je zakdoek' ver voorbij
ro
ro
ro
ro
55 media@wegener ni krijg alleen maar veel energie van deze mensen' r j |Y"|0Cl 13
•^"1024-3650570 johnny de Mol ->
Zaterdag 7 maart 2009
07:05 Lachen om home
video's 08:00 Tommy te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 10:00 De
Tuinruimers 10:55 SBS
6 Sport: Spaans voet
bal - Bar^a TV 11:25 SBS
6 Sport: IJshockey 12:00
De grote beurt 12:55 Te-
letrends 15:00 De op
voed politie voor die
ren 15:35 Droomhuis in
de zon 16:30 Nederland
kampeert! 17:00 Ver
bouwen verkopen
07:00 Teleshop 7: Best
of shopp ing 09:30 Free-
birds 10:00 Vis TV 10:25
Fight for your ride 11:00
Business class 12:15
Classic car rally: Winter
trial 12:45 Enzo Ferra
ri 14:55 RTL CP: WTCC
- Preview 200915:25
RTL CP: Crashes 15:50
Blackadder 17:30 PRAu-
totype
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Music
to worship 11:00 Gala!
12:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:10 Design Inc
17:35 Friday night lights
07:00 Twins 07:55 Passi
on for fashion 08:55 Ex
treme home makeover
10:00 TekTVShop 11:00
Astro TV 13:00 Het Blok
IV14:00 Crimes of fa-
shion 15:55 Women's
World Awards 2009
17:05 Runners life 17:35
Ready steady cook
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Phineas& Ferb,
The suite life of Zack
and Cody, The replace
ments, Rangers, Totally
Spies, A kind of magic,
Recess, Fillmore, Tofu's,
Kim Possible, The sui
te life of Zack and Cody,
Jetix megatalent, Beu-
gelbekkie, Totally Spies
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Gek op wielen,
autoprogramma
18:30 RTL Transport
wereld, transport
magazine
18:30 Crash test mom- 18:35
my, wedstrijd
Extreme home
makeover
18:00 Sneak, filmupdate
18:20 Border security,
realityserie (h)
18:50 Scooby-Doo,
filmkomedie
19:00 De 25 meest hi- 19:00 RTL Autowereld, 19:30 Huisdokter, hui- 19:30 Doe-het-zelf-
larische homevi- autoprogramma zenprogramma date, datingpro-
deo's aller tijden, 19:30 Mr. Bean, come- gramma
overzicht dyserie
20:30 Wegmisbrui- 20:00 Stom, stommer, 20:00 Opening soon,
kers!, verkeerspro- stomst!, reality- realityserie
gramma programma 20:30 Mijn tent is top,
20:30 Knight rider realityprogramma
2009, actieserie
20:30 Medium, mis
daadserie
20:30 NCIS, detectivese-
21:30 Undercover in 21:25 Echte mannen: 21:30 Je leven in de
Nederland, un- De tunnelgravers steigers
dercoverprogram- van New York, re-
ma alityserie
21:25 Ghost whisperer, 21:25 Numb3rs,mis-
dramaserie daadserie
22:30
Hart van Neder- 22:15 The 4400, sf-serie
22:45 New best friend,
22:25 Supernatural,
22:20 Down met John
land - Late editie,
filmdrama
horrorserie
ny, realityprogram
reportages
ma
22:45
Piets weerbericht
22:55 Javier Guzman
22:55
Reportage: Al
presenteert: Co
Qaeda: Moord
medy Explosion,
met je mobiel
comedyshow (h)
23:55 Autopsie: Gehei- 23:05 Andromeda, sf-
men van de do- serie
den, serie docu
mentaires
23:15 Cold case, detecti- 23:55 The Shield, poli-
veserie tieserie
01:00 Happy Hour
00:00
Business class (h) 00:30
Aspe
00:10
Cold case
00:55
Nachtprogram
01:15
Teleshop 7
01:30
Teleshop 8
01:05
Nachtprogram
mering
01:16
Nachtlounge
01:31
Sneak preview
mering: Relax TV
02:25
Nachtprogram
03:00
Sneks
02:00
KamasutraTV
04:00
Hart van Neder
mering
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
land - Late editie/
03:55
Hart van Nederl.
