Meijling Sarneel Notarissen breidt dienstverlening op De Bevelanden uit Overstappen mag voor bedrijven geen onderneming worden. A FKR 06 «infotorial Meijling C x Sarneel Alles*voor buitenreclame presentatie verkrijgbaar op één adres en dicht bij huis. lichtreclame Wij regelen alles voor u. Meijling Sarneel Notarissen is een modern notariskantoor met drie vestigingen op De Bevelanden: in de gemeenten Reimerswaal, Kapel- Ie en sinds kort ook in Borsele. De clustering van de drie locaties tot één no tariskantoor optimaliseert efficiency, klantgerichtheid en snelheid. Mede door de schaalvergroting kan er gebruik worden gemaakt van veel kennis van een grotere organisatie, terwijl er tegelijkertijd via lokale aanwezigheid flexibel kan worden geopereerd. De notarissen mr. Geertjan Sarneel en mr. Ester Veneklaas Slots hebben inmiddels een schat aan ervaring opgebouwd in de uitoefening van hun ambt, opererend vanuit hun kantoor in Kruinin- gen respectievelijk Kapelle. Recentelijk is ook mr. Elles Pasop door de Kroon benoemd tot notaris, in welke hoedanigheid ze werkzaam is vanuit de nieuwe vestiging aan de Warande 9 in Heinkenszand. Meijling Sarneel Notarissen heeft een rijke historie in het Zeeuwse en het team van 17 gekwalificeerde medewerkers weet precies wat er speelt in de regionale samenleving. Meijling Sarneel Notaris sen is een notariskantoor met ruime erva ring op de traditionele notariële terreinen en op de specifiek regionale terreinen zo als landbouw, fruitteelt en visserij. Daar naast wordt het blikveld continu ver ruimd. Via www.meijling-sarneel.nl is het mogelijk om 24 uur per dag een op maat gemaakte offerte aan te vragen, die C <y Kapelle Reimerswaal Borsele onmiddellijk naar de mailbox van de aan vrager wordt verzonden. Deze site biedt de klanten, alsmede de betrokken make laar, intermediair-, bank en accountant, eveneens de mogelijkheid om dag en nacht online de stand van zaken van het dossier te bekijken en de bijbehorende documenten digitaal in te zien. Een mo derne werkwijze, kennis en service zijn de pijlers waarop Meijling Sarneel No tarissen is gegrondvest. Het Bevelandse kantoor is een perfecte juridische adviseur op velerlei gebied. Zeker nu er, door de regionale spreiding, steeds een vestiging van Meijling Sarneel Notarissen in de buurt zit.. De 'lage drempels' komen het persoonlijke contact met de mensen ten goede, een niet te onderschatten factor. Het begrip 'vertrouwen' is tenslotte es- Notaris mr. Elles Pasojiin de nieuwe vestiging te Heinkenszand. sentieel inrfiet notariaat. Meijling en Sar neel Notarissen hecht meer waarde aan het investeren in mensen dan in het 'pro duceren' van zoveel mogelijk akten. „Mensen gaan op de belangrijkste mo- www.mnjlimj-snriKH'l.nl Kapelle Kruiningen Heinkenszand Biezelingsestraat 9 Burg. Elenbaasstraat 16 Warande 9 0113 - 34 33 10 0113 - 38 26 20 0113 - 56 12 97 kapelle@meijung-sarneel.nl kruiningen@me!jling-sarneel.nl heinkenszand@meijling-sarneel.nl menten in hun leven naar.de notaris: ze kopen een huis, gaan trouwen of samen wonen, starten een bedrijf of een andere rechtspersoon (vereniging, stichting), gaan scheiden en krijgen helaas ook te maken met sterfgevallen. Er moet dan de waarborg zijn dat naar alle feiten en om standigheden goed gekeken wordt. Als notaris dienen we de belangen van de mensen zo goed mogelijk te behartigen", aldus notaris Sarneel. Het is ook van groot belang om notariële akten tijdig aan de veranderende situaties en (fiscale) regelge ving aan te passen. Het is bijvoorbeeld verstandig om een testament op grond van gewijzigde omstandigheden te modi ficeren. De erflater wil het opgebouwde vermogen zo voordelig mogelijk doen overgaan op de volgende generatie. Een testament is daarbij onmisbaar, maar situ aties veranderen te vaak en te snel om het onbeperkt in een kast te laten liggen. Ui teraard kunnen schenkingen ook een goede optie zijn. Meijling Sarneel No tarissen geeft, afhankelijk van ieders per soonlijke situatie, een advies op maat of het wellicht te verkiezen is om reeds bij leven (bedrijfs-)vermogen over te dragen aan de kinderen in plaats van te wachten tot na het overlijden. Dit kan namelijk een aanzienlijke belastingbesparing ople veren. „In geval van samenwonen ver dient het aanbeveling om een samenle vingscontract en een testament op te laten maken. Het komt nog steeds regelmatig voor dat na het overlijden van de partner blijkt, dat de eigen familie erfgenaam is waardoor de achterblijvende partner ge dupeerd is", aldus notaris Pasop. Juist door de regionale spreiding van de vestigingen op De Bevelanden, het, opti maal gebruiken van de mogelijkheden van het Internet (24/7 offerte op maat en dossier online) en de specialistische kennis van de medewerkers, is Meijling Sar neel Notarissen in staat om efficiënt, snel en betaalbaar te werken voor de klanten. Franc Kruitbosch Reclame Pr. Irenestraat 2-1 Kloetinge T 0113 227547 www.fkr.nu creatie montage van belegeringswerk op o.a. voertuigen, gevels en ruiten full colour decoratiewerk kunststof letters reclameborden lichtreclame logovlaggen U heeft de leiding over een bedrijf en overweegt over te stappen naar een andere bank. Maar u ziet wellicht op tegen de rompslomp die dit met zich meebrengt. Daarom bieden wij u de Rabo WelkomService® voor bedrijven. De accountmanager van de Rabobank regelt de overstap naadloos voor u en uw bedrijf, samen met een team van onze specialisten. Van het overzetten en regelen van uw kredietfaciliteiten en cashmanagement, tot het vloeiend door laten lopen van uw betalingsverkeer. Ook in jaet buitenland. Wanneer u daar meer over wilt weten, maakt u een afspraak met een accountmanager van de Rabobank of u kijkt op rabobank.nl/welkom. Soepel overstappen met de Rabo WelkomSei vice® voor bedrijven. Het is tijd voor de Rabobank. Kijk op rabobank.nl/welkom Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58