beam 0/ ndememer Bouwraadhuis Online eenvoudig nieuwe klanten vinden fietsen scoort FKR «advertentie 18 waar bouwen begint meld je nu gratis aan op www.deOndernemer.nl Alles* voor buitenreclame presentatie verkrijgbaar op één adres en dicht bij huis. Reclameborden ledereer met bouwplannen hoeft maar één naam te onthouden: Bouwraadhuis. Bouwraadhuis heeft meer dan 35 jaar ervaring in ontwerp, bouwvoorbereiding en -begeleiding. In alle fases van het bouwproces staat Bouwraadhuis particuliere en zakelijke opdrachtgevers ter zijde. Bouwraadhuis is actief in woning-, utiliteits- en be- drijfsbouw in heel Zuidwest-Nederland. Een ontwerp van Bouwraadhuis kenmerkt zich door een optimale balans in functionaliteit, vormgeving en detail. Een plan dat rekening houdt met allerlei rand voorwaarden en regelgeving. Bouwraadhuis zorgt daarbij voor een vlotte afhandeling van vergunning- procedures en voorkomt dat uw bouwplan in regel geving verzand en onnodig vertraagd. Gelijktijdig verzorgt Bouwraadhuis de bouwvoorbe reiding en aannemerselectie. Dit blijkt de sleutel tot optimale kwaliteit tegen de scherpste prijs. Tijdens de eigenlijke uitvoering waakt Bouwraadhuis over bouw- voortgang, budget en kwaliteit. Deze kwaliteitbewa king bepaalt uiteindelijk het eindresultaat. Tip: Trek uw plan! Nieuwbouw, herinrichten of re- stylen van uw pand? Spring nu in op de markt en trek uw plan! Een vergunning- en voorberei dingstraject vergt immers veel tijd. Door nu gering te investeren ligt uw bouwplan tijdig gereed. Kortom, bouwen begint bij Bouwraadhuis, want één aanspreekpunt bespaart u niet alleen veel tijd en ergernis maar biedt u bovenal optimale kwaliteit tegen de scherpste prijs en dat is Echte Winst! www.bouwraadhuis.nl Het laatste ondernemersnieuws uit uw regio Uw eigen ondernemersnieuws plaatsen Uzelf en uw bedrijf presenteren Eietseu Scoort - n»M rampafilflplft fietjav in Nederland op 1 :f' '!rj,1W.i t wille te Jtimgmk Doe ook mee met de campagne en kijk snel op fietsenscoort.nl je bereikt meer op d? flets! Franc Kruitbosch Reclame Pr. Irenestraat 2-1 Kloetinge T 0113 227547 www.fkr.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70