Shownieuws (h)
(laat) (h)
05:59
jetix
voor een programma als dit."
De Mol is niet van plan een cultu
reel correct programma te maken
dat taboes moet doorbreken of
educatief is als Teleacs Knoop in je
zakdoek. De lichte toon is juist een
verademing.
„Ik wil gewoon leuke tv maken",
zegt hij. „Vooral ook laten zien dat
dit ook maar gewone jongeren
zijn met dromen en ambities, al is
het voor hen soms moeilijker die
waar te maken."
Die instelling levert veel grappige,
maar ook boeiende en ontroeren
de momenten op, zoals de scène
waarin Marika verdrietig wordt,
omdat ze maar te goed beseft dat
ze heel haar leven afhankelijk zal
blijven van anderen.
Down met Johnny, Veronica, 22.20 uur
O
oo
10
IO
ui
n
In 'Down met Johnny'
Downsyndroom.
gaat Johnny de Mol op stap met jongeren met het
foto Veronica/CPD
OVERICE iHMHI
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 In het theater. Herh
18:28 Wie nu? Herh
18:37 De kunstkeet. Herh
19:00 Herhalingen
09:00 Winterbeelden. 10:00
Lichtpunt. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Half uur na
tuur: Big cat diary. 14:10 Clips.
14:15 Sporza: Wielrennen:
Parijs - Nice. 16:20 National
Geographic special. 17:15
Vlaanderen vakantieland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Gentse waterzooi.
19:00 Het journaal - Sportwee
kend. 19:50 Het weer. 19:55
Dierendokters Australië. 20:25
Mercator. 21:25 Flikken. 22:15
De bende van Wim. 22:50 Het
journaal laat. 23:05 Studio
1.23:50 Het weer. 23:55 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mijn liefste vriendjes
Teigetje en Poeh. 08:00 Sam
son en Gert. 08:25 Sprookjes
boom. 08:30 Lazytown. 08:55
Mega Mindy. 09:20 Abrakoda-
bra. 09:35 Ketnetpop2.09:50
Disney's De vervangers. 10:15
De 5.10:40 Sherlock. 11:10
Disney's Lilo en Stitch. 11:35
De Smurfen. 11:59 CANVAS.
12:00 Canvas klassiek. 14:00
Sporza. 17:59 KETNET. 18:00
Alexander. 18:20 Mijn sport
is top. 18:55 Disney's Lilo
Stitch. 19:20 De week van Kar-
rewiet. 19:30 Animalia. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00 Lux.
21:55 Meduzot. 23:15 Licht
punt. 00:15 Panorama
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:30 Auto mobile. 09:00 Une
brique dans Ie ventre. 09:30
En quête de sens - il était une
foi. 10:05 Basket 1.10:25
Studio 1 - Samedi. 11:30 Mise
au point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:35 Weerbericht. 13:40
Escapade gourmande. 14:15
Wielrennen: Parijs - Nice.
16:10 Chiens et chats a La Une.
16:11 Jardins et loisirs. 16:35
Planète terre: A la surface des
mers. 17:30 Life is wild. 18:15
Questions d'argent. 18:20 Con
tacts. 18:30 Week-end sportif.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:05 Weerbericht.
20:10 Signé Taloche: Spéciale
10 ans. 22:21 Chiens et chats a
La Une. 22:35 The office. 23:00
Studio 1 - Dimanche. 23:30
Week-end sportif. 00:05 Le
12 minutes. 00:20 Une brique
dans le ventre.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 12:05 C'est
pas sorcier. 12:35 Explo.doc:
Inde. Les gardiens de l'eau.
13:30 Tennis: Davis Cup. 15:05
Nicole et Martha. 16:35 Tru
calling: Compte a rebours.
17:25,17:50,18:20,18:45,
19:15 Plus belle la vie. 19:45
Autosport: Auto rallye IRC.
20:10 Le grand résumé. 20:25
Batman Robin. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Weerbericht.
22:50 Hep taxi! 23:25 Reflets
sud. 00:20 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Andrew Marr show. 11:00 The
big questions. 12:00 Country-
file. 13:00 The politics show.
14:00 'Allo 'allo. 14:25 Cash
in the attic. 15:25 EastEnders.
17:20 After you've gone.
