bsms (J) I1lensenlinq.nl Familieberichten gpBa Britt üvsriedBfj Jacob Cornelis Blok Jaap Jaap Blok Mijn Maat Jaap Blok Lieve Jaap Jaap Blok Jaap Jaap Blok Jaap Blok Antonina Daniëlse Reint Carbaat 28 I Zaterdag 7 maart 2009 kijk ook op Dolblij zijn wij met onze dochter Geboren 5 maart Monique, Daan, Anne, Évy A Tim* Vermin - Fassaert Waarom jij? iii waarom ji]: We zullen het nooit weten We zullen je missen maar Nooit vergeten. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij verslagen kennis dat door een tragisch ongeval uit dit leven is weggerukt mijn lieve man, onze vader, zoon, schoon zoon, broer en zwager - Jaap- echtgenoot van Joyce de Jong ■A 9 februari 1970 - f5 maart 2009 Rilland: Joyce Blok-deJong Chelsea Levy Chalene Laura Kate Rilland: L.J. Blok J. Blok-Lambregtse Goes: Anneke en Bert Kreeft-Blok Middelburg: Nans Blok Spijkenisse: Liesbeth van Gent Hoogvliet: Barry en Nicole de Jong-Goes Kaatsheuvel: Willem en Franny de Jong-Roosenberg Broèkestraat 13,4411 CS Rilland. Jaap is opgebaard in zijn eigen bedrijf 'LevBlo', De Poort 75b te Rilland waar maandag 9 en dinsdag 10 maart van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid van Jaap te nemen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 11 maart om 13.00 uur in zijn eigen bedrijf 'LevBlo', De Poort 75b te Rilland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'LevBlo' gelegenheid tot condoleren. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachts overlijden van onze vriend Wij wensen Joyce, alle kinderen en de naaste familie veel sterkte met dit zware verlies. Ab, Sandra, Anouk André, Wendy Corné Corné, Angela, Mike Danny, Els Ed, Hester, Tiam Etmel, Marianne Jordi Juriën Ko Luuk, Jozien Omer Patrick Rick Rien, Miranda Rinus, Karin Sebastiaan, Sharon, Rebekka, Aaron Tonny, Brenda Wim Je Levblo en Bathse vrienden Geschrokken en verdrietig zijn wij door het verlies van onze vriend Wij wensen Joyce, Chalene, Laura, Kate, Chelsea .Levy en de Familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Je was onze vriend eerlijk en oprecht die voor ons op kwam of voor ons vechtte bij jou konden we lachen maar ook uithuilen zo'n vriend was jij voor ons we zullen je vreselijk missen... Jos, Marleen Sam Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij een dierbare vriend kwijt geraakt. Jaap voor altijd in ons hart en onze gedachte Wij wensen Joyce, de kinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Arnoud, Aukje, Xander en Thomas We zijn met stomheid geslagen door het onverwachts overlijden van Het lijkt altijd ergens anders te gebeuren en dan ineens zo dichtbij. Geen afscheid kunnen nemen! Waarom Jaap, Waarom Jij?! We wensen Joyce, kinderen, familie en iedereen die Jaap liefhad heel veel sterkte toe. Danny en Linda Bas en Sharon Herman en Annemarie Kees en Angelique Dennis en Brigitte John en Jessica Patrick en Petra Sander en Sabine Berti en Hellen William en Jenny Etmel en Marianne Dave en Mandy Arnoud en Aukje Rudi en Robbert Michel en Wendy en alle kinderen We wensen Joyce, de kinderen en de verdere familie heel veel sterkte. Rens en Kaat, Hans en DimmyMare en Ilse, Richard en Erna, Liesbeth en alle vrienden van Café Die Twee. Geen woorden voor We zijn diep getroffen door het tragisch ongeval van onze medewerker en collega Jaap voelde zich betrokken bij ons bedrijf, was op de bergingsauto als een vis in het water, nooit was het hem teveel. We verliezen in hem een vrolijke, optimistische en levenslustige vriend, medewerker en collega. We zullen hem enorm missen. We wensen Joyce en de kinderen, vader en moeder Blok en de verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Van Hoek B.V. Kees en Ine van Hoek Peter en Kitty van Hoek Wim, Toine, Kees, Randy, Inge, Mirjam en de taxichauffeurs Ruwe bolster, blanke pit. Je had het allemaal voor elkaar. De Poort zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Heel veel sterkte Joyce, de kinderen, familie en goeie vrienden. De Meeuw Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de papa van Levy Wij wensen Joyce, Charlene, Laura, Kate, Chelsea, Levy en verdere familie veel sterkte toe. Medewerkers, ouders en kinderen van Peutergroep de Doordouwertjes, Kinderopvang de Bevelanden Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het droeve bericht van het overlijden van Wij wensen Joyce, Charlene, Laura, Kate, Chelsea, Levy en de overige familieleden en bekenden veel sterkte toe. Locatie Ouderraad Rilland, Kinderopvang de Bevelanden Wij zijn erg verdrietig, dat de vader van onze leerlingen Kate en Chelsea Blok door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe. RKbs "de Horizon" /Rilland Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Ter Reede, woning 1, is rustig van ons heengegaan mijn schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Anna sinds 1969 weduwe van Pieter Lippens -☆Middelburg tVlissingen 2 februari 1911 6 maart 2009 Co Lippens t Tonny Lippens-ten Haaf Anneke Boschma-Lippens Peter Boschma Marjo van de Voorde-Lippens Dave van de Voorde en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Leeghwaterstraat 26 4382 JN Vlissingen U kunt afscheid nemen van Anna op dinsdag 10 maart om 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Om 12.00 uur willen wij haar leven gedenken in de aula van het uitvaartcentrum. Hierna zullen wij haar begeleiden naar de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar de bijzetting in het familiegraf om 13.00 uur zal plaatsvinden. Na de bijzetting is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. 06-09-1934 02-03-2009 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. Correspondentieadres: R. Carbaat Westerscheldestraat 77 4388 VE Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82