Banen Q) JobTrack.nl Garage Verbrugge b.v. Dumper machinist zwembadmonteur de badmeesters Medewerker Debiteuren-, Crediteurenbeheer de caoooi www.dehoop-terneuzen.nl TECHNISCHE MEDEWERKERS Wij zijn op korte termijn op zoek naar EEE> I1 II I I Herenmode-adviseur m/v Commercieel/Administratief Medewerker Binnendienst 52 I Zaterdag 7 maart 2009 Kijk ook op Het familiebedrijf De Hoop Temeuzen, opgericht in 1911, is een concern met meer dan 40 dochterbedrijven en deelne mingen, welke voornamelijk zijn gevestigd in Nederland en België. Momenteel zijn er ca. 1200 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor is gevestigd in Temeuzen. Het concern is toeleverancier in de bouw. Voor de afdeling Centrale administratie zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: 40uurp/w Hij/zij is mede verantwoordelijk voor het beheren en opvolgen van openstaande vorderingen en het juist verwerken en tijdig betalen van facturen van onze leveran ciers voor meerdere werkmaatschappijen van De Hoop Temeuzen BV. Hij/zij krijgt om deze administratieve handelingen te verrichten alle gegevens door vraagt de benodigde gegevens op van de verschillende afdelingen van de diverse maatschappijen. Daarnaast realiseert hij/zij een efficiënte, correcte en betrouwbare administratie en procesafhandeling rond de openstaande vorderingen en te betalen facturen. Functie-eisen/ Opleiding en ervaring Heeft een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau (bij voorkeur aangevuld met een HBO-opleiding) in een financieel administratieve richting, eventueel aangevuld met relevante cursussen. Heeft een jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie. Sollicitatieprocedure Voor meer informatie over deze vacature verwijzen wij u naar onze website: www.dehoop-terneuzen.nl Garage Verbrugge is een onderneming met 40 medewerkers. De bedrijfswagenafdeling is (service)-dealer van DAF trucks. Verder repareren en onderhouden wij havenequipement, alle getrokken materieel, opbouwen, laad - loskleppen, airconditioning en alarmsystemen. De personenwagenafdeling is dealer van Daihatsu en verkoopt en onderhoudt daarnaast BMW personenwagens en andere merken. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn we op zoek naar: m/v Functie-eisen: zelfstandig uitvoeren van onderhoud - en reparatiewerkzaamheden aan (zwaar) intern transportmaterieel en aan op - en overslag installaties. Vakgebied: mechanisch met hydrauliek en pneumatiek. Opleiding en/of ervaring: bereidheid tot het zich verder bekwamen middels opleidingen en ervaring in de branche heeft onze voorkeur. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Vlissingen en wij bieden naast een prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met onze bedrijfsleider Eric Temmerman, 0115-681237. Uw sollicitatie dient voor 31 maart 2009 te zijn ontvangen. Wilt u mailen, doe dit aan: info@aaraaeverbruQae.nl. liever schriftelijk, dan aan: Garage Verbrugge b.v. Postbus 530 4530 AM Temeuzen Industrieweg 37 - 4538 AG Temeuzen tel: 0115-681200 www.garageverbrugge.nl Jac Rijk is in ruim 75 jaar uitgegroeid tot een specialist op het gebied van grond-, weg- en waterbouwwerken. Wil jij ons team komen versterken? Wij vragen: - Goede samenwerking in teamverband - Juiste mentaliteit - Bereidheid om week van huis te zijn - Affiniteit met machines Wij bieden: - Een fulltime dienstverband - Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden BIJLEVELD-mannenmode wil graag kennismaken met een Fulltime (38 uur) en Parttime (min. 24 uur) die Leeftijdsindicatie vanaf 25 jaar het ontzettend leuk vindt om mooie kleding te verkopen het snapt dat onze klanten centraal staan het leuk vindt om onze klanten goed te adviseren het leuk vindt om op zaterdag te werken mee wil denken hoe wij