De brillenkoster weet Zak Twee weken cel voor bedreiging Klarinetist Vermeersch Belg ramt paaltjes aan 'Veel Ghanezen komen van heinde en verre. Soms leggen ze vijfhonderd kilometer te bij concert Apollo Hoofdweg Zuid voet afom van Pater Cramers een bril te ontvangen' Erpelkapperstocht van Rollen-fietstweedaagse Toerclub Axel in De Vlaschaard Ceen bomen terug in iPod voor Esmee Spuistraat Terneuzen Picavet van Nobelhorst GemtesDeurwaardersKantooT j Zeeland Uit een exploot van kandidaat deur waarder M. Weertman d.d. 26-02- 2009 blijkt, dat t.v.v. Gordana Dordevic, wonende te Middelburg, aan JACOBUS DE VRIEZE geboren 7-04-1947, zonder bekende woon- of' verblijfplaats, is betekend afschrift van een proces-verbaal derdenbeslag. J. de Vrieze kan een afschrift hiervan krijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 Uit een exploot van kandiaat-deurwaar- der M. Weertman d.d. 26-02-2009 blijkt, dat t.v.v. Geoffrey Anthony Sips, h.o.d.n. Sips Verhuur Makelaardij, wonen- de/zaakdoende te Vlissingen, aan K.J. KNUEVER. geboren 1-03-1962, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de Kantonrechter te Middelburg gewezen vonnis van 02-02-2009. Bij dit exploot, waarvan K J. Knuever een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 1 8 Woensdag 4 maart 2009 PZC AXEL - Toerclub Axel houdt zon dag 8 maart de jaarlijkse Erpelkap perstocht. Het is een toertocht door Oost-Zeeuws-Vlaanderen over 6o kilometer, die achter voor rijders wordt gereden over landwe gen. Inschrijven vanaf 8.oo uur in café Cambrinus op de Markt in Axel. Vertrek vanaf 9.00 uur. Er worden prijzen verloot. De tocht kan worden gereden als sterrit. KOEWACHT - De afdeling Cultuur en Ontspanning van gemeen schapscentrum De Vlaschaard in Koewacht houdt vrijdag 6 en zater dag 7 maart een rollen-fietstwee- daagse. Belangstellenden kunnen deelnemen tegen betaling van twee euro. Toeschouwers en sup porters kunnen de verrichting gra tis gadeslaan. De wedstrijden be ginnen beide dagen om 19.00 uur. TERNEUZEN - Ondernemers in de Steenen Beer in het centrum van Terneuzen willen niet dat de ge meente bomen herpfant in de Spuistraat achter hun winkel. Daar is onlangs een aantal bomen ge rooid. De ondernemers willen de ruimte benutten voor vrachtwa gens die de winkels bevoorraden. De wens is via de wijkraad neerge legd bij de gemeente. HULST - Esmee Picavet uit groep acht van basisschool de Nobel horst in Hulst werd gisterochtend verrast door docenten van het Rey- naertcollege voor voortgezet onder wijs uit die plaats. Ze kreeg een iPod omdat ze een van de ruim zestig goede inzenders was van de prijsvraag die het Reynaertcollege hield op de open avond voor toe komstige brugklassers. 'Brillenkoster' Jacques van Voorenberghe uit IJzendijke zamelt al vanaf 1962 brillen in. „Zo lang de nood hoog is blijf ik doorgaan." foto Wim Kooyman ZEEUWSE Op een eerste stagedag is het altijd aftasten. Je laat je van je beste kant zien en peilt voorzichtig wat voor vlees je in de kuip hebt. Zo ook de jongeman uit Bergen op Zoom, die deze week aan zijn sta ge begon bij een bedrijf in Goes. Het proces van aftasten en aardig zijn werd echter halverwege de middag ruw verstoord dooreen Tip? redactie@pzc.nl Goesenaar, die in de ochtenduren voor zijn werk elders had vertoefd. „Zeg, weet onze stagiair al hoe en waar hij koffie moet zetten?", klonk het bij binnenkomst plomp verloren. Hij hoefde zich daarna niet meer voor te stellen. Dat deed een collega al voor hem. „Aangenaam, dit is nou de Zak van Zuid-Beveland." DEN HAAG - Een 59-jarige Heikan- ter is door het Haagse gerechtshof veroordeeld tot twee weken gevan genisstraf wegens het bedreigen van buren. De man was in beroep gegaan te gen het vonnis van de Middelburg se politierechter die hem tot twee maanden cel had veroordeeld. In juni 2005 zou de man buren in een moestuintje naast zijn achter tuin hebben bedreigd met een stuk ijzer. Raadsman A. Sol vond dat zijn cliënt niet strafbaar was omdat hij onder invloed was van een - beweerdelijk verkeerd voor geschreven - teveel aan antidepres siva toen hij tekeerging tegen zijn buren. Het hof verwierp dat ver weer, maar hield wel rekening met de persoonlijke omstandigheden. OOSTBURG - In het Ledeltheater in Oostburg concerteren zaterdag de harmonie Apollo Sluis en De Zeeg- alm met strijkersensemble uit Knokke-Heist. Als solist speelt kla rinetist Stephan Vermeersch een compositie van violist Hans Ver meersch, geïnspireerd door de aan val op het Taj Mahal-hotel in Mumbai vorig jaar november. Ook het Rahjans ensemble treedt op. Het concert begint om 20.15 uur. ZUIDDORPE - Op Hoofdweg Zuid in Zuiddorpe is maandagavond rond kwart over zes een 37-jarige Belg met zijn auto tegen een aan tal paaltjes gereden. De man is per ambulante afgevoerd naar het zie kenhuis in Terneuzen. Daar werd hem een bloedproef afgenomen omdat hij naar alcohol rook. De au to bleek niet verzekerd en de man beschikte ook niet over een rijbe wijs. Dat was eerder ingenomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36