Joey, Ashwin Sandra, Corine Kimberley •t-Rakker Correspondentieadres: Nagelenburgsingel 1 4388 KE Oost Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 11 maart van 12.00 -12.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 bij Torenweg), 4337 XD Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur plaatsvinden in crematorium aan de West Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Oost Souburg: Purmerend: Oost Souburg: 't Is niet altijd makkelijk, de scherpe kanten van het leven te dragen Probeer vooral het goede te zien en koester de mooie dagen Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat 14 januari 1929 t 6 maart 2009 heel rustig van ons is heengegaan. Wij zijn dankbaar voor de vele goede herinneringen die hij ons nalaat. Dien Schipper-Goeman Dick en Arianne Kristie en Marijn Myra en Mark Arendo en Jacqueline Marenthe, Daimy Correspondentieadres: Nieuwendijk 54, 4381 BX Vlissingen Nico heeft zijn lichaam aan de wetenschap ter beschikking gesteld. Wij verzoeken u overeenkomstig zijn wens dit bericht als enige kennisgeving te beschouwen. Na een langdurig, maar geduldig gedragen lijden overleed onze zeer gewaardeerde zwager en oom echtgenoot van Digna Goeman Yerseke: Familie A. Goeman-Koekkoek Den Helder: Familie M. Goeman-Duinkerke Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze medebewoner en oud-voorzitter, de heer Wij wensen zijn vrouw Dien en verdere familieleden alle sterkte toe. Bestuur en medebewoners WE "Poort van Altena" Nieuwendijk Vlissingen Op 7' maart jl. is in de leeftijd van 95 jaar overleden onze ome Dies en Marie Lieven en Nellie Marie JanenMientje Grie en Hannes Wim en Addy Rinus en Cor Rietje Lieven en Tannie Want God, de Heer, zo goed, zo mild, Is 't allen tijd' een zon en schild; Hij zalgenaad' en ere geven; Hij zal hun 't goede niet in nood Onthouden, zelfs niet in den dood, Die in oprechtheid voor Hem leven. Welzalig, Heer, die op U bouwt, En zich geheel aan U vertrouwt. Met diepe droefheid geef ik u kennis dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen mijn enige, zeer geliefde, onvergetelijke zus Met dankbaarheid gedenk ik haar bijzondere en trouwe zorg die ze mij en mijn gezin tot het laatst toe heeft bewezen. Waarde, 6 maart 2009 Jeanne tte Wisse-Goud Adri Wisse Ar-jan en Sandra, Roel Matza en Erik, Rick, Samuël Niels en Francien, Mark Laurien Annemie en John, Boaz Onze dank gaat uit naar allen die onze moeder zo trouw hebben gesteund, verpleegd en bijgestaan in de periode van haar ziekte. Toon ons Uw goedertierenheid, o HEERE, en geef ons Uw heil Psalm 858 Na een leven van liefde, zorg en aandacht voor ons en anderen is na een dapper gedragen ziekte, overleden onze lieve-bijzondere ma en onze lieve altijd mee levende oma - Dien - weduwe van Jacobus Scheele Lid in de Orde van Oranje-Nassau Waarde, Ede, 2 mei 1932 6 maart 2009 Ede: Jan Cees Scheele Renco en Daphne Marieke en Jacco David Benjamin Wageningen-Hoog: Rianneen Hans Richardson-Scheele Waarde: Hanriëtte en Jan de Dreu-Scheele Jacco-Jan Danielle en Coen Christel en Richard Robbert-John Lilian Correspondentieadres: Fam. LI.A. Richardson Ilollandseweg 143 6705 BC Wageningen-Hoog Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 10 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het Monuta Uitvaartcentrum aan de Edeseweg46A te Bennckom. Op D.V. donderdag 12 maart zal om 10.00 uur de rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente aan de Van Uvenweg 15 te Wageningen. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op algemene begraafplaats "De Leeuwerenk" aan de Oude Diedenweg te Wageningen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gehuwd geweest met Koudekerke Vlissingen 14 mei 1916 8 maart 2009 Vlissingen: Ciska de Witte-Arendse Middelburg: Lenie en Cees Lampers-de Witte Middelburg: Piet en Els de Witte-Vreeke Rotterdam: Dick en Henny Beekman-Pons Kleinkinderen en achterkleinkinderen Met dank aan de artsen en het verzorgend personeel van zorgcentrum Weyevliet huisje 23 en Ter Reede kamer 7. Met dankbaarheid denken wij aan hem terug en blijven aan hem denken. Correspondentieadres: Korenbloemlaan 20 4382 PD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 11 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 12 maart om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats. President Rooseveltlaan 768 te Vlissingen. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het uitvaartcentrum. Zondag 8 maart 2009 overleed Wij verliezen in hem een fijne opa. Christian en Linda Elsbeth en Michael, Pepijn Evelien en Marijn Petra en Tón, Bas en Max Heidi en Eddy, Sanne en Jeroen Joost en Linda Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Wij wensen Cisca, Lenie en Piet met hun gezinnen, veel strekte toe. Koudekerke: Joh. de Witte A.de Witte-Leendertse Oost-Souburg: A.Willeboordse-de Witte Middelburg: J.Hillebrand-de Witte H.Hillebrand Oost -Souburg: A.de Vijver Neven en nichten In liefde gedenken wij het overlijden van onze geliefde zwager en oom Phil Joziasse-Bos Jannie Joziasse-Polderman Jan en Jannie Joziasse-van Bruggen Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22