Familieberichten mensenlinq.nl Leo Corthals Leo Cortfiais Leo Corthals Leo Corthals Lieve Leo weduwnaar van Riet Cortfials-Steenhard weduwnaar van Riet Corthals-Steenhard weduwnaar van Riet Steenhard Willemijntje van Iwaarden-Peters Adrianus Jacob Hendrikse Anton Dingenis Nelis Anton Dingenis Nelis 'S.T.T. bv A.D. Nelis 30 I Zaterdag 7 maart 2009 kijk ook op Degene die ik liefheb heb ik veriaten om degene die ik (iefhad terug te zien Rust zacht aider, aider, allerliefste Papa en Opi in de leeftijdvan 72 jaar. Middelburg: Chantai Corthals Lois 4331 DB Middeiburg, 5 maart 2009 Hof van Sint Pieter 30 Leo is opgebaard in het Uitvaartcentrum H.Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 10 maart van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Leo hield van witte bloemen Zij die geen rouwbrief heèèen ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve broer, zwager en oom is op 5 tnaait 2009 overleden C luintal en Lois, we zijn er voor jullie. Middelburg: Connie en Cor Filius-Corthals Lidia Ted Ellen enjan Jl/bi Tom Koos Cortfiais Joop enAnne-Marie Leo en Monique Middelburg, 5 maart 2009 Geheel onverwachts is overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Goes: C.J. Steenhard de Waard Kapelle: Adrie en Sari Goes: Rinus en Sophie Kloetinge: Cees Goes Hans en Ineke Kruiningen: Adri en Truus En neven en nichten Wij wensen Chantai en Lois heel veel sterkte toe met dit grote verlies. De lieve vader van onze buufis overleden Chan, Lois en familie veel sterkte. Raymond, Remy, Noëlle en Manu Marcel, CarinaQuinten, Darto en Ha We hebben vaak genoeg Van je mogen genieten We zuilen je missen! Champ &C Lo, we zijn ervoor jullie! Michel, Machteld en Dean Mickael, Elvira, Andy, Denise en Justin Gerwin, Mariam, Jill en Jake Willem en Lisetta ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ga met God, dart heb je een goede Leidsman. Verdrietig willen wij u laten weten dat rustig is overleden, onze zorgzame en bijzondere moeder, oma en overoma weduwe van Gerard van Iwaarden in de leeftijd van 90 jaar. Oost-Souburg: Hennie van Iwaarden Nel Adriaanse Inge en Aschwin Luna Sem Esther en Peter Rilland: Tonny van de Griek van Iwaarden Joost van de Griek Sylvia Peter en Mascha Benjamin Krabbendijke 2 maart 2009 Correspondentieadres: A. Butijnweg 85 4411 BW Rilland De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieulande en Ter Weel voor de liefdevolle verzorging. De HEERE zal het voor mij voleinden Uw goedertierenheid, HEERE! is in eeuwigheid; en laat niet varen de werken Uwer handen. Psalm 138, vers 8 Intens verdrietig zijn wij over het overlijden van mijn lieve man. onze zeer meelevende lieve heit, opa en schoonvader in de leeftijd van 74 jaar na een gelukkig huwelijk van 48 jaar Nieuwerkerk 5 februari 1935 Lemmer 5 maart 2009 Lemmer: D.J.A Hendrikse-Lemstra Zoeterwoude: Hendrik en Jacoline Justus, Maarten Amsterdam: Marina en Huib Haarlem: Aly en Harold Maud, Isis In liefdevolle herinnering: Lubbertus Den Haag: Tineke Lemmer: Jaap Amsterdam: Nelleke Wij nemen afscheid in een dienst op D.V. maandag 9 maart om 13.30 uur in de Moriakerk Gereformeerde Gemeente, Meidestraat 2 in Emmeloord. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan het afscheid van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Nieuwe Begraafplaats in Lemmer. Correspondentieadres: Fam. Hendrikse Kortestreek 9 8531 JE Lemmer Eens is alle strijd ten einde, dan slaat eens voor laatst de klok. Dan wacht aan Uw sponde een engel, die U opwaarts voert tot God. Treur niet, ween niet lieve kinderen, heerlijk is misschien verschiet. Want de pijn op deze aarde, dat is in de hemel niet. Heden nam de HEERE uit ons midden weg onze geliefde zorgzame vader, schoonvader en opa weduwnaar van Maatje Adriana Slabbekoorn geboren 2 januari 1922 - overleden 5 maart 2009 Kloosterzande: Hansweert: Vlissingen: Vogelwaarde: Koudekerke: Vlissingen: Vogelwaarde: Oost-Souburg: Suus en Jos (in herinnering) Cora en Jack Elly en Ad Henken Marjan Tonny en Jans (in herinnering) Matty en Johnny Anjaen Huib Alex en Evelyn Klein- en achterkleinkinderen Met dank aan de artsen en het verzorgend personeel van Zorgcentrum "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen Zorgcentrum "Ter Reede", kamer 11 Correspondentieadres: Maartenbroersweg 67, 4417 BK Hansweert. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. M.T.van der Vlugt-Plet, wordt gehouden maandag 9 maart om 13.00 uur in de Protestantse- kerk, Dijkstraat 12 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Voor,aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van onze vader en opa in bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er in dorpshuis Kaj Munk, School straat 5 gelegenheid tot condoleren. Eenieder die geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze adverten tie als zodanig te beschouwen. geboren 2 januari 1922 - overleden 5 maart 2009 Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Beetje bij beetje moesten wij je verlaten we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer de vader en opa van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan zeggen we "Dank je'Voor al watje hebt gedaan. Rust zacht lieve vader Cora en Jack Elly en Ad Tonny en Jans (in herinnering) Matty en Johnny Alex en Evelyn Group of compan ies Ons bereikte het droevige bericht dat de hoer vader van onze directeur Alex Nelis en opa van onze collega Marijke is overleden. Wij zijn hem zeer dankbaar voor wat hij voor de oprichting van S.T.T. heeft betekend. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Staf Personeel van S.T.T. Group of Companies B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84