n i PZC Jonge mantelzorgers Parkeren gemeentehuis alleen nog voor gasten 1 8 I Woensdag 4 maart 2009 PZC Gemeente geeft gratis parkeerschijven weg aan bezoekers. Variatie troef op expo in katten-kunst-huis 'Go back to the Zoo' speelt in Stulp Renesse Knip de bon uit de zaterdagkrant en haal deel 11 voor €1,50 in huis 'Natuurlijk... als je bedenkt hoe mooi het had kunnen zijn. Maar ik heb het altijd vooral voor mijn moeder zwaar gevonden' Lennart Verhaak, jonge manteizorger Waarnemer begint in Middelharnis Vekabo timmert aan weg met eigen website Betonijzer tegen damherten door Martijn de Koning ZIERIKZEE - Vanaf 1 april mogen al leen nog bezoekers en medewer kers van de gemeente Schou- wen-Duiveland parkeren op de parkeerplaats bij het gemeentehuis in Zierikzee. De gemeente voert daarvoor op het bezoekersgedeelte - het stuk vóór het gemeentehuis - een blauwe zone in. Daar moet een parkeerschijf achter de auto ruit worden gelegd. De maximale parkeertijd bedraagt twee uur. Op het gedeelte aan de zijkant van het gemeentehuis mo gen alleen gemeentelijke medewer kers parkeren. De maatregelen worden genomen omdat nu regelmatig mensen die niet naar het gemeentehuis gaan, toch van de parkeerplaats gebruik maken. Bezoekers hebben daar door geen plaats. Er staan nu wel borden, maar die zijn vrijblijvend. De gemeente kan dus niet optre den. Straks, als er officiële borden staan en er een parkeerschijf ver plicht is, kan er door handhavers gecontroleerd worden. De schijven zijn gratis te verkrijgen aan de ba lie van het gemeentehuis. Op het gedeelte voor medewer kers kan niet gecontroleerd wor den, geeft wethouder Wijnand Renden toe. „We hopen dat het plaatsen van borden voldoende is. Blijkt dat niet zo te zijn, dan kun nen we altijd nog onze medewer kers een vergunningskaart geven." De maatregelen gelden op doorde weekse dagen tussen 9 en 17 uur. Op andere tijden mag iedereen parkeren bij het gemeentehuis. ZIERIKZEE - Werk van bij elkaar 28 kunstenaars is vanaf donderdag 12 maart te zien in katten-kunst-huis Alexandra in Zierikzee. Getoond worden onder meer schil derijen, keramiek, tiffany, metaal plastieken en handgeweven tapij ten. De expositie loopt van 12 maart tot en met zaterdag 15 augus tus. Het katten-kunst-huis is open op donderdag, vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. RENESSE - Maandag nog in het tv-programma De Wereld Draait Door en zaterdag op het knusse po dium van café De Stulp aan de Ho- gezoom in Renesse. Dan hebben we het over de band Back tot the Zoo, die door 3FM wordt betiteld als 'serious talent'. In het voorprogramma staan de Schouwse rockers van Fitting. Het dubbelconcert begint om 22.00 uur. BMfe MIDDELHARNIS - Vanaf morgen heeft Middelharnis een nieuwe burgemeester. De 68-jarige Pieter Zevenbergen wordt dan geïnstal leerd door de gemeenteraad, tij dens een bijzondere vergadering die om 16.30 uur begint. Zevenber gen is waarnemer in Middelhar nis. Hij is benoemd tot duidelijk heid bestaat over de toekomst van de gemeente. De vier Flakkeese ge meenten moeten fuseren. ELLEMEET - Met een eigen website timmert Vekabo Schouwen- Duiveland/Goeree-Overflakkee (de vereniging van kampeerboe- ren) hard aan de weg. De bedoe ling is dat alle 82 leden hun mini- camping via de site aan potentiële gasten presenteren. De website is nog niet af Zo moeten nog een flink aantal leden en extra activitei ten worden toegevoegd. Q www.komnaarOnzekust.nl Marijn van Wijngaarden (links) en Lennart Verhaak. BURCH-HAAMSTEDE - Fruitkweker Floor Fonteyne is het beu. Hij heeft een hoeveelheid betonijzer besteld en maakt nu een groot hek rondom zijn boomgaard. Telkens werden zijn fruitbomen aangevreten door damherten. Fonteyne heeft nu 500 nieuwe bomen geplant en om de kleine bomen te beschermen is een groot hek geplaatst. foto Dirk-Jan Cjeltema Ge^chtsOeutvvcJordccsKantoor Zeeland Uit een exploot van kandiaat-deurwaar- der M. Weertman d.d. 26-02-2009 blijkt, dat t.v.v. Geoffrey Anthony Sips, h.ad.n. Sips Verhuur Makelaardij, wonen- de/zaakdoende te Vlissingen, aan K.J. KNUEVER. geboren 1-03-1962, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de Kantonrechter te Middelburg gewezen vonnis van 02-02-2009. Bij dit exploot, waarvan K.J. Knuever een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24