17:50 Lifeline. 18:00 Songs
of praise. 18:35 Nieuws en
weerbericht. 18:50 Regionaal
nieuws en weerbericht. 19:00
Nature's great events. 20:00
Antiques roadshow. 21:00 Lark
Rise to Candleford. 22:00 The
Victorians. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:20 Damages.
00:00 Deathtrap.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40 Big
cook little cook. 08:00 Batfink.
08:10 Animalia. 08:35 Three
delivery. 08:55 Prank patrol
pocketsize. 09:00 The revenge
files of Alistair Fury. 09:30
Only in America. 10:00 The
sorcerer's apprentice. 11:00
Something for the weekend.
12:30 Film 2009 with Jonathan
Ross. 13:00 Tennis: Davis
Cup. 15:00 Atletiek. 18:10 Ski
Sunday. 18:40 Dive Galapagos.
19:10 Jimmy Doherty in Dar
win's garden. 20:10 Top gear.
21:10 Richard Hammond's
engineering connections.
22:00 Monty Hall's great
escape. 23:00 Never mind the
Buzzcocks. 23:30 High altitude.
00:00 Graham Norton uncut.
Duitsland 1
07:15 Sesamstrafêe. 07:40,
08:05 Mama ist unmöglich.
08:30 Die Pfefferkörner.
09:00 Tigerenten Club. 10:00
Tagesschau. 10:03 Aladins
Wunderlampe. 11:00 Kopfball.
11:30 Die Sendung mit der
Maus. 12:00 Tagesschau. 12:03
Presseclub. 12:45 Tagesschau.
13:15 ARD-exclusiv. 13:45
Bilderbuch: Basel. 14:30 Tages
schau. 14:40 Wo der Wildbach
rauscht. 16:15 Die Steiermark
- Vom Weinland ins ewige Eis.
16:30 ARD-Ratgeber: Bauen
Wohnen. 17:00 Tagesschau.
17:03 W wie Wissen. 17:30
Gott und die Welt: Alt gewor
den in der Fremde - Muslime
in Deutschland. 18:00 Sport-
schau. 18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platz an der Sonne.
18:50 LindenstraRe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Tatort: Mauerblüm-
chen. 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 23:03 Das Wet
ter im Ersten. 23:05 ttt - titel
thesen temperamente. 23:30
Wolfzeit.
Duitsland 2
07:00 Das Zauberkarussell.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Total Genial. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Eucharistieviering. 10:14 ZDF
SPORTextra. 10:15 Langlaufen.
10:50 Skiën. 12:10 Schaatsen.
12:40 Langlaufen. 13:30 heute.
13:35 Schansspringen. 15:35
Grizzly Adams. 17:00 heute.
17:10 ZDF SPORTreportage.
18:00 ML Mona Lisa. 18:30
ZDF.reportage. 19:00 heute.
19:10 Berlin direkt. 19:30 Terra
X. 20:15 Rosamunde Pilcher:
Eine Liebe im Herbst. 21:45
heute-journal. 22:00 Hautnah
- Die Methode Hill: Eine
grausame Karriere. 23:25 ZDF-
History. 00:10 heute. 00:15
nachtstudio.
Discovery
07:50 World's toughest jobs:
Rodeo clown. 08:45 Overhau-
lin': SEMA - The Marks return
- Chips's picks. 09:40 How it's
made: Stainless steel/Football
helmets/Resin figures/Labo
ratory glassware. 10:05 How
it's made: Fire extinguishers/
Doughnuts/Shock absorbers.
10:35 Fight quest: France.
11:30 Alaska: Surviving the last
frontier: What did we get our
selves into? 12:25 Ray Mears'
bushcraft: Canoe journey.
13:20 Deadliest catch: Unsafe
and unsound. 14:15 Prototype
this: Virtual sea adventure.
15:10 Chop shop: Angry frog.
16:05,16:35 Wheeler dealers:
MRU Mark 1.17:05 Brainiac.
18:00 How it's made: Dress
forms/Boat propellers/Du
vets/Faucets. 18:30 How it's
made: Bronze bells/Wooden
aeroplane propellers/Charcoal
briquettes. 19:00 American
chopper: Michigan bike/My
name is Earl. 20:00 Mythbus-
ters: Voice flame extinguisher.
