Vlissingen straft de hoogmoed Bekertoernooi voorbij voor CPC Vlissingen 32 Woensdag 4 maart 2009 pzc Souburg en Middelburg in finale van dambeker Walcheren grijpt naast eerste-periodetitel Groene Ster ligt nog altijd op schema Snap on Racing is de sterkste in kartrace Zaamslag haalt de kwartfinale na zege op Heerjansdam. W Arjan Human van ASWH is aan de bal in het duel met Vlissingen. Danny Magito (rechts), die zijn comeback maakte bij Vlissingen, probeert hem af te stop pen. foto Lex de Meester middelburg - De finale van de Zeeuwse dambeker gaat op 16 maart in Gapinge tussen Souburg en Middelburg. Souburg won in Middelburg met 5-3 van Lamme- renburg. Rinie Brasser werd aan het vierde bord matchwinnaar door een overwinning op Ad Goudzwaard. De Middelburgse damclub plaatste zich met dezelf de cijfers ten koste van Aagtekerke. Overwinningen van Daaf Kasse en Ruud van Eenennaam gaven de doorslag. Voor Aagtekerke scoorde jeugdspeler Roland de Rijke tegen. krabbendijke - Walcheren is er gis teravond niet in geslaagd de eer ste-periodetitel in de vierde klasse van het zondagvoetbal te verove ren. De ploeg ging in een beslis singswedstrijd op het veld van Krabbendijke onderuit tegen De Schutters: 1-2. Walcheren was de betere ploeg, maar faalde in de af werking. In de eerste helft kwam De Schutters op 0-1 via Christiaan Heijnen, waarna Nigel Holmes na rust voor 1-1 zorgde. De Schutters greep de overwinning via een prachtig schot van Yordy Janssen. sprundel - In de strijd om eerste plaats bleven de zaalvoetballers van Groene Ster op schema in de uitwedstrijd tegen De Driespong. In Sprundel versloeg de koploper de nummer laatst met 2-5. Nadat het via 1-0 en 1-2 (halverwe ge het duel), kort na de rust 2-2 was geworden sloeg Groene Ster in het vervolg van de wedstrijd be slissend toe. Said Bouzambou, Etienne Mallie (2x), André Siereveld en Fouad Bouzambou verzorgden voor de Zeeuwse ploeg de produktie. middelburg - Het team van Snap On Racing heeft de tiende race van het Zeeuws indoorkartkam- pioenschap in de hoofdklasse ge wonnen. De strijd ging tussen Snap on Ra cing, Van Gilst Kevers en Francke Racing. Zij gaven elkaar in eerste instantie weinig toe. Toch was het Snap on Racing die de zege behaal- de. De snelste ronde kwam op naam van Ivo van Egmond met een tijd van 41.630 sec. In het alge meen klassement heeft Veersedam Auto de leiding. zundert - Voor GPC Vlissingen is het bekertoernooi voorbij. De Vlis- singse eersteklasser liet zich gistera vond in de vijfde ronde verrassen door zondagvierdeklasser Zun- dert: 3-1. Bij rust was het al 2-0 via doelpun ten van Antal Hendrickx en Dorus Valk. Dat kwam, omdat GPC bij twee vrije trappen slecht ingreep. Na de pauze ontwikkelde GPC, dat Henry Guingo op doel had staan, een offensief Dat leverde le gio kansen op, maar de bal wilde er niet in. Sven Ronde raakte een maal de onderkant van de lat en schoot een keer op de binnenkant van de paal. Ook Mathijs Lugten- burg schoot op de paal. In de 70e minuut was het dan eindelijk raak. Erik de Ruijter schoot de bal uit een vrije trap in de kruising: 2-1. Drie minuten later kreeg Björn Ronde zijn tweede gele kaart na een domme overtreding. Met tien man bleef GPC knokken, maar de gelijkmaker kwam er niet. Sterker nog: in blessuretijd bepaalde Tho mas van