Familieberichten k"koo>op m9nS9dlinq.nl Lena van Iwaarden - Minnaard Lena Minnaard Lena van Iwaarden Sara Johanna Cornelia Meertens Anton Pieter Deurloo A.P. Deurloo Ton de Prieëlle Ton de Prieëlle Fredrik Willem Sijthoff Albert Kaan Cornelia Traas-Meulblok 26 I Donderdag 5 maart 2009 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden wegnam mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overohia w in de leeftijd van 94 jaar. Krabbendijke: C.J. van Iwaarden Krabbendijke: Diny de Kok - van Iwaarden Nico de Kok John Carlo en Mariëtte, Niels, Mathieu,Judith Danny en Martine Middelburg: Hans van Iwaarden Do van Iwaarden - Brouwers Miranda en Jaap, Joël Cirlly (in herinnering) Kruiningen: Gerard van Iwaarden Ineke van Iwaarden - Zweedijk Kees en Bianca, DaphneSophie Jos en Lusine, Alex Goes: Adrie van de Ketterij - van Iwaarden Kees van de Ketterij Jim Ilona 3 maart 2009 Willem Kosterlaan 1kamer 273 4413 CP Krabbendijke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar vrijdag 6 maart van 19..30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 7 maart om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Geref.Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Overleden onze lieve tante echtgenote van Kees van Iwaarden Neven en nichten Minnaard Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve buurvrouw Buurman Kees, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe. A. Dommisse-Allewijn Jos en Dini Sinke Els Zandijk Met droefheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 78 jaar is overleden onze geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Albert Fieret Poortvliet: C. Meertens C. Meertens-Wisse Eindhoven: N. Meertens C.A.J. Dees Terneuzen: J.A. Meertens M. Meertens-de Wit Hoek: C. Dees-Meertens A.J. Dees Clinge: P. Meertens Ovezande: J. Meertens Terneuzen: J.J. Verstraaten-Meertens A.A.L. Verstraaten Helmond: H.P. Meertens C. Meertens-de Doelder neven en nichten Terneuzen, 3 maart 2009 Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest... Wij hadden nog zoveel plannen, hier is een einde aan gekomen, want niet geheel onverwacht, maar voor ons gevoel veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa en "ouwe opa" 13 september 1928 14 maart 2009 Haamstede: Lijna Deurloo-de Bruijne Zierikzee: Ad en Elma Natascha en Michel Tim, Sanne Sylvia en Sascha Gwen Haamstede: Nelleke en Kees Patrick en Sylvia Jeroen en Dorijne Hoedekenskerke: Yvonne en Rudie Bianca en Nico Maikel Karin Sluispad 16 4328 BL Haamstede Zaterdag 7 maart nemen we om 14.00 uur afscheid van Anton in de aula van het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Lieve opa, We konden altijd komen nu wordt er afscheid van u. genomen, u was er voor ons, keer op keer, we zullen u missen, telkens weer.... Natascha en Michel Tim, Sanne Sylvia en Sascha Gwen Patrick en Sylvia Jeroen en Dorijne Bianca en Nico Maikel Karin Haamstede, 4 maart 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van hét overlijden van ons erelid Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden HSV de Krabbe Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze oud-medewerker en oud-collega is overleden. Wij zullen Ton blijven herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. - Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze oud-collega Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en wij wensen hen kracht toe om dit grote verlies te dragen. Collega's van afd. Maintenance EPP, Thermphos International B.V. Tot ons groot verdriet overleed ome allerliefste, zo zorgzame vader en opa, broer en zwager, ons aller kapitein Geboren Den Haag 25 juni 1921 Overleden Den Haag 2 maart 2009 Anne Lise Sijthoff-Stray Courantier Een betrokken, aimabel en deskundig krantenman Sigrid Sijthoff Maarten Doorman Anne Dido, Christoffel, Scato, Willem en Daniël Elise Sijthoff Harpert Michielsen Sara Lise, Sophie Willem Sijthoff MachteldVos Bodile, Frikk Edle Horn-Sijthoff Inge Sijthoff-Slothouwer Signe Marie Stray-Ryssdal Afscheidsbijeenkomst zaterdag 7 maart in de Noorse Sjomannskirken in Rotterdam, Westzeedijk 300. Condoleance tussen 11.00 en 12.30 uur. Dienst van 12.30 tot 13.30 uur. (Parkeren: parkeergarage Erasmus Medisch Centrum, Westzeedijk 361) Aansluitend crematie in Den Haag in besloten kring. Correspondentieadres: Deftaplein 693,2554 GK Den Haag Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons ere-lid en oud-penningmeester Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Vogelvrienden Krabbendijke en Omstreken We voelen dat je nog steeds stiekem om een hoekje naar ons kijkt. Annie en Ferry John en Agnieszka Jack Werken wasje leven voor eenieder stond je klaar. Je gaf ons de liefde, bezorgdheid en trouw we hebben genoten van al die jaren met jou. We iveten dat het jou ook goed heeft gedaan maar we zullen je zo missen bij het verdergaan. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 3 februari 1966 weduwe van Cornelis Traas in de leeftijd van 105 jaar A 31 augustus 1903 Heinkenszand 13 maart 2009 Heinkenszand: C. J. de Pundert-Traas J. H. de Pundert (in herinnering) Terneuzen: W. de Pundert C. de Pundert-van Oosten Mattanja Stephanie en Alexander Puck «P Correspondentieadres: Clara's Pad 47,4451 HB Heinkenszand De eucharistieviering wordt gehouden op zaterdag 7 maart om 11.00 uur in de parochiekerk H. Blasius, Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dienstgebouw van de Dorpskerk. Geen bezoek aan huis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38