opzegaienst Familieberichten 0 Hlensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 (Ilensenlinq.nl i Irene Maria De Wit Gerda Willemse Düjjkbii Gerda Willemse Gerda Willemse-Scholten Elisa Hiel-Anné mmmn Anton van den Broeke Colofon Familieberichten Wie zijn we? De SCU is een centraal punt waar iedereen terecht kan met vragen rondom een overlijden. De Uitvaart Informatie Hulplijn is 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Hoe kan ik mijn vraag stellen? De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch U kunt ons gratis bellen op 0800 - 44 44 000. Per email U kunt uw vraag mailen naar info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website Op de website www.scu.nu staat alle informatie over de SCU. U kunt hier uw vragen stellen, online vragen stellen, folders kosteloos bestellen en folders downloaden. Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt.u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 28 I Donderdag 5 maart 2009 kijk ook op Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaar geslaan. Flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wilje dat ook wij zullen zijn, maar het afscheid nemen doet zo 'n pijn. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en oma weduwe sinds 07-01-1992 van Albert Gustaaflnghels ☆02-05-1915 104 - 03 - 2009 Sas van Gent: Enny en George de Pauw-Inghels Breda: Nancy en Harry Charlotte en Dimitri Valérie Maxim Etlen-Leur: Sandra en Peter Daphne Floor Familie De Wit Familie Inghels Sas van Gent, 4 maart 2009. Oranjestraat 7, 4551 AB. Naar wens van ma zal de crematieplechtigheid in alle beslotenheid plaatshebben. Vrijdag 6 maart zal er om 18.30 uur tijdens de weke lijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, voor ma het gebed gevraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na jarenlange vriendschap hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve vriendin Haar spontaniteit en belangstelling voor een ieder van ons zullen we heel erg missen. Maatje Jannie Els Suzan Willy Joke Marjolijn Cora Anneke Verbijsterd en intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Onze lieve, warme en betrokken buurvrouw. Watzullen wij haarmissen! Wij zullen erzijn voorJan Pieten de kinderen. Joop en Gonnie Almekinders Rob, Arjon en de kinderen Petra Lex en Marian Janse Stefanie, Maarten, Eveline en Charlotte Herman en Melanie Heffelaar Met dankbaarheid voor al haar liefde en aandacht. Rust zacht Lieve Oma Inghels De klein- en achterkleinkinderen Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriendin Wij wensen haar familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vriendin betuig ik u mijn oprechte dank. Het heeft mij goed gedaan zoveel goede reacties te mogen ontvangen. Eugene Bal 15 maart 2008 In dierbare herinnering We missen je zo Mattie van den Broeke - Meijers Marcel, Gitte, Jente, Otte Karin, Tanneguy, Timo, Floor, Lucas E-mail pzcfamilieberichteniffiwegenernieiiwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 4 Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30