Museum 500 straatfeesten cadeau! Banen Tijd voor actualiteit Marketing en Communicatie m/v (1,0 fte) Noordbrabants Hoofd Collectie, Presentatie en Educatie (m/v> Verkoopingenieur Allround Elektromonteur Industrie Programmeur/Engineer Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Voor de dienst Marketing en Communicatie zijn wij op zoek naar een Manager kai. J. Het profiel De dienst Marketing en Com municatie speelt een cruciale rol in de marktpositie van de HZ. De dienst zelf is dan ook volop in ontwikkeling om deze positie nog verder te verstevigen. Er ligt uitdagend werk voor communicatie en marketingprofessionals! Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Een uitgebreide vacaturebeschrijving vindt u op onze website. Meer informatie Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij: Monica Snoodijk, personeelsadviseur, tel. (0118) 48 92 34. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, voor 22 maart 2009 zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. www.noordbrabantsmuseum.nl Kijk opk op Q JobTrack.nl 32 I Zaterdag 7 maart 2009 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hogeschool Zeeland Meer inhoudelijke informatie over deze functie en de procedure vindt u op: www.hz.nl -ermsm- s-Hertogenbosch Het Noordbrabants Museum staat voortdurend in de belangstelling. Dat komt door onze gevarieerde programmering, met aansprekende exposities op het gebied van kunst en geschiedenis. Maar ook door onze bijzondere collecties, van prehistorie tot hedendaagse kunst. En door de toegankelijke informatie en de gastvrije ontvangst van onze bezoekers. Binnenkort start een omvangrijke uitbreiding, waardoor onze activiteiten op termijn aanzienlijk toenemen. Dit biedt volop kansen en uitdagingen voor een nieuw: voor 36 uur per week U geeft op inspirerende wijze vorm aan de verdere ontwikkeling van het tentoonstellingsbeleid en begeleidt daarbij de afdelingsmedewerkers op actieve wijze, met enthousiasme en nieuwe ideeën. Daarnaast heeft u een belangrijk aandeel in de yernieuwing van de presentatie van de collecties en van de nieuwbouw en inrichting van het museum. Uw profiel: Een academisch werk- en denkniveau, brede kennis van en ervaring met museale ontwikkelingen op het gebied van collectiebeleid, tentoonstellingsbeleid en educatie, creatief en met aantoonbare ervaring met leidinggeven. Interesse? Kijk voor meer informatie op www.noordbrabantsmuseum.nl onder 'algemeen', daarna onder 'vacatures'. Graag ontvangen wij uw sollicitatie vóór 30 maart 2009. Voor het rayon West-Brabant/Zeeland zoeken wij een m/v Woonachtig in het rayon. Uw opdracht: Acquisitie van nieuwe klanten in de industrie en vakhandel Verkopen van onze systeemoplossingen op basis van specifieke klantbehoeftes en individuele adviezen Continue klantenbegeleiding en opleiding Uw opleiding (uw vaardigheden): Technische opleiding op HTS-niveau (WTB) Verkoopervaring in de buitendienst voor investeringsgoederen Analytische vaardigheden en beheersing van verkoop strategieën Enthousiasme, overtuigingskracht en contactvriendelijk Kennis van MS office Wij bieden: Intensieve training, begeleiding inwerkperiode en regelmatige bijscholing Optimale verkoopondersteuning door ons verkoopmanagement en moderne tools (laptop) Auto van de zaak Uw sollicitatie kunt u richten aan onze afdeling P&O. Per e-mail: pz@kaeser.nl - Kaeser Compressoren B.V., afd. P&O Generatorstraat 34 - 7556 RC Hengelo Tel. 074 - 2452900 KAESER COMPRESSOREN Is wereldwijd één van de marktleiders op het gebied van compressoren en pers luchtsystemen. De onderneming heeft meer dan 3.600 mede werkers in dienst en is door eigen verkoop en serviceorganisaties over de hele wereld in meer dan 50 landen vertegen woordigd. Kaeser producten worden door producerende onder nemingen in elke branche gebruikt. Doe de komende maanden mee! Meld je aan op www.klimaatstraatfeest.nl En wees erbij op f6 mei! Ln M Paneelbouw Middelburg B.V. In verband met uitbreiding van onze activiteiten hebben wij de volgende vacatures: Hertzweg 5 4338 PX Middelburg Tel. 0118 - 68 11 16 Fax. 0118-63 56 24 lnfo@paneelbouwmiddelburg.nl De functie: Uitvoeren van werkzaamheden ten behoeve van industriële nieuwbouw, panelenbouw en onderhoud aan elektrotechnische installaties; In bedrijfstellen en onderhouden van industriële installaties; Uitvoeren van inspecties (NEN 3140). Profiel: Opleiding op MBO-niveau (elektrotechniek) (niveau 3 of gelijkwaardig); Klantgerichte instelling; Zelfstandig en flexibel. De functie: Programmeren en in bedrijfstellen van door PLC's bestuurde productieprocessen, volgens opgegeven specificaties en binnen opgestelde tijdskaders; Het onderhouden van noodzakelijke contacten met relaties met betrekking tot de uit te voeren werkzaamheden. Profiel: Opleiding op MTS/HTS-niveau (besturingstechnisch) of gelijkwaardig; Kennis van en ervaring met procesautomatisering en meet- en regeltechniek; Goede communicatieve vaardigheden; Commerciële, klantgerichte, zelfstandige en flexibele instelling. Voor beide functies zoeken wij kandidaten die beschikken over een certificaat basisveiligheid VCA of bereidheid dit te halen, een Rijbewijs B, en verder dient de kandidaat bereid te zijn om voor het verrichten van werkzaamheden in de bagger en offshore, langere tijd (enkele weken achtereen) in het buitenland, te verblijven. Het aanbod: De mogelijkheid om in een informele organisatie te werken met behulp van de nieuwste systemen en technieken in onze bedrijfstak. Interesse?: Zend dan binnen 14 dagen uw brief met CV naar bovenstaand adres, of per email aan info@paneelbouwmiddelburg.nl. Voor informatie: Kunt u contact opnemen met dhr. Jos Westerbeke op 0118 - 68 11 16. kik Krant in de Klas i de bron voor T-eriia-ecucatie WGGGNeR NieuwsMedia Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindeklas.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 124