dit kunnen optimaliseren Als dat zo is hebben wij voor jou een ontzettend leuke baan in een groep enthousiaste en deskundige collega's. Ook als jij denkt nog niet voldoende vakkennis of ervaring te hebben, maar jij hebt wel de ambitie om dit te leren, dan is je reactie welkom. Stuur je reactie aan: Bijleveld mannenmode Nieuwe Burg 12 4331 AH MIDDELBURG t.a.v. Robert Bi jleveld mailen mag natuurlijk ook: info@biileveld-mannenmode.nl APEX B. V. is sinds 1988 de specialist in het adviseren, .ontwerpen en leveren van alle bedrukte en onbedrukte media ten behoeve van handel, industrie, overheid en reclamesector, voor meer informatie zie www.apexdrukwerk.nl Wij zijn op zoek naar een Het verwerken van inkomende offerte-aanvragen en orders, aangeleverd door de buitendienst behoort tot één van de taken. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de inkoop en afhandeling van bijbehorende informatiestromen. Je hebt veel contact met de vertegenwoordigers intern en met toeleveranciers extern. De gebieden van verantwoordelijkheid: - vlot en nauwkeurig afhandelen van inkomende offerte-aanvragen en orders. - contacten met toeleveranciers onderhouden - zorgdragen voor een optimale leverings- en informatiestroom - adequaat afhandelen van inkomende telefoongesprekken Wat zijn daarvoor de functie-eisen: - MB0+ werk- en denkniveau - Enige jaren werkervaring in een commerciële B2B werkomgeving - Kennis van MS Office, Outlook, kennis van Drumis is een pré - Kennis van grafische producten - Commercieel inzicht - Goede telefoonstem - Zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken - Kennis van de Duitse taal is een pré Wat krijg je daarvoor terug: - Een passend salaris naar werkniveau en -ervaring - Een standaard 38-urige werkweek (vrijdag tot 15.00) - Mogelijkheid tot deelname in een collectieve zorgverzekering - Mogelijkheid tot deelname in een collectieve pensioenvoorziening - 25 vrije dagen per jaar Je kunt je sollicitatie voorzien van CV binnen één week richten aan: APEX B.V. T.a.v. de heer J. Krikke Postbus 51, 4330 AB MIDDELBURG E-mail: jan@apexdrukwerk.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Badmeesters is sinds 1987 zowel in het binnen- als het buitenland actief in het ont werpen, aanleggen en onderhouden van zwembaden en zwembadinstallaties. Door de gestage groei van het aantal opdrachten is De Badmeesters op zoek naar een veelzijdige t- 06 voor aanleg, service en onderhoud Als zwembadmonteur werk je aan het plaatsen, aansluiten, 'servicen' en onderhouden van diverse soorten zwembaden, zwembadinstallaties, overkappingen, sauna's, whirlpools, luchtontvochtigers, etc. Je bent betrokken van de allereerste voorbereidende, bouwkun dige werkzaamheden tot en met het perfect in conditie houden van de geplaatste baden. Beschik jij over de juiste eigenschappen -flexibel, klantvriendelijk en de nodige kennis van het (elektro)installatievak- en heb je een scherp analytisch denkvermogen en het rijbewijs B, dan biedt De Badmeesters je een uitdagende baan. Die wordt beloond conform de Metaai- CAO. Een geoliede organisatie met professionele en gemotiveerde collega's kijkt uit naar jouw toegevoegde waarde. Want kwaliteit maak je samen. We kijken uit naar serieuze reacties, vóór 21 maart 2009. De Badmeesters, t.a.v. Dhr. M. v.d. Hurk, Postbus 47, 4328 ZG Burgh-Haamstede zwembaden whirlpools sauna's stoombaden burgh-haamstede telefoon 0111 651056 info@debadmeesters.com www.debadmeesters.com aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gestekt. J Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar: Jac. Rijk b.v. T.a.v. Personeelszaken Postbus 409 4380 AK Vlissingen T. 0113-56 12 08 F. 0113-56 32 38 E. info@jacrijk.nl www.jacrijk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 144