Familieberichten O IHensenlinq.nl Hou; J. Verijzer Johan Eduard Jacobus Veldhuijzen Gerda Willemse-Scholten Jacob Quaars Dina Johanna Koppejan H.J. Olivier-Mondeel Johanna Cornelia Menheere-van Baardwijk 'jafian 'Danker <£r 'Klazien van Tagee 22 I Woensdag 4 maart 2009 kijk ook op Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Wij zien terug op een periode van ruim negenentwintig jaar, waarin hij, laatstelijk als kapitein, bij de Provinciale Stoombootdiensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen K.M.H. Peijs voorzitter L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 3 maart 2009 In dankbare herinnering aan wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis dat, in zijn 100ste levens jaar, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, onze opa en onze overgrootvader - Jo - sinds 2006 weduwnaar van Lubertha Veldhuijzen-van Essen onderwijzer en hoofd van de "Kopschool" openbare ULO te Terneuzen van 1940 - 1953 27 januari 1910 Velsen 11 maart 2009 Apeldoorn Frankrijk: Arnouville-Les-Gonesse: Joke en Jean-Claude Viarmes: Karin en Eric Axel Elficine Cherbourg: Marc en Sylvie Tiel: Jaap en Nel Bilthoven: Judy en Vincent Harmeien: Edwer Woonzorgcentrum "De Loohof" Apeldoorn Correspondentieadres: Jacob Ruisdaelstraat 1 4003 KH Tiel F.r is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 5 maart van 18.45 tot 19.30 uur in Bouwcentrum Rouwenhorst, Christiaan Geurtsweg 24 te Apeldoorn. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie vindt plaats op vrijdag 6 maart om 14.00 uur in de aula van Crematorium Heidehof, Engelanderholt 95 te Ugchelen/Apeldoorn, waar vanaf 13.45 uur gelegen heid is tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geheel onverwacht, is veel te vroeg van ons weg genomen onze lieve, zorgzame vrouw, moeder en oma in de leeftijd van 66 jaar. A Woerden 22 april 1942 Kapelle, 2 maart 2009 Kapelle: Jan Piet Willemse Salvador (Brazilië)Peter en Angelica Puck Almere: Arnold Kane, Siana Capelle aan den IJsselErwin en Ingrid Vroonlandseweg 24 4421 GK Kapelle De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 6 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamervan het crematorium. Midden in het leven, nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over, in één keer voorbij. Wij huilen om de stilte na jouw bestaan, het verdriet omdat er geen echt afscheid was. Wij huilen omdat jij zonder ons bent gegaan, omdat de doodjou en ons zo heeft verrast. Vol van verdriet en met een gevoel van groot gemis, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan fnijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvader en fantastische opa Jaap echtgenoot van Sara Elisabeth de Visser in de leeftijd van 76jaar. Vader van Annie en Ferry Opa van John, Agnieszka en Jack Zorgzaam tot de laatste dag. Breskens: Sara Quaars-de Visser Breskens: Annie en Ferry Heterenj John en Agnieszka Breskens: Jack 2 maart 2009 Seringenstraat 9 4511 GJ Breskens Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oost burg. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donderdag 5 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 6 maart om 13.30 uur in "de Ontmoeting" in de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "de Ontmoeting" Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere van onze zijde is weggenomen onze geliefde zuster en schoonzuster in de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: J. Koppejan W. Koppejan-Remijn Goes, 3 maart 2009 Zorgcentrum "Rchoboth", afdeling De Zwaluw Correspondentieadres: Bergweg 1, kamer 116 4461 LX Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 6 maart om 13.00 uur in de zaal van Zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum "Rehoboth voor de liefdevolle verzorging. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van mevrouw oud-medewerkster van de gemeente Goes bij de afdeling Interne Zaken. Mevrouw Olivier-Mondeel is 15 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, in de functie van koffïeserveerster. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, d'rs. C.G.M. Maas drs. D. J. van der Zaag Wanneer ik eenmaal ben gestorven mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken Scheiden van jullie za! moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's Hemels zonneschijn Na een leven vol liefde, toewijding en zorg voor allen om haar heen. is tot ons groot verdriet onverwachts overleden onze lieve moeder, oma, zus en schoonzus sinds 2001 weduwe van Laurentius Menheere Nieuwkuijk, 3 augustus 1919 Goes, 2 maart 2009 Zevenbergen: Peter en Tineke Bas en Marije Bregje en Tim Odijk: Mieke en Fred Ovezande: Loek en Judith Pepijn Maartje Oosterhout: C L. Stallen-van Baardwijk Goes: C.M. Menheere-van Baardwijk J. Menheere Neven en nichten Correspondentieadres: Hoofdstraat 36 4441 AD Ovezande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 maart en donderdag 5 maart van 19.00 tot 19.30 uur, Kloetingseweg 47-19 te Goes. De Eucharistieviering vindt plaats op vrijdag 6 maart om 13-30 uur in de RK parochiekerk Onze Lieve Vrouw Hemelvaart, Hoofdstraat 58 te Ovezande. Aansluitend volgt de begrafenis op het RK-gedeelte van de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna er gelegenheid is tot condoleren in de aula aldaar. "Oma is nu in de hemel bij opa Lau en Doerak" Dag lieve oma Goes Pepijn en Maartje iSr IV;/, geven u, mede namenswederzijdse anders, kennis van ons voorgenomen huwelijk. T)e huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden op D.V. vnjdag 6 maart2009 am 13.30 uur in het gemeentehuis van Reimersaiaal te 'Kjuiningen. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden om 14.30 uur daar de weleerwaarde heer ds. Q. 'Kaagerland, in de kerk van de Qerefanneerde Qemeente te Tsjabhendijke. 11 bent van halte welkom op onze receptie van 19.30 uur tot 21.00 uur in 't Klooster van Rilland. 'Uoofdweg 60 in Rilland-'BatA. Ifoofdstraat 17 4416 c4c4 Rruiningen 'Noardweg 64 4413 c4D 'Krabbendyke 7V2t deze dag hentu van harte welkom op: Watervliet 574413 QC 'Krabbendijke Cadeautip El In verband met het huwelijk van Klazien en Johan is Pagee Banden Krabbendijke en Kruiningen vrijdag 6 maart de gehele dag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28