Big Business bij NAC Agenda Aftrap Brancheweken Land- en Tuinbouw Techniekbeurs in Vlissingen diversen ZEELAND WEST- BRABANT KvK doet beroep op waterschappen In.Ie rispee Middelburg Oprichting ZeeYou, zaterdag 7 maart, congresbureau voor Zeeland. Goes Zeelandhallen, woensdag 4 maart, laatste dag van hore- cabeurs. Zeelandhallen, vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 maart, Woningexpo. Vrijdag van 10.00 tot 22.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. Grote of Maria Magdalenakerkwoensdag 18 maart, Beursvloer Zeeland. Westdorpe Smidsschorreweg 9, vrijdag 6 maart, vanaf 12.00 uur, open dag glastuinbouw. Vlissingen Technum, woensdag 8 en donderdag 9 april, Techniek- beurs Van der Peijl, van 14.00 tot 22.00 uur. Breda Grote Kerk, dinsdag 10 maart, 18.00 uur, bedrijvenpre sentatie, georganiseerd door de Stichting Grote kerk en de drie huiscateraars van de kerk. Syntens, maandag 23 maart, workshop 'beter benutten van groeikrachten', georganiseerd door Syntens. Kerk Zandberglaan, zaterdag 18 april, de Man van La Mancha voor cliënten van Gimbrère. NHTV, woensdag 1 april, speedsparren, advies over in novatie, georganiseerd door Syntens. Oud- Gastel Job Search Club, dinsdag 17 maart, symposium met on der andere Peter Blanché Bergen op Zoom ROC Zoomvliet, woensdag 4 maart, speedsparren, ad vies over innovatie, georganiseerd door Syntens Op de Open Dag van de Terneuzense glastuinbouw (vrijdag 6 maart) - waar werkgevers, (potentiële) werknemers en andere betrokkenen kennis kunnen maken met alle facetten van de glastuin bouw - vindt om 16.00 uur de officiële start plaats van de door LTO en UWV Werkbedrijf te organiseren landelijke Brancheweken Land en Tuinbouw. De open dag op het onlangs geo pende Voorlichtings- en Opleidings Centrum (VOC) Glastuinbouw Ter- neuzen, vindt plaats op vrijdag 6 maart van 13.00 tot 20.00 uur. Het VOC is gesitueerd aan de Smidsschor reweg 9 in Westdorpe (nabij de Fin landweg). De grootschalige glastuin bouw in de Terneuzense kanaalzone zal in 2010 volop in bedrijf zijn. Het megaproject levert honderden nieu we banen op. In de Smidsschorrepol- der (vlakbij Terneuzen) wordt mo menteel hard gewerkt aan de realisa tie van een groot aantal kassen, waar de open dag wordt gehouden. Men kan hier letterlijk kennismaken met de glastuinbouw en zien hoe toekom stige medewerkers worden opgeleid voor functies als oogïtmedewerkcr, inpakker of sorteerder. Het is afwisse lend en schoon werk, met flexibele werktijden en een goed salaris. Belangstellenden zijn nan harte welkom, www. werkenindekas. nl of www.werkenindckas.be Waterschappen hebben volgens de Kamer van Koophandel tal van mogelijkheden om de effecten van de huidige economi sche crisis voor ondernemers in Zeeland te verzachten. Tariefsbevriezing of -verlaging is één mogelijkheid. In een "recente brief aan het Waterschap Zeeuws-Vlaande ren en het Waterschap Zeeuwse Ei landen heeft de Kamer van Koophan del een aantal concrete suggesties ge daan: geplande investerings- en on derhoudswerken eerder uitvoeren, in koop- en aanbestedingen in kleinere pakketten uitzetten zodat ook kleine re bedrijven kunnen meedingen, vlot te betaling van facturen, kijken waar wet- en regelgeving kah worden afge schaft of vereenvoudigd, snelle verle ning van vergunningen, ondersteu nen van regionale initiatieven om kennis- en ervaringsniveau van werk zoekenden te behouden en overleg met het bedrijfsleven wat nog meer zou moeten worden gerealiseerd. Twee dagen netwerken in de catacomben van eredivisieclub NAC. De eerste editie van de Business Fair NAC vorige maand was een succes. Het sponsorhome in het Rat Verlegh stadion was eigenlijk te klein om de vele standhouders en bezoekers de ruimte te geven. Voorzitter Ton van Haperen, voorzitter van de businessclub van NAC, de organisator van het evenement, was dan ook meer dan tevreden over de opkomst en de gang van zaken rond de beurs. De Business Fair staat dan ook voor volgend jaar zeker op de planning. Foto: Kees Bennema De Van der Peijl Groep houdt op woensdag 8 en donderdag 9 april in het Technum in Vlissingen een techniekbeurs. Demon straties van nieuwe technische gereedschappen zijn daar te zien. Daar bij kan er natuurlijk volop zaken gedaan worden en wordt er naar har- tenlust genetwerkt. Elke maand plaatsen we in de Ondernemer de agenda voor ondernemers. We proberen zo volledig mogelijk alle activiteiten hierin te vermelden, die van belang zijn voor het bedrijfsleven. Tips en informatie hiervoor kunt u sturen naar: r.gregoor@bndestem-pzc.nl. door Ron Gregoor VLISSINGEN - Van der Peijl loopt al enige tijd rond met het idee om zelf een beurs te organiseren. Met me dewerking van een groot aantal leve ranciers en klanten van het bedrijf denkt het bedrijf erin geslaagd te zijn een 'indrukwekkende huisbeurs' geor ganiseerd te hebben. Op woensdag 8 en donderdag 9 april staan de deuren van het Technum in Vlissingen van 14.00 tot 22.00 uur wagenwijd open voor de bezoekers. "Het Technum in Vlissingen sluit zo naadloos aan bij ons totale leveringsassortiment dat het een enorme kans is om daar al on ze relaties te mogen ontvangen en een ware techniek- experience mee te laten maken", zegt marketingver antwoordelijk directeur René van der Peijl. "Juist in deze economisch lastige tijden wilden we iets heel posi tiefs ontwikkelen voor onze klanten kring. De samenwerking met ROC Technum is erg goed en het ziet er naar uit dat er iets heel bijzonders neergezet gaat worden." De van der Peijl Groep is dus zeer te spreken over het ROC Technum. Marketing- assistente Martine Fassaert: "Zeeland mag trots zijn op een locatie als het Technum voor het opleiden van jeug dige techneuten. Ook wij zijn im mers afhankelijk van de jonge aanwas van technische mensen voor de conti nuïteit van onze klanten en ons eigen technisch personeel. Daarnaast gebrui ken we graag de zeer strakke indus triële uitstraling van het Technum om onze klanten in een super- techni sche omgeving te verrassen." Voor meer informatie: www.techniek.nl 'TWERK(T) IGevelreclame f bouwborden autobelettering bewegwijzering displays vlaggen reclameborden t. IMCSIGNMAKERS GOED Of zien Technologieweg 11 4311 RV Bruinisse 0111 485 485 www.|m(signmakers.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 69