1J i.OOO ton kolen? - In topconditie! Teamleider Breda inspireert C.B.G, JobTrack.nl uoor de afdeling Bouwkundig en Ciuiel Onderhoud uan onze kolencentrale Solliciteer via www.breda.nl Senior Adviseur Planning Control Teamleider Planning Control Adviseur Planning Control Adviseur Monumenten Kijk ook op Zaterdag 7 maart 20091 25 Wij zoeken een EPZ is de grootste elektriciteitsproducent van Zeeland. Een uniek bedrijf in een bijzondere omgeving. Naast de enige kerncentrale van Nederland exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa- meestookinstallatie en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop. De gereviseerde koleneenheid is met nieuwe milieutechnologie klaar voor een toppositie! Als Teamleider ben je verantwoordelijk voor de toestand waarin onze gebouwen en instal laties zich bevinden. Je beheert middelen en procedures voor het bouwkundig en civiel onderhoud. Je leidt en houdt toezicht op de werkzaamheden. Je stuurt projectmatige werk zaamheden aan zoals modificaties en revisies. Je improviseert en lost problemen slagvaardig op. Natuurlijk ben je een analyti cus en kun je veranderingsprocessen bege leiden. Je werkt prima onder druk en ais dat nodig is, draai je mee in de consignatiedienst. Functie-eisen: HBO Bouwkunde Bedrijfskunde; Vijfjaar ervaring in het vakgebied en enkele jaren ervaring in service- en/of dienstverlening; Ervaring ais leidinggevende; Kennis van het onderhoud van bouwkundige en civiele systemen en HVAC-installaties; VVA-vol en aanvullende (interne) opleidingen onder andere Steigerbouw en Steigerinspecteur; Kennis van Engelse en Duitse taal. Een psychologische test maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Meer informatie kun je krijgen bij EPZ's personeelsafdeling: Nicole Coenèn, tel. 0113 - 356 422. Herken je jezelf? Stuur een uitgebreide reactie met CV per e-mail naar: vacatures@epz.nl of per post naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.: 0113 - 356 000, E-mail: info@epz.nl Werken bij de gemeente Breda is werken aan een inspirerende stad. In Breda is het goed wonen, werken, ontspannen en genieten. Om onze ambities waar te maken hebben we nieuwe mensen nodig. Mensen die willen werken in een inspirerende omgeving. Die van nature samenwerken, verantwoordelijkheid nemen, resultaat boeken en aandacht hebben voor de burgers van Breda. Wij bieden een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Ben jij de persoon die inspireert? 36 uur schaal 11 maximaal €4.378,-- bruto per maand wo/hbo-niveau 36 uur schaal 13 maximaal 5.403,- bruto per maand wo-niveau 36 uur schaal 10 maximaal 3.800,- bruto per maand hbo-niveau 18 uur schaal 10 maximaal 3.800,- bruto per maand hbo-niveau Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Breda CARROSsimWm Gezien onze groei in met name de nieuwbouw van carrosserieën en de toename van aanbod van hydrauliek service-Zreparaties, zijn wij op zoek naar gemotiveerd personeel om ons team te versterken. Wij zijn op zoek naar service- hydrauliekmonteur Uw functie zal omvatten: service- en reparaties verrichten aan laadkleppen laadkranen opbouw van laadkleppen laadkranen verzorgen van LPK keuringen verlenen van mobiele 24 uurs laadklepservice reparaties en opbouw van hydrauliek-, pneumatiek- en elektrische systemen onderhoud kippers, laadkranen Wat verwachten wij van u: hydrauliekkennis of affiniteit met hydraulieksystemen affiniteit met elektrisch schakelen en pneumatiek is een pré servicegerichtheid zelfstandig kunnen werken volgen van vakgerichte opleidingen carrosserie bouwer Uw functie zal omvatten: opbouw van carrosserieën op bedrijfswagens het inrichten, betimmeren, isoleren van bestelwagens reparaties, aanpassingen aan carrosserieën Wat verwachten wij van u: affiniteit met werken in de metaal beheersen van laswerkzaamheden zelfstandig kunnen werken servicegerichtheid Wat bieden wij u: salariëring naar verhouding van deze functie(s) gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden functiegerichte opleidingsmogelijkheden goede werksfeer Uw reactie kunt u zenden naar: tel. 0113 211682 www.cbocarrosserieen.nl (acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) C.B.G. Carrosserieën B.V. tav J.W. Slabbekoorn B. Meulmeester Postbus 434 jsa 4460 AV GOES POCWA CMRQS$BV£80UW8&mUF

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 117