mi, ook op H)ens9nlinq.nl Familieberichten Pieter Oppenneer Rust zacht Piet E.J. van Strien-van der Bijl Krijn Kraaijenbrink Lieve Krijn Krijn Kraaijenbrink v- mmm DimilMuKiité Joseph Hendrik Nowak Jacobus Goedbloed Maria den Hamer-Hamelink Jan Huige Boudewijn de Groot Lein van Ham Agnes de Jonge-Goense Maria Maatje Kakebeeke-Polderman Hermanus (Harry) Nijland Suzanna Vader-van Sluis Gabriël Jacobs 32 I Zaterdag 7 maart 2009 Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte rustig is ingeslapen mijn lieve man en mijn zorgzame vader -Piet echtgenoot van S.A. Oppenneer-Kolijn in de leeftijd van 62 jaar. Terneuzen: Ans Peter Gent, 5 maart 2009 Stuvesande 402 4532 MK T erneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 11 maart om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Positief het gevecht aangegaan. Het mocht niet zo zijn. Herman en Lia Pepijn en Monique Jop, Mats Sidney en Desireey Ryana Terneuzen, 5 maart 2009 Heden bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van onze geachte medebewoonster mevrouw Wij wensen de nabestaanden alle sterkte toe. Bestuur en Leden WE Residence Banckert Vlissingen Vloedlijn Tussen het wrakhout, moegesleten stenen, olieresten en linkerschoen, gerafeld touw een fles, verbleekt papier met woorden die er al sinds lang niet meer toe doen schrijf ik mijn naam en wind steekt op en zand bedekt de achteloze resten die niemand mist straks na de vloed zal ook mijn naam zijn uitgewist. Intens verdrietig, maar vol trots, bewondering, respect en dankbaarheid voor alle mooie, fijne herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde pa en opa weduwnaar van Jannetje Hakkert in de leeftijd van 71 jaar. Ossenisse: Ron Roland Grubbenvorst: Jacoline en Teun Merel Nienke Tara Breskens, 4 maart 2009 Correspondentieadres: Veestraat 11 5971 BE Grubbenvorst Op dinsdag 10 maart komen wij om 13.00 uur samen voor een korte afscheidsdienst in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Aansluitend zal aldaar de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Indien u nog persoonlijk afscheid van Krijn wilt nemen wordt u verzocht dinsdag om 12.45 uur aanwezig te zijn. Wat zal ik onze gesprekken en samen zijn missen. Jij was mijn steun en toeverlaat. Ik stond je bij, bij alles watje vroeg. Je bent eruit gestapt zoals je het wenste. Jouw Robijntje Heden bereikte ons het droevige bericht dat een goede kennis, de heer is overleden. Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf gedragen. Heeft hij veel voor anderen gedaan, bemind en geliefd is hij van ons heengegaan. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Familie de Dijcker Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man en onze vader, schoonvader en opa (Jos van dfe Viking) Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. namens de familie Nowak Vlissingen, maart 2009 Wij danken u hartelijk voor de warme belangstelling bij het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa Ook dank aan dr. Ubels, dr. Helmes, dr. Cevaal en de Thuiszorg. M. Goedbloed-Gideonse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gapinge, maart 2009 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat ma in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Fam. den Hamer-ESIijleven Fam. den Hamer-van Zuuren Zaamslag, maart 2009 De stilte is oorverdovend... Een omarming, een handdruk, een kaartje, lieve woorden van troost en andere blijken van medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa hebben ons laten voelen dat we niet alleen staan in ons verdriet. Hartelijk dank hiervoor. Sjaan Vermeulen-Schrieks Kinderen Kleinkinderen Heinkenszand, maart 2009 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij bedanken iedereen voor de hoeveelheid belang stelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa (Bou) C. de Groot-van Belzen Middelburg, maart 2009 Wij willen een ieder bedanken voor de belangstelling bij het overlijden van onze broer en lieve buurman Familie Seijbel Familie van Ham Maart 2009 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame fantastische ma en oma willen wij u hartelijk dankzeggen. A. de Jonge Kinderen Kleinkinderen Heinkenszand, maart 2009 Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlijden van onze zus willen wij u oprecht dank zeggen. Uit aller naam: de familie Serooskerke, maart 2009 Een stoel blijft leeg een stem blijft zwijgen maar in het hart zullen de herinneringen voor altijd blijven Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa willen wij u oprecht dank zeggen. N.J. Nijland.- Louwerse Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, maart 2009 Ik wil u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Bram Vader Middelburg, maart 2009 Voor de vele blijken van medeleven, zoals kaarten, e-mails, bloemen en uw aanwezigheid bij het afscheid van onze lieve zorgzame vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Dat hij bij zovelen geliefd was is ons tot grote troost. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Kloetinge, maart 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34