Zeeland Kampeerboeren in één organisatie Concert Katrina in Hulst Leden van kringen hebben het laatste woord in de fusie. Engelse zangeres zingt met The Young Ones in Den Dullaert. Beweging en sociaal contact tijdens tienkamp Blaauwe Hoeve Hulst Super formules voor soepele gewrichten nu super voordelig 1 Leefvitaal Glucon Combi voordeelbon Z PZC Woensdag 4 maart 2009 21 door Esme Soesman SLUIS - Vekabo Zeeland en de drie kringen Zeeuws-Vlaanderen, Walcheren/Bevelanden en Schou- wen-Duiveland worden tot één or ganisatie samengevoegd. Als de le den van deze kampeerboerenclubs akkoord gaan, wordt de fusie vol gend jaar beklonken. Het plan om samen verder te gaan, is in eerste instantie ingege ven door het chronisch gebrek aan bestuursleden waarmee de Zeeuws-Vlaamse en Schouwse af delingen te maken hebben. Ook het bundelen van krachten en het scheppen van duidelijkheid zijn ar gumenten om samen verder te gaan. Van verregaande samenwer king is overigens al sprake, geeft Anneke Smits (voorzitter van de Schouwen-Duivelandse kring en secretaris van Vekabo Zeeland en Nederland) aan. Vorig jaar is tot fi nanciële samenvoeging besloten. In plaats van vier begrotingen en eenzelfde aantal penningmeesters is vanaf dit jaar nog maar sprake van één penningmeester die één begroting voor Vekabo in Zeeland maakt. Gaan de fusieplannen door dan is er vanaf 2010 nog maar één bestuur voor heel Zeeland. Volgens Smits gaat dat niet ten kos te van de betrokkenheid en belan genbehartiging in de diverse re gio's. Er zal waarschijnlijk met werkgroepen gewerkt gaan wor den, blikt ze vooruit. De bedoeling is vaste mensen op vaste onder werpen te zetten, zodat kennis ge concentreerd wordt en lijnen (met bijvoorbeeld gemeenten) kort blij ven. „We hopen dat leden daar door ook meer betrokken raken", aldus Smits. Werkgroepleden hoe ven zich bij wijze van spreken uit sluitend om hun eigen portefeuille te bekommeren. Andere werk zaamheden liggen op het bordje van het bestuur. Het fusieplan is op dit moment in de maak. De bedoeling is een Vekabo Zeeland en de drie Zeeuwse kringen willen vanaf 2010 verder als één organisatie. Het fusieplan is in de maak. Daar na zijn de leden aan zet. kant-en-klaar voorstel te presente ren tijdens de jaarvergadering van Vekabo Zeeland. Deze vergadering staat doorgaans de tweede helft van maart op de agenda, maar is door het fusieplan iets vertraagd. Zo is onder meer een organisatie deskundige van ZLTO bij het fusie traject betrokken. Volgens Smits staan de neuzen van de vier bestu ren dezelfde kant op. Het is echter aan de leden een finaal akkoord te geven. „Stemmen ze niet toe, dan gaat het niet door. Maar dan moe ten leden wel zelf aan de bak om de boel draaiend te houden." door Frank van Cooten HULST - Orkest The Young Ones is gestart met de kaartverkoop voor het jubileumconcert 'Viva Las Vegas'. Dit concert is op zaterdag 18 april vanaf 20.15 uur in de Noordhal van Den Dullaert in Hulst. Het jubilieumconcert staat in het teken van het twintigjarig bestaan. Voor dit concert is Katrina (be kend van Kartina 8t the Waves) ge contracteerd. Hits als Walking on Sunshine en Love Shine a Light zul len deze avond zeker niet ontbre ken. De presentatie is gedurende de avond in handen van illusionist Hans Kazan. Katrina deed met 'Katrina 8c. the Waves' mee aan het songfestival 1997. Ze vormde de groep in 1981 in Cambridge. De band toerde met bekende artiesten als Wham, The Beach Boys, Pointer Sisters en Chaka Kahn. Katrina begon in 2001 een solocarrière waarna ze in 2006 een nieuwe band oprichtte met de naam 'London's Borderli ne'. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van Den Dullaert of via www.the-young-ones.com. HULST - Zo'n veertig ouderen die op het terrein van de Blaauwe Hoeve in Hulst wonen, deden gis termiddag mee aan een heuse tienkamp. Geen honderd meter sprint, natuurlijk, maar toch on derdelen waarbij ze aardig in beweging moesten komen zoals kegelen, ringwerpen en doelschie- ten. Volgens Saskia van Assel van zorgstichting voor ouderen Curamus stond naast enige bewe ging het sociale aspect voorop tijdens de activi teit in de Truffinozaal van het restaurant van de Blaauwe Hoeve. Het was de eerste keer dat het team Welzijn van Curamus een tienkamp hield om de oudere bewo ners op het terrein fit en in contact met leeftijd genoten te houden. De bedoeling is de activiteit voor de zomer nog een aantal keren te herhalen, wat gezien de op komst haalbaar moet zijn. foto Wim Kooyman Al jaren geldt Glucon Combi als een van de meest verkochte gewrichtenformule van Nederland. Vele duizenden Nederlanders weten inmiddels dat de unieke en hoogwaardige combinatie van Glucosamine en Chondroïtine de gewrichten soepel houdt en'de opbouw van het kraakbeen ondersteunt. Glucosamine en Chondroïtine zijn zogenaamde lichaamseigen stoffen. Bij het ouder worden kan de aanmaak ervan extra ondersteuning nodig hebben. Die ondersteuning kan Glucon Combi geven. Behalve de hoge dosering Glucosaminesulfaat en Chondroïtinesulfaat zijn ook een aantal extra ingrediënten toegevoegd (zoals o.a. vitaminen, seleen, zink en koper) die helpen het kraakbeen gezond te houden. Glucon Combi Max Naast Glucon Combi, is er ook Glucon Combi Max. Glucon Combi Max bevat naast het krachtige Glucosamine en Chondroïtine sulfaat ook Celadrin. Dit is een combinatie van enkelvoudige on verzadigde vetzuren die speciaal ontwikkeld zijn voor de smering van de gewrichten. Zo kan de mobiliteit direct en voelbaar worden onder steund. Pluspunten van Glucon Combi en Glucon Combi Max Voor behoud van soepele gewrichten Voor de opbouw van het kraakbeen Goed voor de smering van de gewrichten Glucon Combi en Glucon Combi Max soort, krijgt u een verpakking extra zijn nu extra voordelig: Bij aankoop gratis. Zo voordelig was soepel bewe- van een verpakking a 90 stuks per gen nog nooit! Drogisterij Doolaege Szydloskiplein 12 Axel Tel.:0115-565186 Drogisterij De Kaai Westkade 77 Sas van Gent Tel.:0115-451662 Body Co Brouwerijstraat 11 Oostburg Tel.:0117-40200 Drogisterij Bastista-Koemans Gentsevaart 125 Kapellebrug Tel.:0114-312003 Drogisterij van der Linde Groote markt 8 Sluis Tel.:0117-461293 Hair, Body and Beauty Kapellestraat 2 Sluis Tel.: 0117-461293 WEGENER - PZC/DE STEM, ED.: ZEEUWS VLAANDEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39