nik ook op IHensenlinq.nl Familieberichten Kr i sty Gjebüf^n Overleden Michief Broekhoven Albert Petrus Platjouw Paul d'Hondt Anton Gijsbertus Johannes de Prieëlle Germaine Emma Amelia Galle Sara Johanna Cornelia Meertens Adriana Pieternella Schrijver-Kaaisteker Janny 20 I Woensdag 4 maart 2009 Het is en blijft een wonder... Op 1 maart 2009 is onze dochter en zusje geboren. Wij noemen haar Jan, Tanjaen Bas Rouw-Kopmels Eendvogelstraat 46 4451 DP Heinkenszand Opeens was er nog zo vee[te zeggen. Opeens was er nog zo veelte vragen. Opeens is het te laat. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort stondige ziekte is overleden onze lieve vader, schoonvader opa en overgrootvader tV Terneuzen 2 februari 1924 t Huist 25 februari 2009 Sluiskil: Jenny en Hamadi St. Jansteen: RietenTonny Terneuzen: Frans en Greta Temeuzen: Stella en Jos (in herinnering) Sas van Gent: Mick (in herinnering) en Agries Kleinkinderen en achterkleinkinderen C orrespondentieadres Tapijtschelp 3 4533 DS Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. De zon scheen De vogels floten de bloemen gingen bloeien en toen werd het stil Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen hij voor ons heeft gedaan, geven wij u. kennis dat onverwachts van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Corrie Hertogh 21 maart 1928 2 maart 2009 Axel: C.J. Platjouw-Hertogh Axel: Rogéren Shirley Elise Lars Wagenberg: Patrick en Henriëtte Merel Pim Calandstraat 6 4571 BB Axel Donderdag 5 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 6 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius, Walstraat 31 te Axel. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Alleen schriftelijke condoleance. Geheel onverwacht is afgelopen zaterdag 28 februari overleden onze collega partner van onze collega Joke Tichem Paul was een gemoedelijke, ingetogen en behulpzame medewerker die een bijzonder toegevoegde waarde had bij zijn werk in de afvalwaterbehandeling, waar hij sinds 1987 werkzaam was. Paul was, na een periode van rugproblemen, sinds kort weer helemaal hersteld en maakte, samen met zijn partner Joke weer toekomstplannen. Tot ons grote verdriet heeft het lot anders beschikt. Wij hopen dat Joke en verdere nabestaanden troost zullen vinden in de vele goede herinneringen aan Paul. Op vrijdag 6 maart a.s. om 11.30 uur is er gelegen heid om afscheid te nemen van Paul bij Uitvaart centrum Monuta, Rooseveltlaan 6 in Terneuzen waar aansluitend een korte afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden in de aula. Van daaruit zal Paul naar zijn laatste rustplaats worden gebracht aan de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat te Terneuzen. Management en collega's ICL-IP Terneuzen BV Verdrietig geven wij u kennis, dat na het moedig voeren van een ongelijke strijd in alle rust is ingeslapen mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Tiny de Prieëlle-Martijn 9 augustus 1944 - 3 maart 2009 Tiny de Prieëlle - Martij n Tonnie en Lianne Lizanne Ronald en Maaike Joëlke, Sterre, Ricardo Roofvogelstraat 49 4451 CP Heinkenszand U wordt uitgenodigd om persoonlijk afscheid te nemen op vrijdag 6 maart van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf dragen. Heeft zij veel voor anderen gedaan. bemind en geliefd is zij van ons heengegaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan Mevrouw Sinds 13 oktober 1990 weduwe van Cyriel Emiel Verwulst Zij is geboren te St-Kruis op 3 november 1921 en overleden te Terneuzen op 3 maart 2009 De families: Galle, Verwulst, Dhaenens, en De Saer 3 maart 2009 Correspondentieadressen: Familie Galle; Dorpstraat 18,4528 EL St-Kruis Familie Verwulst; Herbakkerstraat 12, 9900 Eeklo De uitvaartviering, gevolgd door de teraardebestelling waartoe U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben in de parochiekerk van O.L. Vrouw Tenhemel opneming te Eede op Zaterdag 7 maart 2009 om 10.00 uur. De familie komt om 9.45 uur voor de begrafenis bijeen in het mortuarium van de Hof van Eede. De offerande geld als rouwbeklag. Zij, die geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Vader, in uwe handen beveel ik mijn geest" Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat toch nog plotseling uit ons midden is weg genomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma - Sari - echtgenote van Albert Fieret in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: A. Fieret Best: Heieen en Ronald Roel, Rick, Ralf Idol Hoek: Henken Fabienne Zidane «s Eindhoven: Caroline Terneuzen: Jolandaen Peter Muis ledereen bedankt voorde liefde en vriendschap aan mij bewezen. 3 maart 2009 Simon Stevinhof 8 4532 KZ Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 7 maart om 10.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 5 maart is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid om afscheid van Sari te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys22 te Terneuzen. Ma hield van bloemen. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeetje. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van ons lief moedertje, oma en overoma -Janny- sinds 1980 weduwe van Willem Schrijver in de leeftijd van 82 jaar. Vlake: Matty en Jos de Koeijer Edwin, Nikki Mariëüa en Dave, Storm, Sjors Diana en Hilbert, Sil, Puk Kapelle: Jan Schrijver Jeffry en Myriam, Anouk, Isa William en Wilma, Tiago, Mauro Sjoerd Kloetinge: Johan en Doris Schrijver Willem en Lianqin, Tim Nellie en Peet Wolphaartsdijk: Petra en Martin van der Poel Kim en Stefan Femke en Ricardo Anne 25 februari 2009 Correspondentieadres: Kanaalweg 79, 4417 PA Vlake De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve buurvrouw, vriendin en maatje Cor en Corry Lammers en Adrie Karelse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26