d (Hensenlinq.nl Familieberichten kijk ook op Gerard Marinus Wisse Gerrit Ir Pieter Hupkens Pieter Frans Sanderse Michaël van de Pieterman Michael van de Pieterman Crina Kerkhove-Dingemanse Pieter Cornelis Kerkhove 18 I Maandag 9 maart 2009 Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat na een kortstondige, ernstige ziekte is overleden mijn lieve papa, onze zoon, broer en oom in de leeftijd van 51 jaar. Julian L. Wisse Jaap Wisse Lennart en Dominique 7 maart 2009 Schipperstraat7 4401 BAYerseke De rouwdienst wordt dinsdag 10 maart om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal om 10.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. They shall have stars at elbow and foot; Though they go mad they shall be sane, Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion. Dylan Thomas Tot onze grote droefheid is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Elisabeth Rosalie Verhoeven Geboren te Edam 20 september 1924 Bakhuizen: Doetincheni: Deventer: Rijswijk: Vlissingen: Bergen Dal: Amsterdam: Overleden te Vlissingen 6 maart 2009 Sofïe Homan-Hupkens Reinder Homan Suus van der Schot-Hupkens Jacques van der Schot Liesbeth Slot-IIupkens René Slot Rosemarie Reijnders-Hupkens Jan Reijnders Jan Hupkens Zeljana Hupkens-Miljus Pieter Hupkens Margot Hupkens-Leger Steven Hupkens Rita IIupkens-Ruijter Kleinkinderen Vlissingen, 6 maart 2009 Correspondentieadres: Hellebardierstraat 4 4381 JZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van de overledene in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel 106 te Vlissingen op woensdag 11 maart van 12.00 tot 12.30 uur. Om 12.45 uur wordt de uitvaartdienst gehouden, met aansluitend de begrafenis om 14.30 uur op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Solskin", Boulevard Bankert 58 te Vlissingen. Zijn handen zijn nu in Gods handen Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij hennis van het overlijden van mijn hroer, zwager en oom Adriaan Jan Izeboud 23 augustus 1920 - Middelburg - f 2 maart 2009 namens: H. Izehoud J.P. Izeboud-de Plaa Correspondentieadres: Karperdaal 123 2553 PD Den Haag Volgens de svens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaats gevonden. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen welke hij heeft mogen ontvangen tijdens zijn verblijf in Zorgcentrum Swerf-Rust, kamer 017. Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging is rustig, maar voor ons plotseling, overleden mijn broer, zwager en onze oom Peter in de leeftijd van 60 jaar. Goes: F. P. Sanderse J.C.J. Sanderse-Paauwe Petra en Ronald Jackie, Yvette Jacco Naomi, Alanon Goes, 7 maart 2009 "Ter Valcke" Correspondentieadres: Dam 5 4461 HV Goes De crematieplechtigheid wordt woensdag 11 maart om 14.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Valcke", afdeling Palliatief voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na 37 jaar op de wereld, soms zonder reden, soms niet eerlijk, soms met woede, maar ondanks alles toch een goed leven gehad, met zowel verdriet als geluk, geluk door schade en schande, maar bovenal GELUK. Michaël Ondanks al zijn humor en levenslust, Heeft Michaël deze strijd niet kunnen winnen. Na vele fijne jaren die we met Michaël mochten beleven, Moeten we nu met veel verdriet afscheid nemen van Michaël.... in de leeftijd van 37 jaar. Vanessa Melissa, Joey Martine Martin en Ella Maxim Noa Bassie 9 4381 RG Vlissingen, 7 maart 2009 Glacisstraat 33 Michaël is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag van 10.00 tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 maart om 14.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis vinden we het fijn u te ontmoeten in restaurant/partycentrum "De Schelp", Burg. van Woelderenlaan 5 te Vlissingen Geen rouwkleding Jouw lijden zien, je niet kunnen helpen Dat was onze grootste smart Wij willen je de rust gunnen Droefheid vult ons hart Collega's en vrienden Patrick en Sandra, Frank, Ramon en Krista, Martijn'en Dymphy, Alex en Margreet, Fred Gert-Jan en Natasja, Kees, Peter en Vivian, Hans en Arianne, Wim-Jaap Wij wensen Vanessa, Melissa, Joey .en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel, maar blijven toch Voor altijd... Nog verdrietig om het verlies van onze vader, opa en overgrootvader, is nu geheel onverwacht vredig ingeslapen, onze moeder, oma en overgrootmoeder sinds 24 april 2008 weduwe van A Vlissingen, 14 april 1927 t Goes, 7 maart 2009 Goes: Cora Grussu-Kerkhove Lino Grussu Angela en Ruud Ryan, Jaimie Nieuwdorp: Willy Oostdijk-Kerkhove Eric Oostdijk Fabian Onze dank gaat uit naar het personeel van "Ter Valcke", voorde liefdevolle verzorging. Correspondentie-adres: Ring 73,4455 AD Nieuwdorp We komen samen op woensdag 11 maart om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, om afscheid van haar te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20