Nisp de eindstand op 3-1. Zaamslag plaatste zich gisteravond wel voor de kwartfinales. De Zeeuws-Vlaamse eersteklasser ver sloeg hoofdklasser Heerjansdam: 4-1. Zaamslag keek al snel tegen een achterstand aan. In de 12e mi nuut zorgde Marwin Richard voor 1-0. Peter Dieleman zette de zaken echter snel recht, waarna de thuis ploeg de wedstrijd in de tweede helft een beslissende wending gaf. Via Jordy Bakker en Ugur Kahveci werd het 4-1. Heerjansdam beëin digde het duel met negen man na rode kaarten voor Danny van Va- len en Nicky van der Ent. BASKETBAL New York. NBA: Philadelphia 76ers - New Or leans Hornets 91-98, Washington Wizards - At lanta Hawks 89-98, Miami Heat - Cleveland Ca- veliers 100-107, Oklahoma City Thunder - Dal las Mavericks 96-87, Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 78-106. DAMMEN PZDB-bekercompetitie, halve finales. Lam- merenburg-Souburg 3-5: E. Wiskerke-P. Allaart 1-1; J. Boone-P. Filius 1-1; P. Francke-P. Blok 1-1; A. Goudzwaard-R. Brasser 0-2. Aagtekerke-Middelburg 3-5: D. Bosselaar-D. Kasse 0-2; R. de Rijke-P. Nieuwenhuijzen 2-0; A. den Hollander-R. van Eenennaam 0-2; F. Blaas-D. Davidse 1-1. KARTEN Middelburg. Indoorkampioenschap Hoofd klasse, tiende race: 1. Snap On Racing 167 ronden, 2. Van Gilst Kevers 166, 3. Veersedam Auto 166, 4. De Wok Racing 166, 5. Francke Racing 166, 6. Blinkers - Taurus 165, 7. Poppe Racing 164. Stand na race 10: 1. Veersedam Auto 182 punten, 2. Snap On Racing 176, 3. Van Gilst Kevers 132, 4. De Wok Racing 127, 5. Blinkers - Taurus 124, 6. Francke Racing 117, 7. Poppe Racing 112. SCHAKEN Zierikzee. Interne competitie, 23e ronde: André Tillema-Martin Krijger 0-1, Paul Greef- horst-Kees Bimmel 0-1, Bas van de Graaf-Han van der Made 1-0, Aat Brakel-Herman Jukke- nekke 1-0, Peter de Vrieze-Jan Verduijn den Boer 1-0, Sjaak Spiegels-Alexander Greefhorst rem, Pang Yuen-Mark van Rooten 0-1, Jan Heili- gers-Chris van Eldik 0-1, John van Dalsen-Dick Doeswijk 0-1, Marco Vieveen-René van Rikxoort 0-1, Teun Brouwer-Fokko Baakman 0-1, Johan Hoogstrate-Linda Greefhorst 0-1, Jo- han van de Velde-Piet de Vreede 0-1 TENNIS Goes. Immoregio Zeeuwse kampioenschap pen. Mannenenkelspel. HE3: M. Flikweert-E. Bakker 7-3, K. van den Berge-M. Flikweert 6-4. HE4: S. van Bremen-E. Sprinkhuizen 6-5. HE5: W. van den Berge-M. Moens 8-4, B. Ovaa-S. In- ja 8-2. Vrouwenenkelspel. DE3: S. Pauwels-B. de Waele 9-2. D£5: K. van Beers-M. Meulmees- ter 12-1. Vrouwendubbelspel. DD5: C. Geluk/M. Ridderikhoff-S. van Sabben/E. Vleu gel 8-3. DD5-35+: H. Clausing/J. Ganseman-J. Bustraan/C. van de Pas 9-3. Gemengddubbel- spel. GD4: C. Bruynzeel/JH.P. van Not-L. Scherbeijn/K. de Rijk 6-4, S. Pauwels/S. Ver- meulen-S. de Marco/W. de Marco 10-1. GD5: H. Rombout/R. Struijk-E. Smits/S. Nieuwen- huyze 6-5. ZAALVOETBAL Hoofdklasse A01: FM Sranang - CFE/VDL 4 13-2. Tweede klasse: Biezentrappers 2 - FC Dauwen- daele 2 1-15, FM Sranang 2 - SSV 65 3 12-2, SSV 65 2 - SSV 65 1 4-8, SSV 65 4 - Matis se 1 4-2 AGENDA WOENSDAG BILJARTEN Pool. Regionale tweede klasse: Cue's Reac- tion-Roadhouse Roadies. Locatie: Cue Action, Vlissingen. Aanvang: 20.00 uur. TENNIS Immoregio Zeeuwse indoorkampioenschap pen. Locatie: TSI-hal te Goes en Racketcen trum te Kapelle. Aanvang: 17.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78