21:00 Time warp: Breakdan-
cing. 21:30 Time warp: Trail
bikes. 22:00 Ultimate survival:
Ireland. 23:00 Weapon mas
ters: Greek Fire. 00:00 LA Ink:
Welcome home Kat.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
08:00 Joyce Meyer. 08:30
Answers with Bayless Conley.
09:00 Creflo Dollar. 09:30
Brian Houston HillsongTV.
10:00 Teleshopping. 10:30 Ed
Young. 11:00 Leading the way.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Megastructures:
North Sea wall. 13:00 Green
dream district. 13:30 Heads
up: How do you drive a space
robot? 14:00 Long way down:
Gentlemen, start your engines.
15:00 Carrier: Groundhog day.
16:00 Breaking up the biggest:
Miami super stadium. 17:00
Earth investigated: Ancient
mariners. 18:00 Shark Nicole.
19:001 didn't know that. 19:30
Green dream district. 20:00
Kingdom of the blue whale.
22:00 Lockdown: Predators
behind bars. 23:00 Under
world: London. 00:00 Inside:
The body trade.
TMF
10:00,10:30 Sascha im
Schnee 11:00,11:30 Holly
wood Buzz. 12:00 Wat te doen
voor je poen. 12:30 Clipkennis.
13:00 TMF Superchart. 15:00
Top 25.17:00,17:30 Sascha
im Schnee. 18:00 Clipkennis.
20:00 Wat te doen voor je
poen. 20:30 De videotheek.
21:00 TMF NL. 22:00 Clipken
nis. 23:00 TMF Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Totally Calum:The
best is yet to come. 10:10
Diary of N.E.R.D. 10:40 Making
the video: Dance with me
- Dizzee Rascal. 11:05 From
G's to gents. 12:00 Life of Ryan
weekendbreak. 18:10 Ame
rica's next best dance crew.
19:05 Paris Hilton: My new BFF.
20:00,20:25 The Hills. 20:50
The fabulous life of hip hop
superstars. 21:20 America's
next best dance crew. 22:10
Busted. 22:40 Fist of zen. 23:05
Viva la Bam. 23:30 Scarred.
00:00 After hours.
TV 5
07:45 Le dessous des cartes.
08:00 Découverte. 08:30
Exploration planète. 08:45
Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde l'info. 09:15 TiVi
5.10:55 Coeur océan. 11:20
Paroles de clips. 11:30 La vie en
vert. 12:00 Silence <;a pousse.
12:30 360° - GEO: Mon bout
de Loire. 13:30 Belgisch
nieuws. 13:45 Geopolitis.
14:00 30 millions d'amis. 14:30
Vivement dimanche. 16:00
Nieuws. 16:30 Acoustic. 17:00
Kiosque. 18:00TV5Monde
l'info. 18:10 Internationales.
19:00 Des terres des hom
mes: Patrimoine immatériel,
chef-d'oeuvre de l'humanité.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Une
couple épatant. 22:35 Plus ou
moins. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:25 Daratt,
saison sèche.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally.
09:00 Schansspringen. 09:45
Langlaufen. 10:45 Skiën. 12:15
Langlaufen. 13:00,13:45
Schansspringen. 15:30 Win-
tersports weekend magazine.
15:45 Atletiek. 17:55 Planet
Armstrong. 18:00 Wielrennen.
19:00,19:45 Autosport: FIA
WTCC. 20:45 Schansspringen.
22:00 Wintersports weekend
magazine. 22:15 Atletiek.
23:45 Total KO.
CNN
07:00 News special. 07:30
World's untold stories. 08:00
CNN today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15 CNN
Marketplace Middle East.
09:30 Living golf. 10:00 Politi
cal Mann. 10:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 Inside
Africa. 14:00 Fareed Zakaria
GPS. 15:00 State of the Union
with John King. 16:00 Interna
tional desk. 16:30 My city_my
life. 16:45 The screening room
xtra. 17:00 Living golf. 17:30
World sport. 18:00 State of
the Union with John King.
19:00 BackStory. 19:30 Inside
Africa. 20:00 i Report for CNN.
20:30 Backstory. 21:00 Fareed
Zakaria GPS. 22:00 Word news
Europe. 22:30 World sport.
00:00 News special.