Familiebericht) dlensenlinq.nl Aaike Herrebout Job Marinus Traas Willy Cyriet Vermei re Edy Vanhij fte Pieter Marinus Oreel Gerarda Perdaen-Vereecken Adriaan Nijsse Josepha de Rijcke-van de Waeter Cornelis Jacobus Serier Mathilda Sponselee-van Heese Jannetje Leuntje Bliek-van Oosten Walter Zwartelé Samuël Zwemer Pieternella Tolhoek-Wisse Izaak Schipper X Juójfeimi 34 I Zaterdag 7 maart 2009 kijk ook op Lieve mensen, onze dank is groot voor alle lieve en hartelijke belangstelling, troost en hulp, met en na het overlijden van mijn innig geliefde man, vader, schoonvader en opa Aaike zal altijd voortleven, in mijn en in veler gedachten. Majory Herrebout-v.an der Heyden Goes, maart 2009 Hartverwarmend was uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wij willen u hiervoor bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Job bij zo velen geliefd was. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. F.S. Traas-Verboom Joke en Jaap de Uat-Traas Johan William Wemeldinge, maart 2009 DANKBETUIGING Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa - flat Een speciaal woord van dank aan dr. Laterveer, de thuiszorg, de mannen van de brandweer en iedereen die Willy tijdens zijn ziek zijn hebben verzorgd. Annie Vermeire-Faas Kinderen en kleinkinderen a Breskens, maart 2009 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme worden Zoveel belangstellig en Zoveel troost Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, pa en opa Sary Vanhijfte-van Driel Roselinde en Frank Sharon Glenn en Laura Yolanda en Marco Yuki en Faedra Terneuzen, maart 2009 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn partner, onze vader, opa ejj over-opa Astrid Daane Familie Oreel Vlissingen, maart 2009 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma willen wij u allen hartelijk bedanken. Marlies en Frank d'Hondt, Piet t en Tosca Perdaen Annie en Guido Totté Aline enTwan Spapens Rose-Marie en Paul van der Boor en kleinkinderen Maart 2009 De vele blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa hebben ons zeer goed gedaan. Daarvoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. EllaNijssè-Beeke Kinderen Kleinkinderen Goes, maart 2009 DANKBETUIGING Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen. En we je zo sterk missen in alle dagelijkse dingen. Is er één ding, dat troost ons nog het meest. We zijn trots en dankbaar dat jij onze Moeder en Oma bent geweest. Een kaart, een bloem, een lieve groet Het deed ons allemaal zo goed Na het overlijden van onze lieve Moeder en Oma Uw belangstelling is voor ons een grote steun geweest. Onze hartelijk dank hiervoor. Eric en Maureen de Rijcke-Tas Carlijn, Manon Marleen en Hans Steutel-de Rijcke Daphne, Ruben Aardenburg, maart 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven en mooie woorden na het overlijden van onze lieve vader en schoonvader Johan Schilleman Dit heeft ons erg goed gedaan. Ook willen wij de medewerkers van Monuta Haerens bedanken voor de goede zorgen en mooie crematieplechtigheid. Oostburg, maart 2009 Koos en Heieen de Feijter - Schilleman Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. J.J. Serier-Boot, kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2009 Achter tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Troostvol en hartverwarmend was het medeleven dat wij van u ontvingen na het plotselinge overlijden van onze lieve ma en oma Thiele Wij danken u voor de kaarten, de brieven, de tele foontjes, de gesprekken en uw aanwezigheid. Uw aandacht tijdens ons verdriet heeft ons goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van T.er Schorre, afd. Dwergmeeuw en de Vurssche, afd. Bossenblie voor de 19 jaar dat zij onze ma en oma zo goed hebben verzorgd. kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven in de vorm van een kaartje, telefoontje of praatje tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma willen wij u hartelijk dankzeggen. H.M. Bliek Kinderen Kleinkinderen Wolphaartsdijk, maart 2009 DANKBETUIGING Dankbaar ben ik voor uw medeleven en woorden van troost. Medeleven in de vorm van brieven, kaarten, persoonlijke contacten en de aanwezigheid van zeer velen tijdens de afscheidsplechtigheid voor mijn man Uw reacties gaven zijn betrokkenheid voor de mede mens en de samenleving weer. Hieruit sprak veel waardering en genegenheid voor hem. De vele bloemstukken spraken hun eigen taal. Deze hartverwarmende betrokkenheid heeft mij, ondanks al het verdriet, heel erg goed gedaan. Philippine, maart 2009 Heieen Zwartelé-Penne De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader en opa hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de begrafenis waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2009 Langs deze weg willen wij familie, vrienden, relaties en andere bekenden bedanken voor het overweldi gende medeleven wat wij hebben mogen ontvangen na het zo plotselinge overlijden van onze lieve moeder Het heeft ons goed gedaan. René en Diny Tolhoek Martin Antoinet en Sieward Marianka en Mark Ferdy Josseline en Roy Cherinda en Mervin Christian Claudia Amanda Jarno 's-Heer Abtskerke, maart 2009 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa zeggen wij u hartelijke dank. P. Schipper-den Hollander Kinderen en kleinkinderen Wij willen u hartelijk danken voor alle felicitaties, bloemen en kado's bij'ons 50-jarig huwelijk. Lou en Mina Melse-Vos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36