Banen dontïriLJ fietsen I scoort I Schipper/Stuurman en/of Volmatroos Continu ÏTSL www.continu.nl QjobTrack.nl projectmedewerker Arbeidsontwikkeling DELTAPARK NEELTJE JANS enqineerinq igineering In deze tijden op zoek naar een stabiele baan met toekomst? I Verkeerskundige I Adviserende Projectleider Cultuur-/Civiele Techniek I Uitvoerder Rioleringen I Werkvoorbereider Civiel I Traineeship I Uitvoerder GWW I Werkvoorbereider Civiele Bouw I Calculator f Kostendeskundige/Hoofd Calculatie DIAMANT Pagter Innovations Commercieel Secretarieel Medewerker (M/V) fulltime MANAGEMENTASSISTENT m/v Scholieren, studenten en schoolverlaters Voor het seizoen 2009 zijn wij op zoek naar een enthousiaste 42 I Zaterdag 7 maart 2009 Kijk ook op J DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE rS^g/iftiEECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering is voor diverse opdrachtgevers op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Bij jong adviesbureau met aandacht voor de medewerker. Vacaturenummer: 121462 Binnen een actieve gemeente. Vacaturenummer: 121171 Bij een gerenommeerde aannemer. Vacaturenummer: 123194 Bij een innovatief adviesbureau. Vacaturenummer: 116819 Bij gerenommeerde aannemer GWW regio Brabant. Vacaturenummer: 121199 Bij een solide aannemer. Vacaturenummer: 123103 Bij een jonge dynamische club regio Brabant. Vacaturenummer: 121198 Bij familie aannemer B8iU. Vacaturenummer: 118188 Bij gerenommeerde aannemer B8iU. Vacaturenummer: 123307 engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Voor meer informatie bel met Patrick Treffers, telefoon (076) 515 67 04 of 06 - 29 73 17 96 of kijk op www.continu.nl en voer het betreffende vacaturenummer iri voor een uitgebreide functieomschrijving. Schrijven of e-mailen kan ook. Stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. naar: Continu Engineering, Marksingel 2B, 4811 NV Breda, t.a.v. Patrick Treffers of e-mail: p.treffers@continu.nl. Uw reactie zal uiteraard vertrouwelijk worden behandeld. Continu Engineering is ISO 9001:2000 gecertificeerd. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Diamant-groep is het leerwerkbedrijf voor ruim 3.000 mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. BV 18k heeft als primaire opdracht de Diamant-groep te ondersteunen in haar missie. www.diamant-groep.nl 18k zoekt voor de Diamant-groep een {mfv, 36 uur, hbo) Kijk voor meer informatie op www.diamant-groep.nl is een bedrijf met 20 medewerkers, dat verpakkingen voor snijbloemen ontwikkelt en verkoopt. Deze unieke verpakkingen worden verkocht aan kwekers, bloemenexporteurs en supermarktketens over de gehele wereld. Het hoofdkantoor is gevestigd in Roosendaal met verkoopkantoren in Chicago. Osaka en Turijn. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: De functie omvat o.a. de volgende werkzaamheden: Acceptatie en afwikkeling van orders uit verschillende landen en werelddelen Uitwerken van offertes en het nabellen daarvan Het organiseren van transporten Bedienen van de telefooncentrale Ondersteuning van de directiesecretaresse en het management Website beheer Wij vragen: MBO werk- en denkniveau en tenminste enkele jaren ervaring als logistiek/ commercieel/ secretarieel medewerk(st)er Een commerciële en een flexibele instelling Een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal: Italiaans is een pré Ervaring met het beheren van een website is een pré Wij bieden een dynamische, internationale werkomgeving met jonge collega's en een positieve werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. per e-mail vóór 18 maart 2009 sturen aan: inge@pagter.com of per post aan: Pagter Innovations B.V.. Postbus 1139. Vaartveld 14, 4700 BC Roosendaal, t.a.v. Mevrouw I. Kriekaard - van de Parel. Meer informatie vindt u op onze website: www.pagter.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. je bereikt meer op de fiets! 5 Op korfe termijn zijn wij op zoek naar I I I een enthousiaste en professionele mytylschool TILBURG Informatie: Voor inlichtingen betreffende deze functie kunt u contact opnemen met de heer G.H. Dolfsma, directeur/bestuurder, telefoon: 013 5398850. Voor inlichtingen over de sollicitatie procedure kunt u contact opnemen met mevrouw M. Dijkstra, P&O adviseur, telefoon: 013 5398850. Voor meer informatie, bezoek onze website www.mytylschooltilburg.nl Solliciteren per e-mail kan tot uiterlijk 21 maart 2009 via sollicitatie@mytylschooltilburg.nl Tevens zijn we regelmatig op zoek naar leerkrachten en klassenassistenten. die flexibel inzetbaar zijn voor zowel het promoteam als bijvoorbeeld in het restaurant. Deltapark Neeltje Jans I Postbus 100 I 4328 ZJ Burgh-Haamstede De schipper/stuurman zorgt voor een veilige en aangename rondvaart voor onze gasten. De schip per beschikt over een nautische opleiding (binnen vaart) en is in het bezit van een groot vaarbewijs. De volmatroos verricht nautische-, technische-, en schoonmaakwerkzaamheden aan boord en assisteert bij de horecaverkoop. De volmatroos heeft een matrozendiploma (binnenvaart) en beschikt over een dienstboekje. Medewerkers van het promoteam gaan op pad om Deltapark Neeltje jans te promoten bij toeristen in Zeeland. Je deelt folders uit op evenementen. markten, bij strandovergangen etc. Bij voorkeur ben je in het bezit van een auto. Arbeidsvoorwaarden worden volgens de CAO Horeca toegepast en u ontvangt een reiskostenver goeding. U werkt volgens een rooster van maan dag t/m zondag, hoofdzakelijk overdag. Voor zake lijke events kunt u ook 's avonds worden ingezet. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of belt u met Jacqueline Leenheer of met Erica Erkelens, 0111-655657. Uw sollicitatie richt u vóór 21 maart 2009, bij voorkeur per e-mail: erica@neeltjejans.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 134