O mensenlinq.nl Familieberichten Dvs/lödöii Monique van Es Monique Monique van Es Monique van Es Monique van Es Monique van Es Monique van Damme-van Es Monique van Damme-van Es Paul d'Hondt Suzanna Geertse-Dekker Adriana Westveer-Moerman Elizabeth Johanna van Strien-van der Bijl Piet Beek 24 Donderdag 5 maart 2009 kijk ook op Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid onverwacht van ons heengegaan onze allerliefste Geboren te Goes 5 april 1969 overleden te Terneuzen 3 maart 2009 Gilbert van Damme Anne en Michiel Familie Van Es Familie Van Damme 3 maart 2009 G. van Damme Leeuwenlaan 2 4532 AD Terneuzen Monique is opgebaard in Rouwcentrum de Ridder, Hughersluys 22, 4536 I1M Terneuzen alwaar u afscheid kunt nemen op zaterdag 7 maart 2009 van 14.00 tot 15.00 uur. Do afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 10 maart om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, 4536 AK Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Geen bezoek aan huis U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve, lieve Wat. zullen we je liefde en vriendschap missen. Je bent voor altijd in onze harten. Jan, Hannie, Tim en Bas Vol ongeloof en verdrietig zijn we om het plotselinge overlijden van Monique was werkzaam als doktersassistente in onze huisartsenpraktijk. We kenden haar als een voor ieder klaarstaande assistente en collega. Monique werd enorm gewaardeerd door de patiënten, collega's en huisartsen om Haar betrokkenheid en grote inzet. Haar werk deed ze met toewijding, vrolijkheid en humor. Wat zullen we haar missen. We wensen Gilbert, Anne Michiel en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Mare en Monique Maenhout, Johannake, Stefanie en Heieen Joyce Warrens Diederik van Herwijnen Terneuzen, 3 maart 2009 Wij voelen ons verslagen door het bericht van het plotseling overlijden van onze leidinggevende en collega. We verliezen in haar een terugval basis, een 'baas' waarop we altijd konden vertrouwen, een geweldig lieve vrouw die aandachtige aandacht had voor ons en onze dagelijkse beslommeringen. Je blijft in onze gedachten. We hopen dat Gilbert, Anne en Michiel de kracht hebben om het wegvallen van Monique in de toekomst te dragen. Doktersassistenten Nucleus Huisartsenposten Astrid, Claudia, Connie, Daniëlle, Ida. Ingeborg, Jacqueline, Janny, Joyce, Leanne, Mascha, Miranda, Natasja, Nelly, Renate Met verbijstering ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van leidinggevende van de doktersassistenten van de huisartsenpost in Terneuzen. We zijn stil van verdriet en langzaamaan beseffen we zonder haar verder te moeten. Verder te moeten zonder die geweldige, zich om alles bekommerende collega, leidinggevende, vriendin. Een vrouw met een prachtig gouden randje. De organisatie verliest een heel bijzondere mede werker. Wij wensen haar man, Gilbert en haar kinderen, Anne en Michiel veel sterkte om dit onbeschrijfelijke verlies te verwerken. Medewerkers, huisartsen en directie Nucleus Zorg Veel te vroeg en niet te begrijpen dat onze lieve collega er na een kortstondig ziekbed niet meer is. We zullen haar altijd positieve inbreng en niet aflatende steun verschrikkelijk missen. Monique, we vergeten je niet. Wij wensen Gilbert, Anne en Michiel alle sterkte en kracht toe. Dagmedewerkers Nucleus Zorg Anne-Marie, Arjan, Bas, Caroline, Christie, Jolanda, Lenie, Lucia, Marco, Natalie, Valerie, Wendy Ons bereikte het droevige bericht dat plotseling is overleden Mama van Michiel (gr 3a) en Anne van Damme (gr 5b) Wij wensen Michiel, Anne, hun papa en andere familieleden kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Schoolteam, medezeggenschapsraad, ouderraad, schoolcommissie, bestuur van de scholengroep ProBaz, ouders en leerlingen van CBS De Oude Vaart te Terneuzen We zijn heel erg geschrokken en verdrietig toen we hoorden dat de mama van Anne en Michiel plotseling is overleden. Wij wensen Anne, Michiel en hun papa heel veel sterkte om dit verlies een plekje te geven. We zullen er zijn voor jullie! Alle leerlingen uit groep 3a van juf Christianne en groep 5b van meester Lejo. Alle leerkrachten van CBS De Oude Vaart in Terneuzen Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze fietsvriend Wij zullen zijn aanwezigheid tijdens en na onze ritten missen. Het doet ons pijn om afscheid van je te moeten nemen. Wij wensen zijn partner Joke en andere nabestaan den veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en Bestuur Tourclub Hulst Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Serooskerke: J. Wondergem-Geertse Neven en nichten Met droefheid delen wij u mee dat, voor ons onver wacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder sinds 23 maart 1953 weduwe van Adriaan Westveer in de leeftijd van 82 jaar. Grijpskerke: T.L. de Bree-Westveer A. de Bree Ellen en Michael Arjan en Carina Rianne en Mo Maya Jacco 3 maart 2009 De Beiaard 31 4336 KE Middelburg Correspondentieadres: A. de Bree De Wolfstraat 36 4364 BH Grijpskerke Zaterdag 7 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 10.10 uur. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Geen bloemen.- De totaalsom van ons leven wordt gevormd door de uren waarin we liefhadden. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve mama en oma Bets echtgenote van Pieter Jacobus van Strien t op de leeftijd van 85 jaar. Marie-Elize en Wim Michel en Corrie, Wesley, Alysha Rens en Chantal Corine en Jeroen Christian Vlissingen, 3 maart 2009 Correspondentieadres: Berkenstraat 24 4388 LL Oost-Souburg De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben zaterdag 7 maart om 12.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. In Canada is op 9 februari 2009 overleden onze schoonbroer en oom weduwnaar van Paula Geensen Vanaf 1950 hebben ze samen een mooi nieuw bestaan opgebouwd in Canada. Familie Geensen Mr. E. Beek 1531-232 St. Langley BC V2Z 2W9 Canada Correspondentieadres: Mevr. L. Geensen Moervaartstraat 7 4561 BR Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64