Familieberichten Jubileum FHensenlinq.nl ÜTdf Jödsn Elizabeth Terwiel-Rothuizen Jaap Beste Jaap Bernardus Gerhardus Beumer Ben Beumer Jan Capello Maurits Roeland Louise Hermine Astrid Cornelissen Heieen Jumelet Heieen Jumelet 16 j Maandag 9 maart 2009 Een dag om te vieren Een dag om even stil te staan Bij de bijzondere verbintenis Die wij 50 jaar geleden zijn aangegaan... UITNODIGING Graag nodigen wij u uit voor de receptie van ons 50 jarig huwelijksfeest op Vrijdag 13 Maart a.s. vanaf 19.00 uur in Restaurant de Zeelandbrug Weg naar de Val Zierikzee Graag tot ziens Nelly en Jan Bakker Haneweg 1 4305 AA Ouwerkerk Bedroefd, maar dankbaar dat haar eén langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en mijn oma weduwe van Casper Terwiel V Wagenirigen, 30 maart 1930 t Koudekerke, 7 maart 2009 Sylvia Terwiel Kees van der Burght Martin Terwiel Mechje van Gils Joël Correspondentieadres: S. Terwiel Lange Noordweg 5,4453 RC 's-Heerenhoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 12 maart van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom. Wij zullen hem altijd missen. Onze gedachten en liefde zijn ook steeds bij hen van wie Jaap zoveel hield: zijn vrouw Joyce, zijn kinderen Chalene, Laura, Kate, Chelsea en Levy en onze vader en moeder en opa en oma. Goes Middelburg Anne Blok en Bert Kreeft Jervaes Kok Dientje Kreeft Hanna Kreeft Nans Blok Jan van Gorsel Laurens van Gorsel Wat zouden we nog eens graag voor je spelen, helaas het mag niet zo zijn! Wij wensen je vrouwtje en kindertjes heel veel sterkte toe en verder natuurlijk heel de familie. We zullen je missen, dag vriend. Ben Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame levenspartner, onze vader en opa Ben ik Lochem, 29 augustus 1939 t Vlissingen, 7 maart 2009 Janet Stroo Jolanda en José Yvonne, Roy en Dominique Monique en Frans J. Ie Clercq Boulevard Bankert 500,4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 12 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk 3,4337 PB Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. Hoopvol volgden wij zijn strijd, die hij alsnog verloor. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde buurman en zeer gewaardeerde secretaris /penningmeester van de VvE Ganuenta Wij wensen Janet, kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bewoners wooncomplex Ganuenta, Boulevard Bankert, Vlissingen, het bestuur van de VvE Ganuenta Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met vrede in ons hart geven wij kennis dat na een lang, actief loven is overleden onze oom in de leeftijd van 86 jaar. Mieke de Schipper-Goovers Cees de Schipper Jan Goovers Cobie Goovers-van Dalen Ria Huige 7 maart 2009 Correspondentieadres: de Graaffstraat 3 4461 WN Goes De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 11 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er in de condoleanceruimte van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis 'Ter Valcke'te Goes voor de goede zorgen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de zoon van onze fractievoorzitter in de leeftijd van 12 jaar. Wij wensen het gezin Roeland en de familie van harte Gods ondersteuning toe in dit smartelijk verlies. Leden, volgers en medewerker SGP-statenfractie Zeeland en SGP-gedeputeerde Middelburg, 5 maart 2009 kijk ook op Herinner mij, Maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, Hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Wies Elsene, België 14 maart 1937 Brugge, België 6 maart 2009 Middelburg: Elly en Theo Loek en Bianca Kim en Rens Cindy en Leonard Dy on, Jaimy, Lor an Den Haag: Marco en Yim Mee Nieuwkoop: Elly en Charles Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 20 4331 RK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op donderdag 12 maart om 11.00 uur, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen En nu nog maar alleen het lichaam los te laten - de liefste en het licht te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan Het werd, het was, het is gedaan. Vasalis Toch nog onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma A IJsselmonde, 1 juli 1926 t Breda, 6 maart 2009 Kamperland: Jaap Lefévre Wilhelminadorp: Corrie en Hans Kamperland: Heieen en Ilené Wimt 1963 Wim 12001 en kleinkinderen Veerweg 152 4493 AW Kamperland De overdenking zal worden gehouden op woensdag 11 maart a.s. om 14.00 uur in het Jhr. Mr. De Casembroothuis aan de Nieuwstraat 46, 4493 BE te Kamperland. Aansluitend zullen wij haar om 14.30 uur begraven op de algemene begraafplaats aan de Veerweg te Kamperland. Na afloop van de plechtigheid'is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat toch nog onver wacht is overleden onze schoonzus en tante Goes: Cees en Jo Lefèvre-Gilden neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18